چه تازه افتتاح شده در شهرستان و چه بعد

محتوای مقالهمدیرهمدردی, پدر و مادر و علاقه مندان به طور یکسان تا به حال دلیلی برای احتیاط اجتماعی-حقوقی شور و

توسط ATSHNEWS در 24 خرداد 1399

محتوای مقاله

مدیرهمدردی, پدر و مادر و علاقه مندان به طور یکسان تا به حال دلیلی برای احتیاط اجتماعی-حقوقی شور و شوق به عنوان همه چیز از زمین های بازی در حال اجرا آهنگ های بازگشایی در روز جمعه.

شهر رجاینا شروع بازگشایی بیش از 200 تفریح در فضای باز از جمله فضاهای بازی فضاهای پیک نیک, سایت, washrooms این پارک BMX, Douglas, پارک, آهنگ, دادگاه های بسکتبال و skateparks.

"جامعه ما است یک کار بزرگ انجام کار با هم برای مهار گسترش COVID-19," شهردار مایکل Fougere گفت: در انتشار اخبار. "من می خواهم به رسمیت شناختن کودکان و نوجوانان از رجینا که در خانه مانده تا آنجا که ممکن است و این به معنای انجام کارهای سرگرم کننده مانند بازدید از دوستان و یا بازی در پارک. به عنوان تفریح در فضای باز و فضاهای بازگشایی, من امیدوارم که برای دیدن ساکنان داشتن سرگرم کننده اما من همه را تشویق به هوشمند اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ما می تواند همچنان به حفظ این گرامی فضاهای باز است."

از والدین خواسته به صحبت کردن با کودکان خود در مورد دستورالعمل از مقامات بهداشت عمومی در هنگام استفاده از فضاهای باز از جمله: افرادی که بیمار هستند باید در خانه بمانند; فیزیکی فاصله دو متر باید حفظ شود بین مردم از همان خانواده و یا تمدید خانواده; به عنوان پارک و زمین بازی را نمی توان مقادیر را ضد عفونی کننده دست و مطمئن باشید که برای تمیز کردن دست ها قبل و بعد از بازی; جلوگیری از ازدحام بیش از حد به عنوان گروه های فردی نباید از محدودیت در مجامع عمومی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن