وستفورد بازداشت مرد برای قاچاق کوکائین طرح

وستفورد — رسیدگی به اتهام طرح توزیع کوکائین در داخل و اطراف وستفورد منطقه منجر به دستگیری 53 ساله ساکن شهر روز

توسط ATSHNEWS در 10 تیر 1399

وستفورد — رسیدگی به اتهام طرح توزیع کوکائین در داخل و اطراف وستفورد منطقه منجر به دستگیری 53 ساله ساکن شهر روز یکشنبه با توجه به میدلسکس دفتر دادستان منطقه آزادی مطبوعات.

جستجو لئونارد "جی" هستر جونیور خانه در رز لین و تاینسبرو قفل ذخیره سازی منجر به کشف کراک کوکائین و پودر کوکائین با برآورد خیابان به ارزش $16,800 انتشار متحده است.

هستر نیز که گفته می یافت در اختیار داشتن ماری جوانا با برآورد خیابان به ارزش حدود 2850 دلار دو به طور غیر قانونی متعلق به اسلحه $45,800 نقدی و مواد مخدر-مواد بسته بندی.

با توجه به دفتر دادستان منطقه, هستر درگیر شد با طولانی کوکائین طرح توزیع است که استفاده چند میله در وستفورد منطقه و حداقل یک سطح خیابان فروشنده که به فروش کوکائین به دست آمده و منابع از او.

رسیدگی به اتهام طرح منجر به وستفورد پلیس به دست آوردن حکم روز جمعه به جستجو هستر صفحه اصلی و قفل ذخیره سازی که کشورهای آزادی او بازدید در نزدیکی صورت روزانه.

دو روز عملیات منجر به کشف نزدیک به 180 گرم کراک کوکائین 15 گرم پودر کوکائین و 45.000 دلار به صورت نقدی در هستر رز لین صفحه اصلی. بیش از 18 اونس ماری جوانا و دو اسلحه کشف و ضبط شد از تاینسبرو سازی قفل.

اضافی 19 گرم کوکائین 23 گرم ماری جوانا و 850 دلار پول نقد نیز واقع در هستر خودرو, انتشار متحده است.

محققان همچنین کشف و ضبط کوکائین بسته بندی شده برای فروش مجدد از یک نوار محلی شناخته شده مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک اتهام در جلسه نقطه برای هستر مشتریان و افراد معتقد به فروش می شود, از طرف او, با توجه به انتشار.

هستر بود به اتهام قاچاق کوکائین بیش از 100 گرم توطئه برای نقض قوانین مواد مخدر در اختیار داشتن به قصد توزیع یک کلاس B ماده در اختیار داشتن یک کلاس D ماده در اختیار داشتن یک کلاس B ماده و در اختیار داشتن اسلحه بدون مجوز.

هستر شد arraigned در Ayer دادگاه منطقه در روز دوشنبه توسط قاضی مارگارت Guzman. او برگزار شد $25,000 به قید وثیقه و دستور داد به دور ماندن از نقاط متصل به اتهام مواد مخدر طرح.

هستر شد و همچنین دستور داد تا خود را تسلیم گذرنامه و داشتن هر گونه مواد مخدر و سلاح گرم یا سلاح های خطرناک. او است که میله میله به بعد ظاهر می شود در دادگاه جولای 28.

این تحقیقات همچنان جاری و گذشته از میانه دفتر دادستان منطقه و وستفورد اداره پلیس در حال انجام ایالت ماساچوست کارآگاه پلیس.

اداره مبارزه با مواد مخدر همچنین با کمک این تحقیقات در حالی که پلیس از لوول, Littleton, هورهیلل و تاینسبرو کمک با اجرای حکم جستجو.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtistinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im