خواهد چرچیل مجسمه بود به سقوط ؟

در ژنرال جورج واشنگتن سفارشات اعلام استقلال امضا در فیلادلفیا بود و خواندن با صدای بلند برای ارتش خود را. در ش

توسط ATSHNEWS در 26 خرداد 1399

در ژنرال جورج واشنگتن سفارشات اعلام استقلال امضا در فیلادلفیا بود و خواندن با صدای بلند برای ارتش خود را. در شنیدن آن نیروهای پیاده به بولینگ سبز شماری و پایین کشیده مجسمه جرج سوم و فرستاده مانده به ذوب پایین به musket توپ.

آن را یک انقلابی عمل نمادین بیانیه. این بار وفادار آمریکا آزمودنیها در حال حاضر شورشیان و دیگر بدهکار وفاداری به شاه. آنها مبارزه برای پایان دادن به حکومت خود در امریکا است.

در طول تظاهرات اخیر و اختلالات در اینجا اقدامات مشابه تا به حال در مورد آنها یک جنبه اجتماعی شورش و انکار از یک میراث.

در Richmond, Va., یک مجسمه کریستف کلمب که نسل از کودکان آمریکایی مطرح شد به ریور به عنوان بی باک, ایتالیایی, اکسپلورر که کشف دنیای جدید پایین کشیده شد و پرتاب به یک دریاچه است.

در بوستون, کلمبوس مجسمه سر بریده شد.

در یک و نیم دوجین متحده, مجسمه مؤتلفه ژنرال ها و سربازان کشیده شد پایین. رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم وعده حذف بزرگ مجسمه Robert E. Lee و استون وال جکسون از قرن مکان های افتخار در ریچموند بنای خیابان.

در فیلادلفیا مجسمه افسانه ای ایتالیایی آمریکایی پلیس کمیسر پلیس و شهردار فرانک ریزو بود تخریب و بريدن دور.

ژنرال بازنشسته دیوید پترائوس نوشته است به اصرار که تمام ارتش پایگاه تحمل نام مؤتلفه ژنرال مانند قلعه Benning, براگ و هود بود تغییر نام داد. Robert E. Lee است که در همه جا در غرب نقطه پترائوس می گوید یک سرباز آمریکایی که "مرتکب خیانت است."

نانسی پلوسی می خواهد 11 مجسمه از جمله کسانی که از رئیس جمهور کنفدراسیون Jefferson Davis مؤتلفه معاون رئیس جمهور الکساندر Stephens و دیابت و معاون رئیس جمهور ایالات متحده, جان, Calhoun, خارج از کنگره.

پاکسازی از چهره های تاریخی گسترش به اروپا است.

این مجسمه غول پیکر پادشاه لئوپولد دوم در بروکسل که قرار بود غنی شده توسط brutalitarian غارت خود را کنگو مستعمره گرفته شده است.

در بریستول, انگلستان یک مجسمه ادوارد Colston نیکوکار و حامی شهر بلکه یک تاجر برده بود انداخته به بندر.

در آکسفورد دانش آموزان در حال حرکت به پایین مجسمه سیسیل رودس از archimperialist و بنیانگذار رودزیا که ایجاد خود را به عنوان میراث رودز کمک هزینه تحصیلی برای آمریکا و بریتانیا به دانش آموزان است.

رزومه تمام بار تحسین مردان بزرگ که کشف و استعمار جدید در جهان و همچنین تمام کسانی که ایجاد شده و برای اولین بار به رهبری ایالات متحده در حال بررسی برای تعیین چگونه به طرز وحشتناکی این مردان را نقض برابری طلب و democratist تعصبات مدرنیته.

لیست malefactors به نظر می رسد قابل ملاحظه است.

که ما در مورد صحبت کردن ؟

نزدیک به نیمی از امضاء کنندگان اعلامیه استقلال و قانون اساسی بودند صاحبان برده. بنابراین بیش از حد بودند و پنج نفر از ما هفت رئیس جمهور و دو نفر از چهار نفر در کوه راشمور.

جورج واشنگتن برنده جنگ برای استقلال. توماس جفرسون دو برابر اندازه ملت با لوئیزیانا خرید. اندرو جکسون نجات ملت از شکست توسط انگلیسی ها در جنگ از نیواورلئان و ضبط فلوریدا. جیمز پولک در زمان ما به جنگ با مکزیک و رها آن را از آنچه در حال حاضر در جنوب غربی آمریکا و کالیفرنیا.

تمام این چهار کشور سازنده روسای جمهور شد صاحبان برده.

سیستماتیک dishonoring و disgracing از مردان هنگامی احترام فقط آغاز شده است. اما آن را نشان دهنده گسترش انقلاب در فکر و عقیده در مورد ریشه ها و تاریخ آمریکا.

چقدر این رفتن ؟

در لندن تظاهرات در همبستگی با سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, وجود دارد, نقاشی در میدان پارلمان مجسمه وینستون چرچیل که مورخان رای دادند "بزرگترین مرد قرن 20" برای نقش خود را در پیشرو بریتانیا علیه آلمان نازی در کلمه "نژادپرست است." اوباش می خواستم چرچیل مجسمه پایین.

و چرچیل یک نژادپرست?

مطمئنا او یک archimperialist یک مادام العمر مدافع امپراتوری بریتانیا که معتقد به برتری آنگلوساکسون نژاد و سمت راست آن به حکومت چه شاعر رودیارد کیپلینگ به نام "کمتر نژاد بدون قانون است."

چرچیل تحقیر مردم از, رنگ, آنها, انگلیسی, حکومت, از کارائیب به آفریقا میانه و خاور نزدیک به جنوب آسیا و شرق دور از نظر است که فورا پایان دادن به زندگی حرفه ای از هر یک آمریکایی یا انگلیسی, سیاستمدار که آنها را مورد استفاده قرار امروز.

مورخ اندرو رابرتز می نویسد: از چرچیل بود که او یک "سیاه و سفید و ... supremacist (که) فکر در شرایط مسابقه به درجه ای که قابل توجه بود و حتی با استانداردهای زمان خود. او در برخی از نژادها با یک تلخ Anglo-Saxon triumphalism."

بسیاری از آمریکایی ها به ویژه در میان جوانان مشاهده تاریخ اروپا اکتشاف استعمار از دنیای جدید و ایجاد غربی امپراتوری نه با غرور اما با شرم و گناه. و آنها می خواهند برای ایجاد السلام با لغو تمام افتخارات پیامد چنین مردان باید آن را در مجسمه ها و یا اسامی شهرها پارک ها و خیابان ها.

و تعداد آنها و ستیزه جویی در حال رشد هستند. سمت چپ این بیت در آن دندان و کشیدن دست پاچه نخبگان همراه است.

چگونه این به پایان می رسد بدون بخش دائمی در این کشور فرار من.

Patrick J. Buchanan نویسنده "نیکسون در کاخ سفید جنگ: جنگ ساخته شده است که و شکست یک رئیس جمهور و تقسیم امریکا برای همیشه." برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد پاتریک بوچانان و خواندن ویژگی های دیگر سازندگان نویسندگان و کاریکاتوریست بازدید سازندگان سایت در www.creators.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب