تغییر خواهد کرد بیا به لوول بالا ؟

اگر هیچ چیز تغییر آن است ارزش آن را?Anye Nkimbeng محوری شد به ویژه پس از او انتخاب شد Class of 2016 رئیس جمهور

توسط ATSHNEWS در 1 تیر 1399

اگر هیچ چیز تغییر آن است ارزش آن را?

Anye Nkimbeng محوری شد به ویژه پس از او انتخاب شد Class of 2016 رئیس جمهور در لوول بالا است. اما آن را در انتخابات خود را که توجه رسانه ها را به دست آورد — آن چیزی بود که یک تعداد انگشت شماری از همسالان خود تا به حال در مورد آن می گویند.

متن چت بین 13 دانش آموزان شروع به گردش در رسانه های اجتماعی پس از انتخابات از Nkimbeng که سیاه و سفید است. با عنوان "ما عاشق مردم سیاه و سفید," چت شامل استفاده از مبتذل نژادی القاب و نظرات مانند "حکومت سیاه و #MakeLHSGreatAgain."

یک نفر در این گفتگو گفت: هر دانش آموز سیاه و سفید در درجه خواهد بود تا فریاد "ayeeee" و قر سربالا در طول Nkimbeng فارغ التحصیلی سخنرانی.

"به همین دلیل کلاس 2017 بهترین است" یکی دیگر از دانشجویان پیامک. "ما خواهید بود کلاس اول در سال به یک رئیس جمهور."

این حادثه منجر به تعلیق شش دانش آموزان از جمله پسر مدرسه سابق عضو کمیته استیو Gendron و تحقیقات.

چهار سال بعد Nkimbeng در حال حاضر فارغ التحصیل از دانشگاه Suffolk. روز دوشنبه او ایستاده بود در اعتراض به لوول بالا گوش دادن به دانشجویان فعلی به اشتراک گذاری تجارب خود را با نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی در مدرسه.

"من فکر کردم من از نوع زمان در وزن گرفتن همه چیز را چهار سال پیش پس از آن اتفاق نمی افتد امروز," او گفت:. "آن را هنوز هم اتفاق می افتد. همه معلمان است که وجود دارد چهار سال پیش در حال حاضر وجود دارد. کودکان و نوجوانان که در مدرسه در دبیرستان هستند در حال حاضر."

اما این زمان فشار ایجاد یک تفاوت. Nkimbeng نبود امیدوار.

"ما در حال صحبت کردن به خودمان را," او گفت:.

در میان جمعیت از حدود 100 نفر او گفت که او نمی بینم هر معلمان و یا مدیران. در پایان این تجمع خروج از مدرسه ماریان Busteed متوقف شد و گفت او نمی تواند حضور زودتر با توجه به جلسه هیات.

سرپرست Joel بوید و یک تعداد انگشت شماری از دیگر کارکنان منطقه نیز حضور داشتند.

"او تا به اینجا" گفت: Nkimbeng زمانی که خواسته در مورد بوید. در سال 2015 و پس از آن -- سرپرست صلاح Khelfaoui درگیر شدم او به یاد می آورد.

"چگونه شما می رویم به نگاه نه اینکه اینجا؟" Nkimbeng گفت. "پایان روز سرپرست است که نمی تواند در راهرو با ما."

اواسط روز اعتراض نیز جلب مدرسه عضو کمیته هیلاری کلارک و همچنین مدرسه سابق عضو کمیته جری Nutter.

نامزد 17th, Middlesex منطقه لیزا آرنولد در زمان میکروفون.... او گفت: پس از سالها امید به ایجاد تغییر توسط رای گیری برای حق نامزد او تصمیم گرفت به اجرا برای دفتر.

"من با توجه به چیزهایی که به دست خود من و من در حال اجرا به دولت هرزه," او گفت:. "من می خواهم همه در اینجا که 18 به فکر می کنم در مورد آنچه (موقعیت) شما می توانید گام تا اجرا شود."

زمانی که لوول ساکن بابی Tugbiyele دیدم مطبوعاتی از لوول اداره پلیس در هفته گذشته یک ایده نگاه آشنا.

هفته گذشته پلیس سرپرست کلی ریچاردسون اعلام کرد قصد خود را برای شهروندان ایجاد یک کمیته مشورتی از یک گروه متنوع از لوول ساکنان. این کمیته به منظور اجازه می دهد جامعه به ارائه بازخورد در بخش و برجسته مناطق برای بهبود.

"مقدمه ای از شهروندان در کمیته مشورتی به ارمغان خواهد آورد صدای بیشتر به جدول و افزایش توانایی ما برای پاسخ به نیازهای لوول ساکنان," او گفت:.

فرمان به طور رسمی ایجاد این کمیته خواهد بود در شورای شهر در دستور کار این شنبه.

دو سال پیش — در طول فرایند بسیار ریچاردسون که در آن فرود آمد بالا گروه شغلی — 125 ساکنان امضا بر روی یک طومار با عنوان "ما اجازه دیدار فینالیست(ع) برای لوول رئیس پلیس."

در سال 2018 جلسه شورای شهر بود که در آن ارائه شده Tugbiyele گفت: این شهرستان باید ایجاد شهروندان کمیته مشورتی به ارائه ورودی در فرآیند انتخاب. این ایده به ضرب گلوله کشته شد, او گفت:.

شهرستان مدیر آیلین _tenor گفت: او صرف مقدار زیادی از آن جستجو دوره رسیدن به جامعه برای ورودی upending یک به طور معمول در بیشتر فرآیند داخلی است. در سال 2018 جلسه او برجسته این تلاش ها از جمله برگزاری یک فروم/گوش دادن جلسه اولیه در این روند و کمک رسانی به گروه های اجتماعی.

"من رفتم به طول های بزرگ به شنیدن از جامعه" او گفت:.

عضو شورای دیوید کانوی نیز در بر داشت خود را با نگاهی به گذشته این ماه است.

در این شورا آخرین جلسه نمایندگان Vesna Nuon و جان Drinkwater پرسید: شهرستان, مدیر, به گزارش هزینه ممیزی در این شهر از شیوه های استخدام و ارائه توصیه هایی برای یک "متنوع و فراگیر شهرستان نیروی کار است." تعدادی از اعضای جامعه پیوست تماس از جمله Tugbiyele.

"تعصبات وجود دارد" Tugbiyele گفت: قبل از جلسه. "به منظور به آدرس کسانی که تعصبات شما نیاز به مطمئن شوید که حق مردم وجود دارد در طول فرآیند مصاحبه."

بعد از آن در جلسه کانوی آورده تا 2016 به رسمیت شناختن از وزارت دادگستری ایالات متحده را جامعه محور پلیس خدمات و یا پلیس. آنها افتخار لوول اداره پلیس و 14 جوامع دیگر در سراسر کشور — برای خود مبتنی بر جامعه پلیس طرح.

"قطعا آن را می گوید شاید سمت های مختلف از داستان" گفت: کانوی. "که هر آنچه که ما در حال انجام در شهرستان لوول به نظر می رسد موثر باشد."

سابق دراکات شهر مدیر جیم دوگان شده است طولانی رفته از او استعفا داد و در ماه اکتبر در میان جنجال بر تهیه شیوه و به سرعت فرود آمد و یک شغل با دولت دفتر امور مصرف کننده و کسب و کار قوانین و مقررات.

اما دوگان که در سمت چپ پشت دادستان کل کاوشگر که شهر خلاف قانون تدارکات حداقل 17 بار ظهور دوباره این هفته در یک سند مجروح شدند رئیس پلیس پیتر Bartlett ارسال به دوگان را جایگزینی, شهر, مدیر ان خرابکاری.

در یک سند که در آن او در دفاع از خود در برابر اتهامات ساخته شده توسط شهرهای پلیس اتحادیه های کارگری و Selectman تونی Archinski, بارتلت نیز وارد یک کل جدید اتهام علیه دوگان.

در سند ارسال شده به خرابکاری, Bartlett اشاره Archinski سوال که آیا رئیس پلیس نیاز یک خانه را نقلیه از شهر و می پرسد چرا Archinski هرگز مورد سوال دوگان استفاده از شهر, وسایل نقلیه.

بارتلت مدعی دوگان تا به حال دو "لوکس" وسایل نقلیه خریداری شده توسط شهر, 2014 Ford Taurus و 2018 فورد اکسپلورر.

"این دو خودرو من مطمئن هستم که شد پر هزینه به شهر" Bartlett نوشت. "مدیر دستور داد تا اتصالات از هر خودرو با چراغ آبی و صدای بسته های رادیو پلیس و ضمیمه یک ماساچوست آبی پلیس بشقاب در حالی که رانندگی به جلو و عقب به کیپ کاد حتی پس از چندین تلاش من برای پایان دادن به این عمل رفته بود در مدت شش سال. (sic)"

بارتلت خارج شده و در مجروح را ترک و پس از مدت کوتاهی پس از selectmen تاخیر در تمدید قرارداد خود را در اوایل این سال است. او می گوید که زخمی های خود را به عقب در حالی که لغزش بر روی یخ سیاه در حالی که کشتار با گاز تا خود را به خودروی پلیس در ماه دسامبر.

معاون استفان Chaput است که در خدمت به عنوان وزیر در Bartlett نبود.

دولت هرزه. دیو Nangle بیانیه از منافع مالی -- یک سند مورد نیاز توسط همه نامزدها به دنبال دفتر امور خارجه — ارائه نمی دهد بیش از حد بسیاری از شگفتی است.

Nangle بود و رهن و دلبستگی و یا وام دریافتنی در سه خواص در دولت به عنوان از 2019 از دو در سال 2018 است. آدرس redacted در پرونده.

در این سند همچنین لیست 10 سال وام مسکن و چهار سال 10 اسلحه از لوول پنج بانک.

دموکراتیک چلنجر به صندلی خود لیزا آرنولد لیست نبود هر گونه وام مسکن, اما شامل یک لیست طولانی از سهام. یکی دیگر از رقیب Vanna Howard یک دموکرات ذکر شده یک ملک او صاحب و غیر برخی از بدهی های وام مسکن. تشکیل پرونده برای اعلام جمهوری خواه رقیب مارتین برک شد در دسترس از طریق حالت آنلاین پورتال.

دادستان فدرال در میان کسانی که طلبه Nangle امور مالی. در ماه فوریه Nangle مجرم شناخته شد در 10 فقره تقلب سیم, چهار فقره از تقلب در بانک نه فقره از اظهارات نادرست به یک بانک و پنج فقره پرونده کاذب مالیاتی.

یک دادگاه در تاریخ برنامه ریزی شده برای 10 ژوئن به تعویق افتاد تا 29 جولای در جهت دفاع به بررسی اسناد و مدارک ارائه شده توسط دفتر دادستان است. با توجه به تاریخ 3 ژوئن دادگاه پرونده "احزاب باید وارد نمی هر گونه درخواست مذاکرات است."

وجود ندارد بسیار پمپ و شرایط در ژوئن 2. بسیاری از ساکنان هنوز هم به ماندن در منزل و اجتماعی فاصله در میان بیماری همه گیر کوروناویروس پس از آن قابل درک است که چرا Danillo سنا پیروزی در انتخابات ویژه برای 37 Middlesex منطقه نماینده صندلی کمی انجام نگرفته است. زمانی که نتایج در آمد دموکرات و یک گروه کوچک از خانواده و دوستان انباشت اشیاء بدست آمده بودند به کوچک خود را خالی دفتر مبارزات انتخاباتی با کیسه های از تنقلات به اشتراک گذاشته. است که فرد با توجه به چه مقدار پول سنا صرف در مبارزات انتخاباتی خود.

با توجه به ماساچوست دفتر مبارزات انتخاباتی و سیاسی سرمایه گذاری سنا صرف $36,575 بین Jan. 1-مه 31. که سنگین حاشیه بیشتر از او خواه حریف کتی کلارک که صرف $6,644 که در همان حاشیه از زمان.

سنا بودجه حتی بیش از دیگر ویژه انتخابات برای نماینده خانه موقعیت. 3 Bristol منطقه نیز تا به حال یک انتخابات ویژه برای نماینده جدید جایگزین سابق تشکر. Shaunna o'connell رقابت بین دموکرات کارول Doherty و جمهوری خواه کلی Donner با Doherty برنده شدن در این مسابقه است. نامزدها در واقع صرف نسبتا مقدار مساوی در مبارزات انتخاباتی خود را با Doherty صرف $25,706 و Donner صرف $23,456.

باید منصفانه به سنا هر چند او صرف تغییر کنده نسبت به کسانی که در حال اجرا برای کرسی سنا. دوم ورزشگاه همپدن و Hampshire District, ویژه, ویژه انتخابات, on May 19 به جای سابق بهداشت ، دونالد Humason بین جمهوری خواه جان قابیل و دموکرات جان Velis که Velis به دست آورد. سابق نامزد صرف $21,254 در حالی که نامزد برنده صرف $87,692 در مبارزات انتخاباتی خود.

بالاترین بالا-غلطک ویژه انتخابات در این فصل بودند در پلیموث و Barnstable منطقه به جای سابق بهداشت ، Vinny deMacedo. ویژه انتخابات در مارس 19 بود رقابت بین جمهوریخواه جیمز مک ماهون و دموکرات سوزان موران با مورن برنده شدن در این مسابقه است. هر چند اگر مک ماهون احساس بد در مورد از دست دادن انتخابات را مورد ضرب و شتم مورن در هزینه های کمپین با عظیم $124,804 در مقایسه با $108,431.

روز دوشنبه بیلریکا هیئت Selectmen جلسه لگد کردن با یک سازماندهی مجدد از هیئت مدیره.

در یک اتفاق آراء هیئت مدیره منصوب به تازگی دوباره انتخاب مایک رزا به عنوان صندلی جدید و منتخب John Burrows به عنوان معاون صندلی.

قبل از گرفتن رای Selectman کیم کانوی که به طور منظم به قفل شاخ با رزا در زمان حاضر به خواندن این شهر منشور بخش در هیئت Selectmen. کانوی گفت که او می خواست به همه یادآوری از جمله رزا از هیئت مدیره نقش هر منشور.

"آنچه که من واقعا می خواستم به یاد همه در هیئت مدیره است که هیچ فردی از اعضای این هیئت Selectmen و نه اکثریت آنها باید در هر زمان و تلاش برای تبدیل شدن به درگیر در این روز به بعد اداره امور شهر کانوی گفت:. "ما جداگانه وجود داشته باشد."

با اشاره به هیئت مدیره گذشته گرم اختلافات در جلسات کانوی گفت که او می خواست به حرکت رو به جلو در دوره جدید است.

"من کاملا می خواهید برای نشان دادن وحدت در این هیئت مدیره من فکر می کنم آن زمان برای قرار دادن شعارهای سیاسی در پشت سر ما و به تمرکز بر روی این شهر کار می کنند که ما همه درگیر و هیجان زده به دریافت پایین به کانوی گفت:.

پس به اتفاق آراء انتصاب به صندلی رزا تشکر کانوی برای نظرات خود را.

"من به خوبی آگاه از این منشور و این همیشه خوب است برای قرار دادن در خارج وجود دارد چه نقش ما این است که" رزا گفت.

رزا سپس تشکر همکار خود اعضای هیئت مدیره خود را برای رای سابق Selectman اد ژیرو برای زمان خود را در هیئت مدیره و رای دهندگان که دوباره انتخاب رزا.

رزا گفت: رای دهندگان ارسال یک پیام واضح و روشن است که پشتیبانی از توقف تراکم بالا پروژه های مسکن و ساختمان یک قایق راه اندازی.

این هفته ستون آماده شد خبرنگاران رابرت میلز در دراکات; اما مورفی در بیلریکا; الیزابت دابینز در لوول; Jon وینکلر در Nashoba دره; دولت خانه اخبار خدمات و سرمایه گذاری ویرایشگر کریستوفر اسکات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن