که در آن در حال MLK و RFK در سال 2020?

مرگ غم انگیز جورج فلوید غیر قابل توجیه است. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین در حال حاضر به اتهام قتل عمد و

توسط ATSHNEWS در 13 خرداد 1399

مرگ غم انگیز جورج فلوید غیر قابل توجیه است. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین در حال حاضر به اتهام قتل عمد و غيرعمد است بدترین نوع انسان است که می تواند که تا کنون قرار دادن بر روی لباس برای محافظت و خدمت می کنند.

صرف نظر از آنچه که قرار بود در چوین زندگی شخصی و حرفه ای او مرتکب قتل شده و شکست خورده جامعه او در زمان سوگند به محافظت می کند. اقدامات خود را نیز نشان داد کشور ما کامل و مطلق فقدان رهبری در سطح سیاسی.

شهرستانها عمده در امریکا فوران آتش زنه جعبه از نا امیدی و بی ثباتی و شرم آور است. خشم جورج فلوید مرگ از مشروع شهروندان نگران واقعی است و احساس همه ما است. تظاهرات مسالمت آمیز ابراز خشم موجه است و نیاز است با این حال شورش و خشونت تحمیل شده بر شهرهای ما توسط antifa خالص داخلی تروریسم و نمی توان آن را تحمل كرد.

بنابراین از طریق تظاهرات و شورش و خشونت که در آن انتخاب و رهبران جامعه? که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور و رابرت اف کندی را از ما ؟ جو بایدن می خواهد به رئیس جمهور ایالات متحده و در سراسر به عنوان تنها هواداری با تظاهرات خشونت آمیز و نه خواستار آن است که خشونت متوقف شود. چرا عمو جو که اعلام می شود به یک رهبر در جامعه آمریکا, روش سوارکاری به یک شهرستان و هر شهرستان را در پشت یک وانت با بلندگو صحبت کردن به مردم است. چرا او نمی خواست برای صلح ؟ چرا ؟ چرا که جو بایدن جعلی است.

رئیس جمهور تهمت است خشم توسط antifa و شارژ رو به جلو با شناسایی آنها به عنوان داخلی تروریست ها. چرا رئیس جمهور در تلویزیون ملی هر شب درخواست برای آرام و امیدوار کننده عدالت برای جورج فلوید یا پیشرو مانند او معمولا می کند ؟ رئیس جمهور تهمت می توانید انجام دهید بهتر است.

به عنوان یک جانباز است که مبارزه برای این کشور مبارزه برای حقوق همه آمریکایی ها من نا امید در حزب جمهوری خواه و دموکرات رهبری است. فرمانداران متحده که در شهرستانها در شعله های آتش نشان داده اند کمی توانایی به صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم آنها منجر به قرار. هنگامی که وجود یک خلاء در رهبری زمانی که سکوت وجود دارد که معمولا اشتباه فرد را گام به که آرام و با صدای بلند صحبت می کنند. در حال حاضر رهبران antifa و داخلی-شهر گانگستر در حال صحبت کردن بلندترین و دادن جوامع چیزی جز تقسیم ناامیدی و نفرت.

به عنوان یک نامزد سابق برای دولت سنا هیچ کس بیشتر طرفدار اجرای قانون از اول من به شدت اعتقاد در حکومت قانون و درک خطرات که اجرای قانون و ما اولین پاسخ دهندگان در صورت ساعتی و روزانه. نود و نه درصد از مردم است که ما در خدمت مردم خوب و حتی بهتر از انسان است. تظاهرات خشونت آمیز حق ندارد برای از بین بردن اموال و یا قرار دادن یک انسان دیگر در راه آسیب است. این عمل خشونت آمیز است که در زمان جورج فلوید زندگی را نمی توان توجیه خشونت بیشتر ، که در آن است MLK ما روز ؟ که در آن است RFK روز ما که خود را در معرض خطر و یا خود ایمنی شخصی برای آرام کردن نفرت و بخش است ؟

Black lives matter و تمام زندگی ماده و چرا رهبران ما فریاد که از پشت بام? چرا آنها وحدت ما به جای تقسیم ما ؟ هنگامی که ما در نهایت تبدیل به یک ملت یکی است ؟ وقتی که ما نگاه همسایگان ما و دیدن یک شخص آمریکایی به جای کسی که فقط سیاه یا سفید ؟ در چه نقطه ای خواهد, ما, متحد, برای, خوب, کنار ما گذشته و تصمیم به گام به جلو در راه مثبت? ما نیاز به شناخت بهترین ها را در خودمان جلوگیری از تمرکز در بدترین حالت و با هم کار مسالمت آمیز علیه بی عدالتی در این جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن