توسط مایک اشنایدر

اورلاندو فلوریدا. (AP) — نیمه راه از طریق تمدید تلاش به تعداد هر متحده ساکن حقوق مدنی رهبران نگران هستند که جوامع اقلیت در حال سقوط در پاسخ به سرشماری سال 2020.

با تلاش های امداد رسانی برای ایجاد انگیزه در اقلیت پاسخ طرح میتوانست با جهانی همه گیر هر دو ملی شهری لیگ و NALEO آموزشی صندوق صدایی زنگ که جوامع با غلظت سیاهان و اسپانیایی ها شده اند انتهایی بقیه ملت در پاسخ به این سرشماری شد.

یک بار در هر دهه حساب کمک می کند تا تعیین کند که در آن 1.5 تریلیون دلار در بودجه فدرال می رود و چگونه بسیاری از کنگره صندلی در هر دولتی می شود.

“رفتن به 2020, ما می دانستیم که این سرشماری بود و بسیار چالش برانگیز است. ما می دانستیم که اداره آمار ندارد کافی آماده سازی برای انجام تمام آزمون آن را به مطمئن شوید که آن را از راه آن باید باشد … و سپس COVID-19 ضربه” گفت: Arturo وارگاس مدیر عامل شرکت NALEO آموزشی صندوق گفت: این هفته در یک شهر مجازی سالن با NBCUniversal Telemundo.

این بیماری همه گیر است به طور نامتناسبی لاتین جمعیت گفت: بنابراین “ما باید به شکل از چگونه ما از طریق شکستن واقعی سر و صدا مؤثر در زندگی روزانه خود به انجام کاری که عادی به رفتن را از طریق پست الکترونیکی و پر کردن فرم های خود را.”

مردم پاسخ می تواند به صورت آنلاین و از طریق تلفن یا از طریق پست الکترونیکی, اما بسیاری از ساکنان ایالات متحده گرفته نشده ابتکار.

ملت خود پاسخ دهی شد 61.5% این هفته است. آریزونا و فلوریدا, New Mexico, نیویورک و تگزاس — متحده با غلظت زیادی از اسپانیایی — عقب مانده بودند. کالیفرنیا که سرمایه گذاری $187 میلیون در تلاش های امداد رسانی انجام شد کمی بهتر با 62.6 درصد از خانوارها در پاسخ او گفت:.

یک تجزیه و تحلیل دقیق تر از نرخ پاسخ در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن انجام شده توسط مرکز پژوهش شهری در دانشگاه شهر نیویورک مرکز تحصیلات تکمیلی نشان داد که محله با غلظت ساکنان سیاه به حال خود پاسخ دهی از 51 درصد در مقایسه با 53.8 درصد اسپانیایی-متمرکز محله و 65.5% برای سفید غالب محله.

طرفداران ملی شهری لیگ به ویژه نگران است که این تعداد را از دست ندهید سیاه مهاجران سیاه پوستان در جوامع روستایی که قبلا زندانی مردان و زنان و کودکان زیر سن 4.

اداره آمار در حال حاضر برنامه ای برای ارسال به عنوان بسیاری از 500,000 کارگران در این تابستان و پاییز را به خانه افرادی که پاسخ ندادهاند اما در لیگ جمهور و مدیر عامل شرکت Marc Morial می گوید باید آن را بیشتر انجام دهید — استخدام هنوز هم بیشتر درب-سینه هدف قرار دادن تبلیغات بیشتر به جوامع اقلیت و پستی از دور دیگری از مقاله پرسشنامه.

“آنها نیاز به استفاده از خود را قلدر منبر” Morial گفت. “آن بوده است و آرام است.”

اداره آمار تا به حال اختصاص 500 میلیون دلار برای کمک رسانی خود را در مبارزات انتخاباتی. یکی دیگر از $160 میلیون اضافه شد پس از شروع این بیماری همه گیر برای تبلیغات و تعامل با شرکای اجتماعی.

با کروناویروس جدید, پخش كردن, اداره آمار به حالت تعلیق در زمینه عملیات در اواسط ماه مارس به مدت یک ماه و نیم از جمله تلاش برای رها کردن سرشماری اشکال در خانواده در مناطق روستایی با هیچ سنتی آدرس.

اداره آمار روز پنج شنبه در گفت و گو با, به پایان رسید, حذف کردن اشکال به تقریبا همه از 6.8 میلیون عمدتا روستایی خانوار. به دلیل همه گیر اداره آمار عقب رانده مهلت برای اتمام سرشماری سال 2020 از پایان ماه ژوئیه به پایان اکتبر و خواسته کنگره برای تاخیر در توزیع بیش از apportionment و redistricting اعداد.

گرفتن بالاتر خود پاسخ دهی مهم است زیرا آن را موجب صرفه جویی در پول در درب ضربه توسط است و باعث می شود به صورت دقیق تر حساب کند. سرشماری سال 2010 undercounted سیاه پوستان توسط 2.1 درصد و اسپانیایی با 1.5% با توجه به این اداره است.

“ما در حال خطر دیگر کاهش تعداد در سال 2020 سرشماری” در کنگره ایالات متحده فضل Meng یک دموکرات از نیویورک گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تماس بگیرید. او Queens منطقه یکی از متنوع ترین در کشور است.

“هر گونه اشتباه و یا نادرست تعداد ما ایجاد می شود 10-اشتباه و بر محله های ما و جوامع برای زمان بسیار طولانی,” او گفت:.

___

دنبال مایک اشنایدر در توییتر در https://twitter.com/MikeSchneiderAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو