با بیش از 100 دانشگاه در منطقه بوستون در هر دانشگاه دارای مجموعه خود را از سنگهای پنهان و اسرار در محوطه دانشگاه. بسیاری از جنبه های متمایز هر یک کالج, اما در دانشگاه بوستون دانش آموزان و کارکنان به کار و زندگی در قلب شهرستان. از بهترین مطالعه نقاط به رقابت با کالج بوستون, بوستون, دانشگاه Terriers گرامی بسیاری از اسرار هیچ کس دیگری می داند.

در اینجا شما می توانید پیدا کردن 10 اسرار همه BU دانش آموزان می دانید و یا باید بدانید, در مورد دانشگاه.

1. دانش آموزان اجتناب از پله در مهر و موم در همه هزینه ها.

عکس میشل Brandabur

شاید شما شنیده افسانه یا کسی را می شناسید که پا بر روی آن اما در میان دانشجویان مقطع کارشناسی مهر از دانشگاه بوستون در مارش پلازا مقدس است. در حالی که دانش آموزان با عبور از آن هر روز برای رفتن به کلاس و یا ملاقات با دوستان در ساحل بسیاری بر این باورند اگر شما گام بر مهر شما نمی تحصیلات تکمیلی در چهار سال.

2. شما را می خوانم شیرین کارولین در Fenway با دوستان خود.

Fenway Park
pxhere.com

این سنت دیرینه اتفاق می افتد قبل از پایین هشتم باز یافته در هر Fenway بازی. چون Fenway ارائه می دهد $9 بلیط برای دانش آموزان, بسیاری از Terriers بسته ورزشگاه هر روز از هفته است. “آواز شیرین کارولین در Fenway چنین خاص احساس شادی که فریاد بوستون” مگان کاسه یک تاریخ در دانشگاه بوستون گفت. “این است که یک حافظه گرامی از رفتن به بازی بیس بال با دوستان کالج.” آهنگ بسیار محبوب در بوستون است که بسیاری از برادری احزاب آن بازی در محوطه دانشگاه در پایان شب.

3. شما تعقیب پس از بو اتوبوس (و عقب مانده بودند).

BU bus heads toward West Campus
عکس میشل Brandabur

در حالی که بسیاری از گزینه های مختلف حمل و نقل وجود دارد در محوطه دانشگاه از T به شهر, اتوبوس, BU, اتوبوس, است رایگان و راحت ترین گزینه برای دانش آموزان سفر از شرق به غرب دانشگاه و بازگشت دوباره است. اما در اوج ساعت قبل از شروع کلاس و در پایان از دانش آموزان بسته اتوبوس به طور کامل پس از ابتلا به یک سوار می تواند دشوار است ، هر BU دانشجو پس از تعقیب اتوبوس در یک نقطه در یک خط تیره به جایی در زمان تنها برای اتوبوس به سرعت دور. “من بهتر شانس برنده شدن در قرعه کشی از ابتلا به این BU, اتوبوس,” گوردون گفت Levine ارشد در دانشگاه بوستون. “BU اتوبوس حتی نمی صبر کنید برای من وقتی که من در عصا.” تنها چیزی که بدتر از دست رفته BU اتوبوس در راه به کلاس از دست رفته اتوبوس در راه به کلاس در حالی که لنگش در عصا.

4. T آنتونی پیتزا پایان کامل برای یک شب.

t anthony's pizza
unsplash.com

واقع در غرب محوطه دانشگاه, پیتزا فروشی های محلی است BU مورد علاقه و امکانات ورزشی یادگاری از همه از دانشگاه بوستون نوابغ. بدنام در میان دانش آموزان موتزارلا استیک پیتزا باعث می شود بهترین مواد غذایی است. “ساده ترین راه برای تبدیل شدن به یک سنت و یا زندگی افسانه است که به همراه T آنتونی پیتزا به یک مهمانی” گفت: Laurren هنینگ یک تاریخ در دانشگاه بوستون. با ترکیب دو تا از بزرگترین اواخر شب غذاهای باپنیر پیتزا و پنیر موزارلا چوب را به یکی از خوشمزه ایجاد تی آنتونی تبدیل به یک معشوق بخشی از بو پردیس.

5. مدرسه روح soars زمانی که دانشگاه بوستون پخش کالج بوستون در هاکی (و برنده).

BU vs BC
عکس میشل Brandabur

در حالی که پردیس ممکن است این روحیه روز به روز رنگ واقعی خود را بیرون می آیند که بو چهره خاموش در برابر سال قبل از میلاد بر روی یخ. دو مدرسه را بدنام رقابت در ورزش است اما مردان هاکی در مقابل BC طول می کشد کیک به عنوان هیجان انگیز ترین بازی سال. غرفه بسته بندی شده با دانش آموزان از مدارس در لباس خود را رنگ و مناجات با صدای بلند در یکی دیگر از سراسر یخ بازی. شانس هستند اگر شما به BU شما باید فریاد زد “نیوتن کالج” در سال قبل از میلاد دانش آموزان در Agganis عرصه است.

6. اگر شما همیشه احساس می کنید از دست Citgo ثبت نام خود را به عنوان ستاره شمال به محوطه دانشگاه.

The Citgo sign can be seen from the Commonwealth Ave Bridge on Boston University's South Campus.
عکس میشل Brandabur

واقع در لبه شرقی پردیس در کنمور میدان Citgo ثبت نام تکمیل شد در سال 1965 و در حال حاضر به عنوان یک نقطه عطفی تاریخی با وجود این واقعیت است که وجود دارد هیچ Citgo ایستگاه های گاز در نزدیکی. به عنوان یکی از بلندترین نشانه نزدیکی BU, نشانه هدایت دانش آموزان به دانشگاه با قرمز و سفید چراغ چشمک زن. “ما با استفاده از Citgo ثبت نام جهت یابی چرا که ما می دانیم این است که در آن خانه است” گفت: Gabriela Yiangou یک تاریخ در دانشگاه بوستون. نشانه ای دیده می شود و از سراسر شهر به عنوان یک یادآوری از دانشگاه و که شما هرگز بیش از حد دور از خانه.

7. روز برف وجود ندارد.

 Bay State Road facing Warren Towers
عکس میشل Brandabur

هر BU دانشجو می داند بوستون آب و هوا می تواند احساسی و تغییرات مداوم. از پر باد سرد یک دقیقه به آفتابی و گرم بعد از پانسمان به درستی برای شرایط به خصوص در فصل زمستان است کار آسانی نیست. اما بدون توجه به آب و هوای مدرسه حاضر به تماس برای یک روز برفی حتی اگر Comm. Ave است بالا انباشت اشیاء بدست آمده با برف.

8. ساخت و ساز در پردیس هرگز به پایان می رسد.

Construction in South Campus
commons.wikimedia.org/

بدون توجه به زمان از سال Comm. خیابان را تحت ساخت و ساز. نارنجی مخروط تبدیل شدن به یک بخشی از محوطه سازی و اضافه کردن بیشتر از یک چالش به مرور در خیابان های شهرستان. “عبور از خیابان ها یک بازی استراتژی و هیچ کس گوش به راه رفتن سیگنال” گفت: Kat Acierno یک تاریخ در دانشگاه بوستون. یکی از این مبادلات از رفتن به مدرسه در وسط بوستون ثابت ساخت. از بازسازی جدید Howard تورمن مرکز به حرکت BU کتابفروشی زیادی تغییر کرده است در محوطه دانشگاه در سال گذشته به تنهایی.

9. قانون ساختمان یک گوهر پنهان.

Law Tower
commons.wikimedia.org

اگر چه به طور عمده متعلق به بو قانون دانشجویان Redstone ساختمان و برج نیز حاوی بهترین محل آرام برای مطالعه و تمیزترین حمام و سرویس بهداشتی در محوطه دانشگاه. “قانون کتابخانه بسیار دستکمگرفتهشده و چند underclassmen در واقع می دانیم که آن را حلال محل به مطالعه” گفت: بنیامین Pearlstone یک سال 2020 فارغ التحصیل از دانشگاه بوستون. “داغ را: اگر شما نیاز به استفاده از حمام در پردیس بهترین و تمیزترین جایی برای رفتن است قانون برج. که من چای به اطلاع دانش آموزان است.” واقع در وسط پردیس قانون ساختمان ارائه می دهد کامل حمام خصوصی و مطالعه نقطه.

10. شما نمی توانید تصور کنید رفتن در هر نقطه دیگری است.

BU during the fall
عکس میشل Brandabur

در حالی که شما احتمالا در تصویر خود را در دیگر دانشکده ها در گذشته, شما می دانید, دانشگاه بوستون است که بهترین جا برای شما. از مدرسه شگفت انگیز اساتید به متنوع بین المللی جمعیت دانشجویی BU قرار می دهد تاکید بر دانش آموزان خود را و آنها را تشویق به رشد و کشف تمام منافع خود را در حالی که در یکی از دانشگاه های برتر پژوهشی در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im