توسط برایان SLODYSKO و توماس BEAUMONT

واشنگتن (AP) — عمیق-به جیب و اغلب اهدا کنندگان ناشناس در حال ریختن بیش از 100 میلیون دلار به یک تشدید اختلاف در مورد اینکه آیا باید آن را آسان تر برای رای دادن از طریق پست یک مبارزه است که می تواند تعیین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرنوشت در انتخابات ماه نوامبر.

در میدان نبرد از ویسکانسین, بسته های پول در شهرستانها را دریافت کرده اند $6.3 میلیون از یک سازمان با روابط به جناح چپ بشردوستانه برای کمک به گسترش رای از طریق پست. به خوبی تامین می شود محافظه کار گروه بهترین و شناخته شده برای آن تمرکز قضایی قرار ملاقات است که هزینه های سنگینی برای مبارزه با موارد مربوط به پست الکترونیکی-در انتخابات روش در دادگاه.

و این فقط یک تکه کوچک از هزینه های کلی است که به احتمال زیاد به تورم به مراتب بالاتر از انتخابات به اتمام برسد.

تلاش گسترده توسط احزاب سیاسی سوپر پکس و سازمان های دیگر به مبارزه بر سر اینکه آیا آمریکایی ها می توانند در رای گیری از طریق پست قابل توجه است با توجه به این عمل شده است noncontroversial. اما coronavirus مجبور است تغییرات به راه متحده انجام انتخابات و باعث فعالان در سراسر طیف سیاسی به دنبال یک مزیت شناخت این مسابقه بین تهمت و دموکرات جو بایدن می تواند لولا در مورد اینکه آیا رای دهندگان باید یک جایگزین برای ایستاده در خط در حوزه های رأی گیری در طول بحران بهداشت عمومی.

برخی از گروه ها و حتی جمع آوری پول برای آماده شدن برای انتخابات مربوط به خشونت است.

“همه گیر شده است ایجاد یک وضعیت اضطراری” گفت: لاله Ispahani ایالات متحده مدیر عامل جامعه باز شبکه ای از سازمان های غیر انتفاعی تاسیس شده توسط میلیاردر پیشرو دهنده جورج سوروس. “اهدا کنندگان که نمی به طور معمول گرفته شده در مورد این مسائل در حال حاضر یک علاقه است.”

چقدر صرف خواهد شد نامشخص است چرا که بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی که نمی افشای این جزئیات به IRS تا بعد از انتخابات. حتی پس از آن بسیاری از منابع از پول ناشناخته باقی خواهد ماند چرا که این گروه ها ندارد, به افشای خود را اهدا کنندگان معمولا به عنوان “تاریک پول است.”

مالیات براده سوابق کسب و کار و مالی مبارزات انتخاباتی آشکار ارائه برخی از سرنخ. آنها آشکار گسترده زیرساخت است که تبدیل پول از ثروتمند اهدا کنندگان بشردوستانه از طریق سازمان ها و گروه های سیاسی که در نهایت trickles کوچکتر به سازمان های غیر انتفاعی که بسیاری از آنها تحت عمل تیره شرایط.

در سمت محافظه کار سازمان قضایی از جمله سازمان دیده بان صادق انتخابات پروژه واقعی رای و منافع عمومی حقوقی بنیاد هستند litigating موارد مربوط به رای گیری روش در سراسر ایالات متحده

بخش قابل توجهی از تامین مالی از خیرین, اعتماد, یک سازمان غیر انتفاعی است که اغلب به عنوان “تاریک پول ATM” از محافظه کار جنبش است. سازمان کمک می کند تا مشتریان ثروتمند سرمایه گذاری در علل آنها در مورد مراقبت در حالی که پناه به هویت خود را از مردم است.

در دیگر موارد بودجه می آید از بنیادهای خیریه ساخته شده توسط اقبال طلاکاری شده سن صنعتگران.

دادخواهی تمرکز اصلی است. دموکرات و خوب سازمان های دولتی در حال هل دادن برای از بین بردن موانع برای رای گیری غایب بود و نیاز به یک شاهد امضا و یا اجازه می دهد به شخص ثالث برای جمع آوری برگه های رای.

محافظه کاران می گویند که به مقدار یک دعوت نامه برای ارتکاب تقلب انتخابات. به عنوان این مسائل باد راه خود را از طریق دادگاه آنها می گویند قضات می تواند تصمیم بگیرد سیاست پیچیده مسائل که اغلب در حال حاضر بحث توسط قانونگذاران ایالتی.

“اشتباه راه برای رفتن در مورد این است که برای اجرا به دادگاه ویژه یک یا دو هفته قبل از انتخابات در تلاش برای رسیدن به قضات دخالت و دوم حدس تصمیمات قانونگذاران ساخته شده اند” گفت: Jason Snead مدیر اجرایی صادق انتخابات پروژه.

خود سازمان است که به تازگی تشکیل شاخه ای از قضایی آموزش و پرورش, پروژه های گروه که قبلا متمرکز قضایی قرار ملاقات و دریافت بیش از 25.3 میلیون بين 2016 و 2018 از اهدا کنندگان اعتماد سوابق نشان می دهد. آنها عمیقا در هم تنیده با محافظه کار کاتولیک قانونی حرکت و به اشتراک گذاری یک وکیل ویلیام Consovoy با کمیته ملی حزب جمهوری خواه و متعهد شده است که 20 میلیون دلار برای رای دادن دادخواهی.

لئونارد لئو یک مغلوب ساختن پیشی جستن محرم بود که ابزاری در تأیید رئیس دیوان عالی کشور نامزد نقش یک نقش پیشرو. او در حال حاضر رئیس روابط عمومی شرکت به نام CRC مشاوران است که نظارت بر یک تلاش جدید برای ایجاد یک تهاتری برای اهدا کنندگان ناشناس به صندوق محافظه کار باعث می شود از جمله مبارزه با بیش از رای گیری از طریق پست.

این شرکت نقش مهمی در انتخابات 2004 با انتشار ادعاهای بی اساس ساخته شده توسط یک گروه به نام Swift قایق جانبازان برای حقیقت که مورد سوال دموکراتیک نامزد جان کری رکورد به عنوان یک جنگ ویتنام قهرمان سوابق نشان می دهد.

این گروه دخالت در رای گیری از طریق پست نشانه یک تغییر دریا برای جمهوری خواهان. ادعاهای گسترده تقلب انتخابات به مدت طولانی انرژی بخش از پایه. اما استنباط علاقه زیادی از اهدا کنندگان و تعداد انگشت شماری از گروه های اختصاص داده شده به این موضوع عمل کوچک بودجه.

اما در سال های اخیر دموکرات ها باید نصب چالش های قانونی که تهدید رای گیری قوانین و پشتیبانی توسط محافظه کاران است. و تهمت را تکرار و تمرکز بر “تقلب در انتخابات” ساخته شده است که این موضوع بخشی از گسترده تر فرهنگ جنگ.

هنوز هم برخی از فعالان سوال این توافق ایجاد تعهد به علت.

“آنها در حال رفتن به جمهوریخواهان مانند ما” گفت: کاترین Miller, بنیانگذار واقعی رای دادن.

در حالی که جمهوری خواهان تمرکز بر دادگاه ها و بالا بردن شک و تردید در مورد رای توسط پست الکترونیکی با چالش مواجه دموکرات ها به مراتب بیشتر دلهره آور است.

در علاوه بر این به دادخواهی آنها باید بسیج پایگاه خود را در طول یک بیماری همه گیر. که شامل آموزش عمومی در مورد رای توسط پست انجام وظیفه ای دشوار است زمانی که درب-به-درب canvasing یک گزینه نیست.

برخی از گروه های در حال اهدا به طور مستقیم به دولت های محلی. در ویسکانسین مرکز تکنولوژی و زندگی مدنی و غیر انتفاعی با روابط به سمت چپ متمایل انسان دوستی اهدا کرده است $6.3 میلیون دلار به دولت پنج تا از بزرگترین شهرستانها برای راه اندازی رای گیری رها کردن جعبه کمک به رای دهندگان فایل absentee ballot درخواست و گسترش در شخص اولیه رای گیری.

حتی قبل از همه گیر بودجه دولت برای انتخابات محدود شد. پس از شیوع این بیماری را تشدید کرده در حالی که هزینه های cratering مالیات بر درآمد.

“با توجه به COVID وجود دارد قطعا شده است هزینه بالاتر” گفت: شهردار جان Antaramian از کنشا که دریافت $863,000 از طریق اعطای — تقریبا چهار برابر آنچه از شهرستان بودجه برای انتخابات. “با وجود کمبود مالی است بر این اساس? البته.”

بسیاری از untraceable پول در سمت چپ به احتمال زیاد از یک سری از سازمان های غیر انتفاعی وجوه اداره شده توسط شرکت مشاوره Arabella مشاوران که به طور معمول مسیر بیش از 500 میلیون دلار در سال به علل حمایت لیبرال اهدا کنندگان. این شرکت تاسیس شد و توسط اریک کسلر که در خدمت بیل کلینتون در کاخ سفید.

این عملیات بوده است در تامین مالی به اصطلاح گروه های مقاومت زیر مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. و برخی از سازمان های غیر انتفاعی آنها ارائه کرده ایم بذر پول گرفتند مسئول میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی که تاول جمهوری خواهان در طول سال 2018 midterms.

آنها همچنین پیشگام عمل ایجاد “pop-up” سازمان ها: گروه هایی که به نظر می رسد مردمی محور تلاش برای نفوذ در سیاست های عمومی که استفاده از نام های تجاری که مبهم یک استخر عمیق از منابع از کسانی که با ایدئولوژیک یا مالی انگیزه.

این شرکت به تازگی ثبت نام تعداد انگشت شماری از نام های تجاری برای گروه که به نظر می رسد با تمرکز بر رای گیری حقوق, سوابق نشان می دهد.

یکی دیگر از تلاش Arabella مشاوران درگیر هستند در این مورد اعتماد انتخابات صندوق با هدف بالا بردن بین 8 میلیون دلار و 10 میلیون دلار در مورد این بیماری همه گیر منجر به هرج و مرج در ماه نوامبر.

این گروه در حال آماده سازی به صورت بالقوه خارجی نرم دولت رای گیری سیستم های “روز انتخابات یا بعد از انتخابات روز خشونت” را به عنوان به خوبی به عنوان اعتراض به نتایج.

اعتماد انتخابات نماینده صندوق کاهش یافته است به نظر. اما دو صفحه خلاصه در دسترس آنلاین تشریح اهداف خود ،

“انسان دوستی یک مسئولیت را به مطمئن شوید که ما در حال آمادگی برای شرایط اضطراری است که می تواند ما را تهدید می کند دموکراسی” آن را بخوانید.

___

Beaumont گزارش از Des Moines, Iowa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im