43 89 COVID-19 مثبت بیماران بهبود می یابند در Mysuru

میسور | No comments

میسور/Mysuru: در یک دستاورد قابل توجه, 43 Coronavirus مثبت بيماران مرخص شده و تا کنون از تعیین COVID-19 بیمارستان در KRS جاده پس از آنها به طور کامل بهبود از این بیماری است. این نشانه ای است برای این واقعیت است که Mysuru منطقه است به آرامی در حال بازگشت به حالت عادی از قاتل بیماری همه گیر.

در تمام 89 موارد مثبت گزارش شده در Mysuru – عمدتا از ننجنگود این کانون که خیلی خوشحال Generics شرکت دارویی و موارد از جمع آوری مذهبی در دهلی نو.

با توجه به رسانه ها و بولتن منتشر شده توسط Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar صبح امروز پنج نفر مرخص امروز.

کسانی که امروز منتشر شد نشان داد هیچ علائم و تمام تست های خود را ثابت کرده اند منفی است. تمام پروتکل ها به دنبال شدند و به بیماران توصیه شده است استراحت و قرنطینه برای چند روز بیشتر در بیمارستان منابع گفت. با پنج ترشحات امروز وجود دارد در مجموع 46 فعال COVID-19 موارد

صحبت با خبرنگاران روز گذشته, DC تا به حال گفته است که این ظهور جدید موارد مثبت را نمی توان رد کرد. “میزان گسترش بیماری کاهش یافته است و در چند روز گذشته. ما را به اتمام آزمون از تمام کارکنان خیلی خوشحال Generics. تست های اولیه و ثانویه مخاطبین از موارد مثبت است که گزارش شده تا May. 11 به پایان رسید و نتایج حاصل از چند هنوز به بیرون” Abhiram Sankar گفت.

“را به عنوان در هر دستورالعمل اولیه و ثانویه مخاطبین باید آزمایش در 12 روز برای دریافت گزارش دقیق. آزمون در تماس های در حال انجام تقریبا دو برابر به عنوان یک اقدام احتیاطی” او نشان داد.

“برای مطمئن موارد مثبت کاهش خواهد یافت. تا به حال میزان موارد مثبت بود و سه تا چهار درصد است. ما در موقعیت بهتری نسبت به گذشته گفت:” اما هشدار داد که ممکن است برای کاملا رد ظهور موارد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>