12 راه برای فعال ماندن در حالی که کار از خانه

3…2…1…سال نو مبارک! هنگامی که در سال 2020 آغاز شده چهار ماه پیش هیچ کس فکر می کردم که زندگی به ما می دانستیم که این امر به ظاهر متوقف به وجود داشته باشد. چهار دیوار است که ما گاهی به خانه می آیند تا در پایان روز تبدیل شده از فوق العاده به خلوتگاه غم انگیز همراه است. محدود بودن به خانه ما نه تنها اثرات سلامت روان ما اما ما سلامت جسمی نیز هست. فعال ماندن در طول یک بیماری همه گیر ممکن است صدای دشوار است اما غیر ممکن نیست.

سعی کنید از 12 راه برای فعال ماندن در طول COVID-19.

1. تجاری شکستن تمرین

giphy.com

برای هر کسی که تلقی “بیمورد” بسیاری از ما قرنطینه شامل bingeing reruns از “دفتر” و یا “دوستان”. در حالی که ما خنده جعبه یک تمرین بدن ما متاسفانه نمی کنند. یکی از راه های آسان برای دریافت خون خود را در حال حرکت شامل تبلیغات. هیچ کس را دوست دارد به تماشای تبلیغات در پوشک یا سوزش سر دل, پزشکی, اما 30 ثانیه زمان 5 تبلیغات 12 بار در روز به شما می شود یک ساعت ورزش در روز است. “سالم بودن به این معنا نیست شما باید به مانند یک عضو از یونانی پانتئون. فقط به خاطر شما لازم نیست دسترسی به یک سالن معنا نیست که شما نمی توانید ورزش گفت:” گونار جیمز لوگان تحصیلات تکمیلی دانشگاه ، بنابراین دفعه بعد شما برای تجاری چند squats در قبل از مایکل اسکات می آید با یک “که او چه گفت.”

2. Infinite رقص

giphy.com

شما در آنجا ماند تا 3 صبح گذشته هفته و نیم برای یک دلیل خوب. بیش از همه Infinite و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی ما می بینیم مردم در تمام سنین با شرکت در رقص منحصر به فرد به برخی از محبوب ترین های امروز آهنگ. رقص می دهد تمام مزایای کار کردن بدون هیچ فکر یا برنامه ریزی. علاوه بر همه نیاز به یک استراحت بین بی پایان تکالیف. “ماندن از لحاظ جسمی فعال به معنای واقعی کلمه باعث بهبود هر جنبه ای از زندگی خود گفت:” امیلی سالن مرکزی دانشگاه متودیست junior. “اول آن انتشار اندورفین که در واقع شما را به شادی. آن را نیز به شما می دهد انگیزه بیشتری برای سوخت بدن خود را با مواد غذایی سالم. و هنگامی که شما به طور منظم ورزش آن گرایش مردم به مقدار زیادی اعتماد به نفس بیشتری در پوست خود!” دریافت بد بو و شکستن رقص حرکت می کند شما شگفت زده خواهید شد در این تمرین شما می خواهید.

3. “راه رفتن را”

giphy.com

اگر شما مانند من هستید و تعداد زیادی تنقلات خطوط دیوارهای اتاق خود را. با مواد غذایی و تنقلات در آغوش رسیدن نیاز به خارج شدن از رختخواب می شود به نصف کاهش دهد. جلوگیری از سیب زمینی نیمکت اصرار و تنها یک قطعه از مواد غذایی در یک زمان. ساخت خودتان راه رفتن و از آشپزخانه به دست آوردن مواد غذایی خود را نگه می دارد و قلب قوی است. “پیاده روی یکی از ورزش برای سلامت قلب است. آن را نیز بسیار ساده و کم تاثیر, که بدان معنی است که بسیاری از افراد میتوانند با مسائل” جیمز گفت. با ترک تنقلات در اتاق دیگر شما از دست دادن وزن و نگه داشتن قلب شما سالم است.

4. مجازی اجرا می شود

giphy.com

توری تا کفش خود را انفجار لیست پخش مورد علاقه خود را و رفتن در اجرا احساس می کند مانند پله از طریق یک پورتال به دنیای جدید است. در سال های گذشته مسابقه خیریه ظهور تا تقریبا هر خلاصه آخر هفته. از Susan G. Kohlman مسابقه برای درمان به دیزنی نیمه ماراتن شهرستانها و شهرهای سراسر کشور ارائه شده متفاوت با مضمون نژادها به مردم و در حال اجرا است. در عین حال در این دنیای جدید از coronavirus گرفتن با هم در جمعیت های بزرگ در حال حاضر چیزی از گذشته است. به منظور هنوز هم همان فراهم می کند سرگرم کننده تم مجازی اجرا می شود پدید آمده اند. وب سایت های مانند “من اجرا 4 جنبش” میزبان تن از مجازی اجرا می شود که در هر کجا که شما در. راه رفتن و یا اجرا با سرعت خود را در راحتی از محله خود را. سرگرم کننده تم تی شرت و مدال ارائه همان تجربه در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

5. بازگرداندن زنگ تفریح

giphy.com

بعضی از بچه ها عاشق ریاضی و برخی از عاشق هنر کلاس اما یک کلاس هر کس دوست داشت: زنگ تفریح. خورشید ضرب و شتم به عنوان بی فریاد می زند و توپ لاستیکی هوا را پر کنید. در حال اجرا در اطراف زمین بازی و یا در جهان امروز حیاط خلوت–دارای بیش مزایای پنهان از بعد از ناهار. فراتر از مزایای فیزیکی از بلند شدن و حرکت روان مزایای گسترش به عنوان گسترده ای به عنوان یک جریان رودخانه است. “بازی بسیار مهم است برای بچه ها برای دلایل مختلف. یکی از دلایل اصلی بودن آن می تواند کمک به تسهیل و توسعه خود را از لحاظ جسمی شناختی, عاطفیو….” گفت: استفانی Kampf, دانشگاه میسوری کلمبیا, junior. “کودکان و نوجوانان به ورزش از طریق بازی می کنند و یاد بگیرند که قوانین اجتماعی مانند مصرف می شود و آنها می توانند کار خود به خود تنظیم مهارت است.” پس, دفعه بعد شما در حال غرق شدن در کارهای اداری خود را با شتاب پیر kickball و سر خارج است. اجازه دهید استرس adulting بروید و اجازه دهید کودک درون خود را رشد.

6. سرگرم کننده بر روی چهار چرخ

Biking
giphy.com

بهار تمیز کردن احساس می کند مانند یک شکار گنج هنگامی که شما رو به هم ریخته سرامیک/پارکینگ/اتاق زیر شیروانی. Tucked دور در گوشه ای از گاراژ دروغ خود را “جلال:” شیرین سوار در رنگ های مورد علاقه خود را رنگ و پوشش داده شده با برچسب از Scooby-دوو دشنه کتاب. پمپ هوا در لاستیک و شروع به سوار خود را پایین جلوی خانه. خاطرات دوران کودکی می آیند جاری شدن سیل مانند باد را از طریق مو خود را. سوار دوچرخه خود را هرگز احساس قبل از ورزش و در عین حال در حالی که شما با داشتن سرگرم کننده شما در حال توسعه یک عادت خوب. “با توجه به CDC, بیماری قلبی, بر خلاف رمان coronavirus است که گاهی اوقات ناشی از ایرادات و مشکلات و یا انتخاب شیوه زندگی” جیمز گفت. خود را به دوران کودکی بازگشت و تغییر این عادات بد به خوب ،

7. تفکر

Meditation
giphy.com

در حالی که از نظر جسمی و فعال اثبات مهم برای بدن خود را پاکسازی ذهن خود را از استرس کمک می کند تا به نگه داشتن ذهن خود را از فرو ریختن زیر وزن این دنیای جدید. نشسته در خارج درست زمانی که خورشید شروع به از خواب بیدار تنفس در هوای تازه و خنک صبح هوا عمل می کند مانند یک معجون در نظر گرفتن همه استرس دور. ذهن آرام نگه دارید می توانید ضربان قلب خود را پایین. در این دنیای تکنولوژی وجود دارد برنامه های YouTube فیلم ها و بیشتر است که به شما کمک کند شروع به طراحی شبکه با هر فرد همیشه در حال تغییر برنامه. گیر در زوم جلسات در تمام طول روز ؟ 5 دقیقه تمرین تنفس بازنشانی و ذهن شما را و به شما می دهد کنترل بیش از چگونه شما مشاهده بقیه روز.

8. خواندن یک کتاب

Reading
giphy.com

با تمام این زمان ما در حال حاضر در صفحه اصلی پیدا کردن راه های جدید برای عبور زمان ما منجر به طولانی فراموش شده سرگرمی. خواندن یک سرگرمی است که نمی کند نیاز به هر گونه شرایط خاص. به عنوان طوفان بهار رول در شما گوش کن با متوقف تازه گرم پتو. فر بر روی نیمکت خود را با یک پتو خود را خزدار همدم و کتاب های مورد علاقه خود. زندگی نمی تواند بهتر از این. در حالی که COVID-19 ما را نگه می دارد در داخل کتاب تبدیل شدن به پورتال به جهان دور از چهار دیوار ما خیره شده ام در پس ‘رونا آمد ضربه زدن. خواندن فراهم می کند مزایای پیشبرد خلاق نیمی از مغز انسان است. “خواندن گسترش واژگان الهام بخش تخیل القا قدردانی برای زبان و دانش فراهم می کند گفت:” اما Gooch, یک Lindenwood تحصیلات تکمیلی دانشگاه ، “این تمرینات ذهن خود را در راه است که دیگر اشکال سرگرمی, یعنی صفحه نمایش نمی تواند.” هنگامی که خورشید متوقف می شود درخشان و باران از ابرها رول وقت خود را به ورزش و ذهن شما را.

9. صنایع دستی آن

giphy.com

در پیش دبستانی روز, یک برنامه کامل است که چتر رنگارنگ و نقاشی بود و نیروانا. با هنر هیچ قانون وجود دارد; شما لازم نیست برای نشستن بر روی مدفوع و خیره در یک بوم. به جای پیدا کردن یک دوست (و اقامت شش فوت از هم جدا) و کراوات رنگ پیراهن با پرتاب رنگ در هر یک از دیگر. اجازه دهید فراموش نکنید در مورد Pinterest صنایع دستی است. تی شرت, پتو, جوراب عروسک و ایده های DIY رابطه قرنطینه قراره که شما به نوبه خود به باب راس. رها و خلاق بودن نه تنها ذهن را پاک می کند اما اگر شما در حال خنده با دوستان خود abs یک تمرین خنده.

10. نوشتن آن

Journaling
giphy.com

COVID-19 آمار جهانی مانند یک تن آجر. هیچ کس آن را دیدم و اثرات آن بر سلامت روان ما ضربه سنگین تر از آن آجر است. هنگامی که ذهن خود را احساس می کند مانند یک اسپاگتی کاسه نوشتن آن افکار کمک می کند تا حل کردن که کارخانه ماکارونی در ذهن خود را. “نوشتن یکی از راه های احساس می کنم مثل من می تواند واقعا خودم توضیح و کشف آنچه من فکر یا احساس. من در بر داشت که من خودم بیان بهتر از طریق نوشتن از من می تواند شفاهی و یا با یکی دیگر از خروجی خلاق” گفت: سام Koester, دانشگاه میسوری کلمبیا فارغ التحصیلان. بیان خود را از طریق هر خروجی به خصوص در این زمان گیج کننده می کند بیش از شما می خواهم فکر می کنم.

11. آیا کسی می گویند “راه رفتن”?

giphy.com

هنگامی که زنگ ساعت blares در صبح زود و شما در نهایت بدست راحت دوباره در بستر خود فازی چهار پا back up alarm clock می آید در حال اجرا در. به عنوان کسانی که چشم های شما خیره در چهره شما نمی تواند کمک کند اما لبخند. “می خواهم به رفتن برای پیاده روی؟” این واژه ها در مجموعه ای از بیش از حد بمب در داخل سگ خود را. “پیاده روی در خارج به ما می دهد دسترسی به یکی از بهترین منابع ویتامین D خورشید” جیمز گفت. “ویتامین D است که اغلب شناخته شده برای نقش آن در توسعه استخوان و پاسخ ایمنی.” برای مراقبت از خودتان و بهترین دوست خود را با در نظر گرفتن یک قدم زدن در اطراف محله.

12. گوشی اچ

Phone Call Ha-Low
giphy.com

بعد 43 انزوا: چهار دیوار اتاق خواب خود را شروع به تغییر رنگ و شما شروع به پیدا کردن دوستان با تغییر یدکی دروغ گفتن در nightstand خود را. پس COVID-19 وارد زندگی ما تعامل اجتماعی را گرفته در یک نگاه متفاوت اما اهمیت آن در زندگی ما باقی می ماند همان. “شده اند وجود دارد موارد که در آن من شده است جدا شده به صورت روز و هفته در یک زمان. این سخت است به حداقل می گویند. اما نگه داشتن در تماس با دوستان با پیام های خوراکی و زوم نگه داشته است من در یک سالم طرز فکر” گفت: جاش ریشتر, دانشگاه میسوری کلمبیا, junior. اجازه ندهید COVID-19 نگه داشتن شما را در رسیدن به دوستان و قوی باقی بماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو