خرید یک ماشین استفاده می شود می تواند کثیف روند و تنظیم اشتباه معامله ممکن است منجر به غیر ضروری صرف پول و تعمیرات گران قیمت در آینده است. اما نگران نباشید, این مراحل را دنبال کنید و شما خواهد شد زمین اتوموبیل رویای شما.

خوانده شده در 8 مرحله برای خرید یک ماشین استفاده می شود.

1. محدود کردن انتخاب های خود را

unsplash.com

در ابتدا شما نیاز به تصمیم می گیرید چه مقدار پول می خواهید به صرف در یک ماشین. “توصیه من به اکثر دانشجویان خواهد بود فقط به صرف به عنوان کوچک به عنوان شما می توانید. مگر اینکه شما رو غنی سخاوتمندانه پدر و مادر, آن را فقط باعث می شود حس به صرفه جویی در پول خود را در این مرحله” موسس و مدیر عامل شرکت AutoTempest.com ناتان گفت: کشش. دوم بر اساس بودجه خود را, شما نیاز به تصمیم می گیرید چه کلاس خودرو (کوپه SUV, و غیره.) و آنچه با نام تجاری شما خواهد بود. این کمک خواهد کرد که محدود کردن انتخاب های خود را.

2. نگاه کردن لیست آنلاین

unsplash.com

قبل از صحبت کردن با نمایندگی شما نیاز به یک ایده اولیه در مورد مدل شما می خواهید و قیمت ها در بازار برای اتومبیل استفاده می شود. “اگر ماشین پنج سال, قیمت احتمالا به نصف کاهش در مقایسه با یک ماشین جدید” دانشگاه ایالتی میشیگان اخیر فارغ التحصیل بن آفتاب گفت که خرید یک ماشین استفاده می شود خود را در سال دوم. وب سایت های مانند AutoTempest و Stringcheeseincident اجازه می دهد تا شما را به جستجو برای عمده لیست تنها با چند کلیک.

3. بررسی تاریخچه خودرو

unsplash.com

شما می توانید یک تاریخ گزارش از اتومبیل شما علاقه مند در با استفاده از شماره شناسایی خودرو. آنها را از گرفتن این اطلاعات آسان با وب سایت های مانند Carfax. گاهی اوقات شما می توانید رایگان گزارشدر حالی که دیگران ممکن است هزینه کمی پول. از طریق این گزارش به شما خواهد آموخت که اطلاعات مهم از قبیل اینکه آیا یا نه این ماشین شده است در یک تصادف جدی. به این ترتیب شما می دانید چه به انتظار آینده از این ماشین.

4. تماس با فروشنده

unsplash.com

پس از انجام تحقیقات خود را, شما می توانید در حال حاضر رسیدن به فروشندگان. “شما با مالک تماس بگیرید و بپرسید اگر هر گونه مسائل شناخته شده و اگر ماشین نشسته است در حالی که” ادیر Maimiah که اقدام به خرید و فروش اتومبیل, گفت:. شما همچنین باید تنظیم زمان برای تست درایو خودرو و بازرسی ماشین در طول مکالمه خود را.

5. تست درایو

unsplash.com

شما باید همیشه همیشه درایو تست خودرو قبل از خرید آن. “حداقل 15 دقیقه رانندگی کنید و سعی کنید تا مطمئن شوید که شما تست کردن ماشین شما در بزرگراه ها و جاده اصلی. این مهم است [که] هیچ موسیقی در حالی که رانندگی شما نیاز به شنیدن ماشین و سر و صدا آن را می سازد” Maimiah گفت. در این روند توجه به دید شتاب و ترمز. شما همچنین باید نگاه کردن برای بوی غیر معمول و یا می لرزد.

6. بازرسی ماشین

unsplash.com

قبل از پرداخت حدود $100 برای بازرسی کامل شما می توانید برای زنگ و خش بر روی خود را. شما همچنین می توانید مطمئن شوید که الکترونیک در خودرو تابع به عنوان انتظار می رود. هیچ کس می خواهد معیوب رادیو. “هنگامی که چک کردن ماشین و بررسی زیر خودرو برای نشت نفتحتی در اطراف منطقه ای که در آن ماشین پارک شده بود. باز کردن کاپوت بررسی هر گونه نشت” Maimiah گفت. اگر همه چیز کار می کند, سپس شما می توانید حرکت بر روی یک بازرسی کامل توسط یک مکانیک را انتخاب کنید.

7. مذاکره قیمت

unsplash.com

آیا قیمت مقرون به صرفه از طریق تلفن. هنگامی که شما مذاکره معامله نشان نمی دهد شور و هیجان خود را مهم نیست که چقدر به شما عشق ماشین. “راه برای دریافت یک معامله خوب است که نمی خواهند هیچ یک ماشین بیش از حد; برای همیشه مایل به راه رفتن دور اگر ماشین یا قیمت درست نیست,” کشش گفت. شما می توانید با استفاده از مسائل شما را در بر داشت در طول بازرسی به عنوان اهرم.

8. بستن قرارداد

unsplash.com

مطمئن شوید که شما خواندن این قرارداد به طور کامل قبل از قرار دادن نام خود را. “پس از معامله بسته است درک آن بسته شده است. احتمالا وجود دارد بدون بازپرداخت یا بازگشت” Maimiah گفت. اگر اطلاعات وجود دارد و یا هزینه های اضافی شما را درک نمی کنند, شما همیشه باید بپرسید.

اگر چه خرید یک ماشین استفاده می شود ممکن است بسیاری از مشکلات پولی و مزایای بیشتر از ناراحتی. گرفتن یک ماشین دست دوم و توجه در هنگام دست زدن به معامله می تواند به طور بالقوه به شما صرفه جویی در هزاران دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de