چه در کانادا در روز و در اطراف رجینا

محتوای مقاله در ادامهسر به Moose Jaw: جامعه که rebranded خود را به عنوان کانادا بدنام ترین شهر میزبانی نورد ما

توسط ATSHNEWS در 10 تیر 1399

محتوای مقاله در ادامه

سر به Moose Jaw: جامعه که rebranded خود را به عنوان کانادا بدنام ترین شهر میزبانی نورد ماشین نشان می دهد. با توجه به Facebook اطلاعیه نشان می دهد شروع می شود در 1 بعد از ظهر خودروهای کروز پایین خیابان اصلی در گروه های عمومی می تواند رای به برندگان. ثبت نام برای وسایل نقلیه در رژه اجرا می شود از 10:30 صبح تا 12:30 بعد از ظهر در شهر و کشور بازار پارکینگ در سمت شمال غربی.

بار ماشین: این Twilite درایو در Wolseley حدود یک ساعت در شرق Regina نشان Jurassic World Fallen Kingdom. آن را به 20 دلار در هر بار ماشین مگر اینکه شما در حال رفتن, خود ارضایی, سپس آن را 10 دلار است.

تماشای فیلم کانادا:سه National Film Board تعاملی آثار برجسته بودن به عنوان بخشی از دولت کانادا آنلاین کانادا روز جشن کیت (اتمام canada.ca/en/canadian-heritage/campaigns/canada-day/celebration-kit.html با سرگرم کننده و فعالیت های خلاق. همچنین هفت NFB مستند ارائه متنوع به نظر می رسد در زندگی در کانادا را برای اولین بار در NFB.ca در ماه جولای.

خدمات شهرستان:شهرستان سالن بسته خواهد شد اما اگر شما یک ین برای تمیز کردن محل های دفن زباله و زباله های حیاط انبار باز خواهد شد و از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر حمل و نقل را به کار گیرند در آن یکشنبه بار خدمات و paratransit در آن برنامه تعطیلات از ساعت 8 صبح تا 7 p. m. و اگر شما وسیله نقلیه خود را در پارکینگ متر هستند و نه در اثر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب