فوران آتش سوزی به کالیفرنیا می بیند گرم و خشک است آب و هوا

سن دیگو (AP) — آتش نشانان بودند مبارزه با یک جفت براش آتش سوزی پنج شنبه که تا به حال سوخته از طریق بیش از 11 ک

توسط ATSHNEWS در 22 خرداد 1399

سن دیگو (AP) — آتش نشانان بودند مبارزه با یک جفت براش آتش سوزی پنج شنبه که تا به حال سوخته از طریق بیش از 11 کیلومتر مربع (28 کیلومتر مربع) در جنوب کالیفرنیا کمپ پندلتن دریایی سپاه, پایگاه در میان تابستان-مانند گرما.

شعله های مطرح شده هیچ تهدید در این پایگاه به مردم و یا ساختمان و جوامع اطراف آن با توجه به دریایی سپاه, پایگاه در شمال سن دیگو که ارسال شده به روز رسانی بر روی آن حساب توییتر.

در لس آنجلس آتش و آب انداختن هلیکوپتر متوقف آتشی که حدود 50 هکتار (20 هکتار) از قلم مو و چمن در Sepulveda عبور در امتداد بزرگراه بین ایالتی 405.

آتش فوران حدود 2 صبح در زیر ستیغ خانه از Bel Air اما هیچ تخلیه و بدون تخلیه های آتش نشانی گفت.

شرایط گرم و خشک اما حداقل باد.

دو آتش نشان بودند برای درمان جراحات جزئی.

آتش را علت تحت بررسی بود. آن رخ داده است در همان منطقه به عنوان یک 2017 شعله مشتعل با آتش پخت و پز در یک بی خانمان شد.

آتش نشانان تعقیب شده اند کوچک blazes ایالت در طول طلسم داغ و بسیار خشک و آب و هوا. هواپیما کاهش یافته و بازدارنده در خیره آتش سوزی در زمین های ناهموار در نزدیکی سانتا پائولا در شهرستان ونتورا. خدمه ساخته شده و سریع کار زودتر آتشی که در نزدیکی خانه در این نزدیکی هست تاوزند اوکس.

خدمات ملی آب و هوا گفت: مشاوره گرما باقی خواهد ماند در اثر از طریق پنج شنبه شب برای خیلی از جنوب کالیفرنیا. مرکز شهر لس آنجلس به یک رکورد 98 درجه فارنهایت (36.6 سانتیگراد) در روز سه شنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im