15 اجتماعی فاصله گرفتن از فعالیت های است که اطمینان از Vibes خوب برای تابستان سال 2020

شروع به احساس Netflix partied ؟ اگر چه تلویزیون bingeing می رود هرگز از سبک و معمولی اجتماعی فاصله تعاملات امر

توسط ATSHNEWS در 31 تیر 1399

شروع به احساس Netflix partied ؟ اگر چه تلویزیون bingeing می رود هرگز از سبک و معمولی اجتماعی فاصله تعاملات امروز ثابت کمی خسته کننده پس از پانزدهم یا شانزدهم تکرار. با به طور منظم Facetime شب و جریان احزاب در حال حاضر در زیر کمربند خود را شروع به اضافه کردن برخی از هیجان انگیز تر six-feet-جدا سنت به مجموعه خود را. اشاره در بیش از فقط یک ظاهر معمولی تابستان را آماده کنید 2020 یک تابستان به یاد داشته باشید – و نه فقط از پشت از راحتی از کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش!

نگه داشتن خواندن برای یک مجله-لیست تایید شده از یقین سرگرم کننده اجتماعی فاصله گرفتن از فعالیت های که شما می خواهید به نوبه خود به سنت.

1. غلتکی اسکیت Tik-Tok سبک

rollerbladers doing fancy tricks
youtube.com

چه کس دیگری رویاهای مجسم گردیده فضل مانند کسانی که Fleetwood Mac غلتکی اسکیت بازان در Infinite? شاید کسانی از ما که رنج می برند نیست از دو پا چپ می تواند دستیابی به این ویروسی احساس در یک ضربان قلب بافی در داخل و خارج از پیاده رو و متراکم به 70s موسیقی پاپ قبل از صبحانه. متقاعد کردن برخی از دوستان مایل به کمک به شما انتخاب کنید تا زمین و ثبت را فشار دهید. "به عنوان قرنطینه شروع شد من نگه داشته شدن توصیه می شود این غلتکی اسکیت در یوتیوب. من شروع به تماشای آنها و مانند 'که خیلی باحاله من می خوام شبیه این!' بنابراین من خریداری یک جفت از نیمه گران قیمت-ish اسکیت رولر فروش ارزان در eBay و شروع از وجود دارد" SUNY Oneonta ارشد Daniella فیشمن گفت. "من قرار داده و در برخی از آهنگ و سوار در اطراف یک بار با یک دوست و از آن ساخته شده من احساس می کنم بد بو, هاها. اگر من شروع به اسکیت رولر این قرنطینه من فکر می کنم من سلامت روان خواهد بود درد و رنج بیش از قرنطینه آن ساخته شده است." زانو-pad آن و سوار انفرادی; مگر, البته, شما باید چند دست اضافی در آماده برای فیلمبرداری اهداف سعی کنید از این روند با یک غلتک-سرسره بادی. اقامت شش فوت از هم جدا برای همه شما Stevie Nicks-تایید چرخش و چرخش سنگ خود را grooviest لباس و شروع به رقص.

2. زوم شب بازی

Olivia benson on FaceTime
giphy.com

جلنگ جلنگ صدا کردن. که فراموش صدای شما و دوستان خود را به سلامتی به یکی دیگر آخرین Tinder کشیدن binges بیش از پلاستیک ارزان شراب و هدف ماسک صورت. بنابراین از دست رفته در زیرزمین احزاب رز شب بی پایان و کارت علیه بشریت در جنگ نوع داره. منظورم این است که چگونه بسیاری از shared Buzzfeed آزمونها را از طریق فضای مجازی تا زمانی که شما شروع به شدت در طلب چهره به چهره تعامل? خوشبختانه زوم ارائه می دهد بیش از فقط سر و صدای پس زمینه به عنوان شما استاد هواپیماهای بدون سرنشین دور در صبح روز دوشنبه آن را فراهم می کند یک جایگزین امن راه برای حزب پیژامه آماده— در راحتی از تخت خود را. "برخی از دوستان من از مدرسه ابتدایی و من تا به حال یک بازی مجازی بریده بریده شراب شب در زوم" شکارچی کالج ارشد Brigid Fegeley گفت. "آن را به خوبی به انفرادی شراب شب هر بار و در حالی که اما حتی بهتر با دوستان (نوع) در همان زمان." به نوبه خود عبور حیوانات را به خود نسخه کارتونی پسر شب و یا تلاش خود را بهترین مستی پیکاسو با Skribbl Gen Z Pictionary. و در حالی که با خوشحالی قضاوت آخرین Netflix, نوجوانان رام-com به تنهایی ارائه برخی از قدرت پردازش, زندگی, همیشه, ثابت, آسان تر برای به دست آوردن با کمک کمی از دوستان خود را (و گاهی اوقات الکل).

3. کار کردن با دوستان

two corgis on a treadmill
giphy.com

ورزش به تنهایی–در حالی که در خود برنامه–نشان میدهد هر دو برکت و لعنت. مطمئن شوید که شما را وادار به تصمیم می گیرید که به چه حرکت های جدید را امتحان کنید و چه مدت شما در گذشته قبل از پرتاب در حوله. از سوی دیگر شما هنوز هم نیاز به نیروی خود را برای شکستن یوگا حصیر و در واقع آن را انجام دهد. حتی اگر پیلاتیز خود را شریک باقی مانده جسمی دور برای حمایت معنوی و انگیزه عملا اثبات آنها 100 درصد آماده به شما تشویق. خود را همگام سازی اپل واچ در حالت فعالیت به رقابت با یا آهنگ دوست خود را حرکت برای روز و یا استفاده از برنامه های دیگر مانند FitBit یا Fitocracy برای به روز رسانی به دیگران در پیشرفت شما را. اجتماعی تناسب اندام و اجتماعی فاصله ایجاد یک برنده دسته کوچک موسیقی جاز برای سالم ماندن در یک بینظیر در سطح حتی اگر شما مکث به نوشیدن برخی از قهوه سرد برای inspo.

4. بزرگ زوم پخت

great British bake off contestant rolling dough
giphy.com

اوه, به یک نقاشی با مداد رنگی-رنگ های زیبا و دل انگیز در آشپزخانه کمک میکسر در بزرگ سیاه و سفید دیک بزرگ, انگلیسی, پخت نشان می دهد. در حالی که تبدیل به اشیاء بی جان باقی مانده است, غیر ممکن است, شما می توانید نشان دادن Mary Berry-شایسته پخت مهارت های که به شما تضمین خواهد شد نه تنها یک پل برای تلفن های موبایل دست دادن اما چندین بررسی بیحوصلگی حرف زدن از گرسنه اعضای خانواده. "یک راه منحصر به فرد من در تعامل با دوستان (در حالی که حفظ فاصله البته) بود با میزبانی مجازی پخت, شب," سنت جان دانشگاه دانشجوی سال دوم مگان لوپز گفت. یام! جمع آوری دوستان خود را در یک زوم تماس خود را شروع کوره و انبار کردن کمی (یا شاید دو یا سه فنجان) شکر قهوه ای. در حالی که شما هر بوی همان روغنی بوی و به شدت در تلاش برای تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر از آرد ریخته شده بر روی زمین به راحتی تصور کنید که همه شما در همان اتاق. مطمئن شوید که شامل "soggybottoms" به شما و دوستان خود را قرنطینه واژگان اما قطعا نه به پوسته پای خود را.

5. دوستان خود نشان می دهد برخی از عشق

Simpsons character saying they sent a care package
giphy.com

گم شده خود را با بهترین دوستان دوست داشتنی چهره بیش از حد معمول است ؟ اجازه دهید آنها را می دانم که شما مراقبت با برخی از هدیه دست ساز طراحی شده به خصوص برای هر فرد. مهم این است که در مراقبت از بسته بندی. ذخیره یک سبد پر از تنقلات و نوشیدنی به کمک خود را از طریق بورس quarantining در خانه و یا ایجاد یک کولاژ از عکس های قدیمی و یا بریده مجله به یاد داشته باشید خوب ol' times. اگر زبان عشق خود را به شکل سادگی ارسال بیش از یک کارت پستال با wholesomely قشنگ نقل قول مانند "دوستان مثل شما همیشه آنها را ببینید اما آنها همیشه وجود دارد." وای. در چنین نامشخص زمان حتی کوچکترین اعمال محبت و کردار رفتن طولانی ترین راه در ارسال عشق و اطمینان به کسانی که از شما مراقبت بیشتر در مورد.

6. خیس خوردن تا خورشید

Taylor swift and friends tanning
giphy.com

ماندن cooped برای ماه ها و ماه ها طول می کشد تلفات خود را حتی بیشتر درونگرا homebodies و گاهی اوقات بهترین دارو به مقدار احساس آفتاب بر روی صورت خود. و بله اجازه می دهد خود را به دست کسانی که ساعت های طولانی بازار سفرهای گروهی و huddles در سرد سینما; اما بپذیریم که تغییر خوب است—به خصوص نوع تغییر ارائه می دهد که چشم انداز خلاصه طلایی tans و خورشید را بوسید کک و مک."راه من نیست دقیقا منحصر به فرد اما من آن را به بهترین راه اجتماعی به دور است. من حلق آویز کردن با دوستان در خارج از منزل ، من نشستن در حیاط با دوستان و یا در کارگاههای خود و ما فقط سرما دور از هم. ما لذت بردن از هوای تازه و در آفتاب نشسته و البته" سنت جان دانشگاه junior Alyvia Proscia گفت. کشف طبیعت شما تو رفتگی در دیوار و پیدا کردن راه های خلاق به اویختن با دوستان در خارج از منزل در حالی که هنوز باقی مانده با خیال راحت دور. این که آیا شما لذت بردن از در نظر گرفتن یک پیاده روی آرام با هم در کنار ساحل یا حتی شش فوت از هم جدا حیاط خلوت کنسرت به تیلور سویفت شهرتشما ممکن است کشف منحصر به فرد و سنت محبوب خود را با بهترین دوستانمان.

7. دنج با یک باشگاه کتاب

harley quinn sipping tea and reading
giphy.com

گذشته از حمل و نقل خود را به طور کامل همهجانبه جهان با روشن کردن یک صفحه, بهترین بخشی از کتاب خواندن مسلما حول محور احساساتی در مورد آن با دوستان و یا فقط در مورد هر کسی که مایل به گوش دادن. احساس نزدیک شدن به دوستان خود و یا عزیزان با تجربه همان داستان در همان زمان راه اندازی هفتگی Facetime جلسات پور بیش از شخصیت خود را عاشقانه و تکان دهنده طرح تاب. "من پیوست [دانشگاه من] باشگاه کتاب حق دور به دلیل آن را یک راه عالی برای خواندن برخی از کتاب ها و بحث در مورد آنها با دوستان من تا به حال دیده نشده در ماه. آن بوده است بسیار سرگرم کننده خواندن کتاب در خارج از منطقه راحتی من و صحبت کردن در مورد راه های باشگاه کتاب الهام بخش من به شعبه شخصی من مواد خواندن!" سنت جان دانشگاه junior دیانا عرصه گفت. اگر شما واقعا به آن یک شخصیت را انتخاب کنید به لباس تا و به عنوان میزبان مضمون کتاب باشگاه زوم تماسو یا پخت و مخلوط نوشیدنی به عنوان نوع الهام گرفته از موضوعات برای ارائه به خوانندگان همکار. کتاب تابستان خود را با مقدار زیادی از ادبی قرنطینه فعالیت است.

8. رنگ تاریخ

bob ross painting
giphy.com

از بند باز کردن تمام است که مقید کردن هنری (یک بار اعمال شده در کنسرت تی شرت یا ساخته دست پنگ جداول) و ثابت خود را به قلم مو. راه اندازی یک تماس Facetime و رنگ با یک دوست و عضو خانواده و یا دیگر قابل توجه; هر چند تسکین دهنده Bob Ross صوتی شامل نمی شود. برای یک چالش را امتحان کنید و ایجاد یک پرتره از یک چگونه به یوتیوب vid یا شاید حتی تلاش برای رنگ یکی دیگر. چلپ چلوپ کردن برخی از رنگ در اطراف یک بوم و تماس با آن هنر انتزاعی یا به دنبال رسانه های اجتماعی روند و از نو خلق کردن مورد علاقه خود را در آلبوم با طراحی های مختلف برای هر آهنگ; شما حتی می تواند ارسال آن را در Infinite. هنگامی که شما به پایان شادی در خود کاردست و نقاشی دوستان مجازی high-five برای زنده ماندن اجتماعی این فاصله طولانی است.

9. حمایت از کسب و کارهای کوچک محلی

thank you for shopping local sign
unsplash.com

با صدها نفر از اقدامات صورت گرفته منجر به ترویج سفر ایمن و ضروری فروشگاه بازديد تنها بسیاری از کسب و کارهای کوچک صورت سخت و زیان است. به عنوان اقامت در خانه مقررات شروع به بلند کردن سر را به شاپ های محلی و یا مورد علاقه کسی که شام میخورد و نشان می دهد برخی از آنها را به خوبی سزاوار عشق. "من رفته و به بررسی بسیاری از مکان های جدید با دوستان در سراسر نیوجرسی پس از قرنطینه آغاز شده" سنت جان دانشگاه junior نیکول Hershman گفت. "اما ما سعی کنید برای غذا خوردن بیرون در برخی از کسب و کارهای کوچک در اطراف شهر ما حداقل یک بار در هفته به آنها کمک کند." گذشته از منظقه انتخاب و گزینه های ناهار خوری وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای غذا خوردن با دوستان و بدون به خطر انداختن هر یک ضروری کارگران و یا یکی دیگر. نظم وعده های غذایی خود را و برو پک ماشین خود را پر از پتو و سر به پارک مجامع غروب پیک نیک. حمام افتاب گرفتن در یک شب با دوستان و برخی به-مرگ-برای شام و کمک به جامعه خود را حفظ شناور بهترین شما می توانید.

10. خانواده شب شراب

Jennifer Lawrence talking about staying in and drinking wine
giphy.com

شما می دانید گفت: من فکر می کنم آن می رود 'یک خانواده که نوشیدنی با هم باقی می ماند'? یا شاید نه. اما هنوز هم گاهی اوقات بهترین راه برای به قدرت را از طریق این زمان نامشخص به معنی تکیه بر خود و خانواده و حتی مایل از هم جدا. "یکی از چیزهایی که من انجام داده اند را به نگه داشتن در لمس و اقامت با خانواده در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله است به مجازی شراب شب با هم" سنت جان دانشگاه junior Briana Beninati گفت. "ما جمع آوری در زوم هر هفته و همه ما نوشیدن شراب ما هم شما می دانیم که بهترین راه ما می توانیم." گرفتن در تمام راه های شما به صورت جداگانه مبارزه با احساس هم بزنید دیوانه یا خاطره بر زندگی فقط پنج ماه پیش که می تواند شما را آزار یکدیگر در فرد. خود را با fave نوشیدنی در دست پدر lovably دیوانه, مطالب و لبخند زدن, زیبا و دلفریب, چهره نوزاد خود را برادرزاده و خواهرزاده احساس سپاسگزاری در سهولت و شاید فقط کمی buzzed.

11. هیئت مدیره بازی شب

boy and girl playing risk and rolling dice
giphy.com

به یاد داشته باشید زمانی که شما بودند مانند هفت و همه شما در مورد مراقبت بود و شتم خود را درجه دوم در Jenga در یک هوای بارانی روز مدرسه? خوب, خوب, نکته, 2006 فقط بازگشت. پس از تفرج بعدی به ساحل بازی های آرکید یا بولینگ با خود مهم دیگر باقی مانده است معلوم نیست از زیرخاک در اوردن کسانی که گرد و خاکی انحصار مجموعه و وصله پینه کردن خود را از دست داد سمت رقابتی. راه اندازی اردوگاه در حیاط خلوت خود را به کباب برخی از s'mores و اجتماعی فاصله جهنم از سر تا دستمالی کردن و بیشتر. "اجتماعی فاصله خودم را از دیگران با خانواده من کشف برخی از جوانب مثبت" استیون موسسه فناوری دانشجو جرارد Cardinale گفت. "بودن در خانه من به ارمغان آورد به خوب قدیمی روز زمانی که زندگی ساده بود فقط در هیئت مدیره بازی برای ساعت. ما بازی هر چیزی و همه چیز از بازی های قدیمی و برخی از آنهایی که جدیدتر برای تصویب آن زمان است." ببخشید درد بازنده: حفظ ورود به سیستم — اجباری نیست اما با این حال بهانه ای برای پینترست بازی زیبا ورود تخته — کاملا ترین برنده و بازنده bakes شما این دسر را انتخاب کنید. Sorry, I don't make the rules.

12. معاون کشیش بخش نهایی خود را در اوایل 2000s شخصیت

paris hilton and Nicole richie saying loves it
giphy.com

که قرنطینه شخصیت شما با شناسایی بیشتر ؟ برخی از دسته بندی طیف وسیعی از مراقبت از خود extraordinaire, acing کسانی که تمرینات آب و لیمو-آب صبح مانند یک حرفه ای; یا irl Buzzfeed, گورو, تست حواس پرت مواد غذایی crazes و آرایش آموزش با همه تازه کشف شده خود را ، برخی از, اما ترجیح می دهم به فاصله اجتماعی با سفر به یک بدن پر تلالو زمان ما همه از روی علاقه به یاد داشته باشید: در اوایل 2000s. "قرنطینه واقعا اجازه خواهر من و من یک مقدار زیادی از زمان را به نظاره نشست و استراحت به طور کامل خودمان را غرق در 2000s فرهنگ است. فیلم و موسیقی و مهمتر از همه — مد — از آن زمان یاد شده و در قرنطینه به ما داده است این شانس را به واقعا زمان را به عقب و تظاهر ما در یک جای بهتر (با نام مستعار 2005)," SUNY Paltz جدید ارشد گابریل Vultaggio گفت. برای شما و دوستان خود را به شکل فوق العاده نیکول ریچی و پاریس هیلتون باند در طول زمان خود را از هم جدا کردن به هر چیزی و همه چیز را هزاره.

شراب خواری-سازمان دیده بان تلویزیون واقعیت با هم و به اشتراک گذاری لیست پخش Spotify در است که شما را به یاد خود را بعد از مدرسه درایوهای خانه از فیلمهای. مطابقت با لباس های خود را در Facetime مد نشان می دهد با هماهنگی پروانه کلیپ یا تلاش برخی, چاق, در خانه گل های بازی (رنگ در معرض خطر خود شما). اگر شما هم می خواهید برای رفتن مایل اضافی ارسال یک دیگر مطابق با تکه های کوک همراه خود را بسیار خود را جفت شلوار جین تنگ. برای لمس اتمام ثبت نام خود را در متون 'Xoxo, QRNTN QT' (قرنطینه عیار) مانند مگا 2000s دهید.

13. دریافت برروی یک درایو در فیلم

flintstones going to a drive in movie
giphy.com

Netflix, پارتی, چک کنید. موقت فیلم پروژکتور که در واقع متشکل از لپ تاپ خود را لبه پنجره رساند تا با فیلم را برانگیخت چشمانتان در اطراف یک صفحه نمایش کوچک را بررسی کنید. به جای آن اجازه دهید برخی از تازه هوا در طریق ماه-سقف و اجتماعی فاصله عاشقانه فیلم مستقل راه به عنوان شما سر را به نزدیکی یک درایو در تئاتر است. "من و خانواده ام رفت و به یک درایو در سینما و هر یک از ما به ارمغان آورد بسیاری از مواد غذایی با ما" SUNY Paltz جدید ارشد ورونیکا اوبراین گفت. "من فکر می کنم آن را مانند 50 دلار در هر خودرو است اما هنوز آن را فوق العاده سرگرم کننده راه برای تماشای یک فیلم و قطع ارتباط با دوستان بیش از حد!" به دوستان خود بگویید به نوبه خود در رادیو صفحة و پارک side-by-side و زندگی خود را بهترین "گریس" رشته-at-the-رانندگی-در - توهمات (بدون مشکل دنی Zuko زیرا اخ).

14. پیاده روی Hangouts

girl hiking staring at an open field
unsplash.com

پس از قرنطینه شما پدید آمده از پوسته خود اتاق و squinted دور از مقدار زیادی و مقدار زیادی از نور آبی. کشیدن هوای تازه. در حالی که به آرامی تجربه فعالیت های شما هرگز تصور خودتان partaking در اضافه کردن پیاده روی با دوستان به لیست طولانی از بیرون و همه کمی اجتماعی دور کرده است. ماسک و فراغت دوچرخه سواری همراه برخی از دریاچه های شمال ایالت و یا سر به سمت بالا شاهد یک نمایش بی نظیر توسط کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش قفل. هنگامی که شما همه بازحمت حرکت کردن راه خود را به بالای کوه و پارک آن را در یک میدان باز نفس و لذت بردن از بودن در طبیعت را با مردم شما را دوست دارم. پس از بیش از حد بدن اعمال است که شامل نمی شود نورد از تخت به اشغال کاوش کردن برای برخی از تنقلات از یخچال یک بی سر و صدا چرت زدن در یک پتو پیک نیک نیست خیلی بد صدا ، گزارش این آگهی

15. DIY تنه احزاب

regina George get in loser we're going shopping
giphy.com

زمان برای تمیز کردن آن بطری های آب خالی و مانتو از عقب ماشین خود را به عنوان مقدار به عنوان procrastinator در شما می خواهد را فراموش کرده ام آنها وجود داشته باشد. دلیل خوب من قول می دهم. ریخت و پاش در برخی از فروشگاه دلار می یابد و تزئین تنه خود را با توجه به هر موضوع تماس به شما به صورت باور نکردنی آسان نقطه پارکینگ ، "یکی از چیزهای مورد علاقه من به انجام ملاقات با دوستان در اتومبیل های ما جایی" سنت جان دانشگاه دانشجوی سال دوم دیانا Deserto گفت. "آن را به خوبی برای دیدن آنها را چهره به چهره به جای آن از طریق تلفن و به خصوص از آنجا که همه چیز به نظر می رسد مانند آن را که در راه است." شاید شما احساس می کنید beachy به اندازه کافی به زر و زیور اراستن صندلی های خود را با فلیپ فلاپ و پوسته پوسترو دوستان خود پذیرای "شب پرستاره" پرنیان با یک کهکشان سفره بیش از حد مرگ. اجازه دهید تصورات خود را آزادانه جریان و تنه خود را یکی و تنها نقطه به صرف زمان با دوستان. صدای بوق اگر اجتماعی فاصله این راه احساس بسیار شیرین است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن