چه سوار!

اگر 2020 نشده ارائه شده به اندازه کافی یو پی اس و فراز زندگی برای شما چگونه در مورد یک خطر ناک غلتکی سوار coas

توسط ATSHNEWS در 24 تیر 1399

اگر 2020 نشده ارائه شده به اندازه کافی یو پی اس و فراز زندگی برای شما چگونه در مورد یک خطر ناک غلتکی سوار coaster برای صاف کردن اعصاب ؟ یک midyear cannonball run احتمالا جنجال و هیاهو کمتر از گرداب ما در حال حاضر سوار.

مردمی در Canobie دریاچه پارک شده اند پاک توسط ایالت نیوهمپشایر به بازگشایی درهای خود را و خوش آمدید ماجراجویی-متقاضیان بازگشت به 65 هکتار پراکندگی در سیلم.

حسن نیت ارائه میدهد CANOBIE لیک پارک

حزب چای بوستون

برنامه ریزی شده بود در مسیر بازگشت چهار شنبه, جولای 16, پارک سه غلتکی-زیر لیوانی خواهد click clack و ساحل دوباره در حالی که هنوز هم مطابق با اجتماعی-دورى سیاست.

بازگشایی البته همراه با هشدارهای و محدودیت های که قبلا تقاضای خود را به منطقه قدیمی ترین و بزرگترین پارک تفریحی. قبل از هر چیز در میان روش های جدید است و فروش بلیط. بازدید کنندگان در حال حاضر باید رزرو آنلاین قبل از اینکه بلیط صادر می شود. این کمک می کند تا نگه داشتن جمعیت در حرارت 25 درصد ظرفیت به عنوان فرمان توسط دولت بخشنامه.

حسن نیت ارائه میدهد CANOBIE لیک پارک

ورود Flume

در حالی که رزرو بلیط بازدید کنندگان خواسته خواهد شد که به تماشای یک فیلم کوتاه است که به تشریح دستورالعمل های ایمنی مندرج توسط دولت افزوده با احکام محلی.

به محض ورود کوتاه بهداشت غربالگری واجد شرایط EMTs مورد نیاز است.

"دولت و مقامات محلی شده است حمایت از ما بازگشایی می گوید:" کریس مرد زن نما, زن, برند, مدیر برای Canoble دریاچه پارک. "تا زمانی که ما این کار را با خیال راحت."

حتی ورود ساعت خواهد بود مبهوت بنابراین به عنوان نه به خطوط از مردم در صف انتظار برای ورود.

حسن نیت ارائه میدهد CANOBIE لیک پارک

یانکی گلوله توپ

"بلیط هنوز خوب برای تمام روز," او می گوید. "اما برخی از خواسته خواهد شد که برای رسیدن به عنوان مثال ساعت 10 صبح در حالی که گروه دیگری خواهد بود برای برنامه ریزی 10:30."

هنگامی که در داخل دروازه سرگرم کننده آغاز می شود. تقریبا تمام پارک را ده از غرفه سواری جاذبه ها و مغازه های مواد غذایی باز خواهد شد به صورت عادی.

مرکزی از ویژگی های است که هنوز یانکی گلوله توپ فکر به انگلستان قدیمی ترین roller-coaster. مونتاژ در سال 1936 ساختار های چوبی حمل فولاد ریل که به نوبه خود حمل صندلی اتومبیل که در حال حاضر به نیمه پر از هیجان جویان.

"خوب بخشی از ظرفیت محدود در پارک این است که صبر کنید تا خطوط برای سواری خواهد بود بسیار کوتاه است." مرد زن نما, زن می گوید: تاکید بر نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله هر زمان ممکن است.

حسن نیت ارائه میدهد CANOBIE لیک پارک

آب اسلاید

گلوله توپ به یکی از سه roller-coaster rides (اخر و بطری بازکن هستند که دیگران) و فقط یکی از بیش از دو دوجین سواری پراکنده در سراسر پارک که همه باز خواهد شد به جمله معروف آب اسلاید.

در واقع تنها چیزی که باقی خواهد ماند توقیف است محل عملکرد که در زمان عادی را از ویژگی های کنسرت و نشان می دهد اما داخل سالن ازدحام به عنوان یک نشان می دهد ایجاد شده است هنوز هم از نزدیک تنظیم منطقه از نگرانی مقامات وزارت بهداشت.

آشنا محصولات اساسی مانند گوندولا و چرخ و فلک که طبیعت از عمل خود ارائه فاصله فیزیکی اجازه می دهد برای آرام تر نوع لذت بردن در حالی که ارائه دیدگاه های مجاور Canobie دریاچه و منظره.

به دلیل محدودیت مدرسه زمینه سفر و شرکت های بزرگ در گردش خواهد بود و کنار گذاشته بود در حال حاضر.
اما به عنوان مرد زن نما, زن می گوید: "این هنوز هم می تواند یک مراسم از تصویب برای نوجوانان و بزرگسالان جوان به آن شده است برای چندین دهه است."

او تکراری هم که رزرو بلیط تقاضا نیست خاص و محدود بعد از بازدید.
"اگر شما می توانید آن را با توجه به آب و هوا یا چیزهای دیگر, رزرو خوبی برای یک روز دیگر."

و برای کسانی که کوپن های تبلیغاتی و یا دیگر عبور می کند که منقضی در سال 2020 آنها می توانید استفاده از آنها در سال آینده.

تاریخ انقضا بر روی اکثر چاپ ارائه شده است تمدید 2021.

پارک شعار "فقط برای تفریح" — نمی خواهد سکوت می شود.

اول خرما و گردش خانواده هنوز در دسترس است به عنوان یک فرار از فرهنگی roller-coaster ما بسته به. یک لبخند زیر ماسک.is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن