راهنمای نهایی خود را به نوشتن یک بیانیه شخصی برای تحصیلات تکمیلی

چهار سال و بسیاری از عرق و اشک بعد از آن شما در حال حاضر دارای یک فانتزی تکه کاغذ به ثابت کند که شما تکمیل شده

توسط ATSHNEWS در 27 فروردین 1399

چهار سال و بسیاری از عرق و اشک بعد از آن شما در حال حاضر دارای یک فانتزی تکه کاغذ به ثابت کند که شما تکمیل شده کارشناسی با موفقیت. اما آن را می کند پایان ندارد وجود دارد–برای تحصیلات تکمیلی. این که آیا شما فقط فارغ التحصیل شده و یا خواهد شد در ماه های آینده با شتاب کامپیوتر و رسیدن به آن برنامه های کاربردی. سخت ترین بخشی از این فرآیند شامل نوشتن یک بیانیه در مورد خود و رویاهای خود را. آیا شما می ترسم هنوز ؟ نگران نباشید.

نگه داشتن خواندن برای CM نهایی راهنمای برای نوشتن یک kickass تحصیلات تکمیلی بیانیه شخصی.

دریافت سازمان یافته و انجام تحقیقات خود را.

applying to grad school
unsplash.com

سعی کنید برای رفتن به نوشتن کور. را از لیست برنامه های تکمیلی شما برنامه ای برای درخواست به و کشف کردن آنچه آنها نیاز دارند در یک بیانیه شخصی. انتظار نداریم که به دور با نوشتن یک تعمیم بیانیه مانند شما احتمالا سال آخر دبیرستان. شما ساخته شده آن را برای لیگ های بزرگ در حال حاضر. "من یک مقدار زیادی از تحقیقات اعم از کلاس های آنها را برای برنامه چه دانشجویان فارغ التحصیل پس از انجام, آنچه دانشجویان تحصیلات تکمیلی انجام وجود دارد, و غیره. من مطمئن هستم که من می خواستم برای رفتن وجود دارد," دانشگاه ارشد Jiana Blaha گفت. مطمئن شوید که شما می دانید همه چیز ممکن است در مورد این برنامه و جزئیات برنامه های خود را به دقت دستورالعمل.

برخی از برنامه ها برای درخواست یک بیانیه شخصی و به هیچ جهت دیگر از آن. برنامه های دیگر ممکن است بخواهید شما را به تمرکز به طور خاص در دانشگاهی خود را به اهداف و انگیزه خود را برای ادامه تحصیل مدرک کارشناسی ارشد و یا چیز دیگری به طور کامل. "برای اظهارات شخصی که یک موقع است که شامل یک موضوع خاص و یا چند سوال من تمرکز بر روی اگر آنها باقی می ماند بر روی موضوع و یا پاسخ به همه سوالات" دستیار کارگردان حرفه ای برای نامزدی در دانشگاه فلوریدا حرفه ای اتصالات مرکز آلیسون نونان گفت. "با خاص, دهید, آن را به متقاضی برای درک آنچه در این برنامه امیدوار است برای به دست آوردن از پاسخ های خود را." استراتژیک می باشد در مورد آنچه که شما طرحی را برای پاسخ سریع.

پس از انجام تحقیقات گسترده, کشف کردن که چگونه بسیاری از اظهارات شما در واقع به نوشتن. توجه داشته باشید که آیا هر یک از آنها را با هم همپوشانی دارند به طوری که شما خودتان صرفه جویی در برخی از زمان. اگر شما نیاز به برخی از روشن شدن در چه مدرسه ای می خواهد در یک بیانیه رسیدن به دفتر پذیرش. در نهایت و مهمتر از ماندن در بالای نرم افزار مهلت و به خودتان زمان کافی برای برنامه ریزی, نوشتن, ویرایش و دوباره کاری های متعدد پیش نویس.

قلاب آنها حق را از مقدمه و دریافت آب خلاق ،

giphy.com

خودتان را معرفی کنید و ذخیره کردن پایه و اساس برای دلایل خود را برای درخواست خود را به برنامه های تحصیلات تکمیلی. در نهایت تلاش برای دریافت پذیرش کمیته برای دیدن است که شما را قوی مناسب برای خود برنامه نه تنها یک نامزد برای هر برنامه. "من اولین گام به سوی در واقع نوشتن فقط ساخت نقاط گلوله" دانشگاه فلوریدا سال اول مقطع تحصیلات تکمیلی دانشجو الکسیس تلنتینو گفت. "این که آیا یا نه آن را حس می کند هر آنچه که من فکر می کنم من می نویسم. شما هرگز نمی دانید اگر شما در حال رفتن به باید که ایده دقیق در آن لحظه دوباره. شما همیشه می توانید همه چیز نوشتن و ویرایش بعد." فکر می کنم بند اول مانند بیانیه خود را در پایان نامه–کوتاه و شیرین و موثر است. آیا شما رویای تحصیلات تکمیلی به عنوان یک بچه ؟ آیا یک دوره خاص جرقه علاقه خود را در زمینه? شامل چه کشید شما به برنامه و چگونه متناسب با آن به زندگی خود طرح از همان ابتدا.

اگر شما خودتان گیر در ابتدا دمدمی نیست. "در پایان روز من واقعا فقط به حال برای نشستن خودم را در my computer و شروع به تایپ," دانشگاه میسوری-کلمبیا ارشد ابیگیل Lohmeyer گفت. "به عنوان یک زبان اصلی, من آموخته ام که اولین پیش نویس است, همه چیز در مورد گرفتن افکار خود را بر روی کاغذ. این که آیا آن یک مقاله و یا یک بیانیه هدف گرفتن آن متفاوت است." خارج شدن از صندلی خود را نزدیک کامپیوتر شما و برای شکستن قهوه. چون شما برنامه ریزی شده و به خودتان زمان کافی شما می توانید استطاعت به شکستن سر خود را روشن. هنگامی که شما دوباره به صندلی نوشتن هر چیزی; کلمات را به شما به طور طبیعی به زودی به اندازه کافی.

تسخیر بدن خود را پاراگراف با جزئیات.

giphy.com

هنگامی که شما ایجاد یک بیانیه در مقدمه خود تغییر چرخ دنده و اتاق را برای چیزهای خوب—نشان منافع و دقیق تجارب است. در هنگام نوشتن بدن خود را پاراگراف (هدف برای دو تا سه پاراگراف) را انتخاب کنید تجربه مانند extracurriculars, کارآموزی و یا کارهایی که نشان دادن مهارت های شما نیاز دارید برای شما در نظر گرفته شده برنامه های تحصیلات تکمیلی. "من مطمئن ساخته شده است که تجربه و مهارت است که من ذکر شده در بیانیه شخصی من بودند مربوط به برنامه من برای استفاده و همچنین به عنوان چگونه من می تواند این مهارت ها در آینده به طور موثر دانشجویی در برنامه" دانشگاه فلوریدا ارشد بروک Faer گفت. اساسا آیا نوشتن در مورد وقت خود را به عنوان یک علم اردوگاه مشاور هنگامی که تقاضا برای یک نوشتن خلاق برنامه های تحصیلات تکمیلی. انتخاب یک زن و شوهر از تجارب و توضیح در جزئیات آنچه شما انجام آنچه شما دارای مهارت به دلیل آن است و چگونه آن را می سازد شما یک مدعی.

ترکیب دانش خود را از برنامه های تحصیلات تکمیلی. قبل از اینکه شما شروع به نوشتن شما نشستم و تحقیقات گسترده ای در برنامه های تحصیلات تکمیلی. را که به تحقیق و کار در منافع خود را و چگونه تجربیات خود را آماده شما برای تحصیلات تکمیلی. ایجاد ارتباط بین تجربیات خود را و آینده خود را روشن برای کمیته پذیرش است که نظرات شخصی خود بیانیه ای.

گذشته از آن الهام گرفتن از منافع خود را در به طور کلی زمینه است. که آیا آن را یک فیلم است که شما الهام بخش و یا یک زندگی طولانی و سرگرمی هر چه تحت فشار قرار دادند به شما اعمال می شود به این برنامه ذکر شده است. شخصی خود بیانیه ای را به شما می دهد یک فرصت برای نوشتن در مورد خودتان با کمی به هیچ محدودیت. آنها را نشان می دهد که شما هستند. "من فکر می کنم که نوشتن در مورد تجربیات شخصی و الهام بخش هستند عوامل بسیار مهم در بیانیه خود دلیل این است که اساسا تنها بخشی از برنامه که در آن پذیرش افسران می توانید یک نگاه اجمالی به آنچه در شخصیت شما است و شما به عنوان یک فرد و نه فقط نرم افزار شماره 15,000," Faer گفت. این کمیته که نظرات خود را نرم افزار در حال حاضر می داند که آزمون خود را با نمرات و معدل. استفاده شخصی خود بیانیه ای را به کمک به آنها را درک کنند که شما هستند.

قرار دادن تا بیانیه خود را به طور موثر.

giphy.com

هنگامی که شما انجام گسترده نوشتن در مورد خودتان, خودتان را در پشت پت. زمان به سادگی یک نتیجه گیری. سعی کنید به گرداندن اطلاعات بیش از حد, اما به جای چوب به ملزومات: چه چیزی باعث می شود شما مناسب برای این برنامه ؟ با استفاده از نتیجه گیری نهایی خود را به تلاش برای به دست آوردن پذیرش افسران به شما می خواهید.

در نهایت مطمئن شوید که شما تجدید نظر در هر اینچ از بیانیه خود را. علاوه بر غلط گیری برای دستور زبان و محتوا مطمئن شوید که بیانیه خود را در قالب حس می کند. شامل یک هدر شبیه به رزومه کاری خود را با نام و اطلاعات تماس. آدرس و ثبت نام کردن در این بیانیه درست مثل شما می خواهم یک نامه.

باید ها و نبایدها

  • آیا از یک تعداد انگشت شماری از مردم برای کمک به. این که آیا شما فقط نیاز به یک درمان برای بلوک نویسنده و یا می خواهید یک جفت چشم تازه به proofread داشتن شخص دیگری نگاه بیش از بیانیه خود ضروری است. "هر زمان که من تجربه بلوک نویسنده هنگام نوشتن بیانیه من مشورت با پدر و مادر و دوستان و آنها به من مفید ورودی برای کمک به من فشار بیش از بلوک" Faer گفت. سعی کنید به کسی که نمی داند شما تنگاتنگی مانند یک مشاور یا استاد ارائه یک چشم انداز جدید.
  • فراموش ویرایش مانند جهنم است. این می رود دست در دست با نکته قبلی. بیانیه شما نباید شامل هر گونه اشتباهات گرامری یا املایی در همه. اگر شما نیاز به مسواک زدن روی مهارت های نوشتن خود را بپرسید های مورد علاقه خود را به زبان انگلیسی یا روزنامه نگاری عمده به کمک و یا خود را در بیانیه ای به مدرسه خود را در نوشتن ، مایکروسافت ورد و Google Docs نمی انتخاب کنید تا مقدار زیادی از اشتباهات رایج.
  • آیا دروغ در بیانیه ای خود را. دلیل خود را برای رفتن به میدان و یا خود را قبل از تجربه نیست و باید بسیار منحصر به فرد است. "یک بیانیه شخصی است که راه را برای متقاضیان به داستان خود را بگویید و من فکر نمی کنم من داستان خاص بود هر چیزی کاملا متفاوت از دیگری است. من تقریبا فکر می کنم آن را کمتر داستان خود را, اما نه چگونه شما انتقال آن از طریق نوشتن خود را به سبک" تلنتینو گفت. استفاده از آنچه به شما کردم به خصوص از آنجا که اکثر پذیرش تحصیلات تکمیلی را بپرسید برای مصاحبه پس از خواندن بیانیه خود را. گرفتار در یک دروغ است.
  • نمی تف کردن رزومه کاری خود را در بیانیه ای خود را. اکثر فارغ التحصیل های کاربردی درخواست شما برای ارسال های اخیر رزومه خود را با تازه ترین تجربه. "اگر شما نیاز به ارسال رزومه سعی کنید که شامل همان اطلاعاتی است که می توان در رزومه کاری خود را در بیانیه شخصی. ایده این است که با هر سند شامل در بسته نرم افزار انتخاب کمیته می تواند تعیین کند که شما موفق خواهد بود و یک مقدار اضافه شده به برنامه" نونان گفت. جلوگیری از نمایش که آیا شما یک مقدار زیادی از چیزهایی که تا این نقطه از نرم افزار خود را. به جای استفاده شخصی خود بیانیه ای به گسترش در مهم ترین تجارب خود را.

و حتی برای اطمینان بیشتر...

Applying to Grad School
giphy.com

"در واقع من نوشت: دو بیانیه های شخصی. من اولین بیانیه شخصی من نوشت نیست احساس شخصی است. به من این احساس به عنوان اگر من در خواندن رزومه من. من نمی خواهم مدارس به احساس مانند است که در هنگام خواندن بیانیه شخصی من به دلیل این بود که این فرصت را به آنها نشان می دهد که من هستم. آنها را از سر من ریز نمرات و غیره. آنها می توانید تمام چیزهای که اما من معتقدم که آنها می خواهند برای دیدن شور و شوق خود را و شخصیت بدرخشد. هنگامی که آن را به نوشتن من دوم بیانیه شخصی من است." – Jiana Blaha ارشد در دانشگاه آمریکایی پذیرش به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه براون

"دریافت پاسخ و آموزش از اساتید/دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این بخش شما در حال رفتن به. دانش آموزان فارغ التحصیل رفته اند از طریق این فرایند است که شما را از طریق رفتن." – ابیگیل Lohmeyer ارشد در دانشگاه میسوری-کلمبیا پذیرش به دانشگاه Lindenwood در سنت چارلز ایالت میسوری

"من احساس می کنم شما باید به جلوگیری از کلیشه اظهارات در مقاله خود را. این مهم است که شما را نیت خود را روشنو همچنین به عنوان برجسته تجربیات خود را در مربوطه راه است." – بروک Faer ارشد در دانشگاه فلوریدا پذیرش به دانشگاه مرکزی فلوریدا

"شروع زود هنگام. گذشته از این بیانیه شخصی, کاغذ بازی خسته کننده است و اگر چیزی را اشتباه می رود حداقل شما هم به آن را تعمیر. شکستن آن را به قابل هضم تر بخش است." – الکسیس تلنتینو جاری دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه فلوریدا

"اظهارات شخصی می تواند یک فرصت عالی برای تقویت هر گونه ضعف در نرم افزار خود را. اگر نقاط ضعف خود را مربوط به نمرات کم و یا عدم تجربه این یک فرصت عالی برای پر کردن شکاف ها از اطلاعات برای کمک به آنها در درک چالش های خود را و چگونه این چالش ها کمک کرده اند رشد شما به عنوان یک فرد و به عنوان یک دانشجو. اگر شما نمرات آزمون به عنوان بالا به عنوان آنها نیاز به این است که زمان زیادی برای برجسته کردن منافع خود را در برنامه ها و تجربیات و مهارتهای شما آماده کرده ایم به موفقیت در این برنامه است." – آلیسون Noonan, دستیار مدیر حرفه ای برای نامزدی در دانشگاه فلوریدا حرفه ای اتصالات مرکزtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب