پنج ساله به اتهام اکتون سلاح سرد

پنج نوجوانان روبرو هستند اتهامات در ارتباط با مارس 23 ضرب و شتم و چاقو از 18 سال از روی خط الراس طولانی جاده د

توسط ATSHNEWS در 20 اردیبهشت 1399

پنج نوجوانان روبرو هستند اتهامات در ارتباط با مارس 23 ضرب و شتم و چاقو از 18 سال از روی خط الراس طولانی جاده در اکتون در این میانه دفتر دادستان منطقه و اکتون پلیس اعلام کرد روز جمعه در یک کنفرانس خبری.

ارمیا Boutin, 18 و اسپنسر Alexandre, 18, هر دو از Boxboro شد arraigned تلفنی جمعه در کنکورد دادگاه منطقه و سه نوجوانان 15 ساله و دو دختر 16 ساله خواهد بود arraigned در تاریخ بعد در دادگاه اطفال با توجه به آزادی مطبوعات.

تمام پنج ساله به اتهام حمله و باتری با یک سلاح خطرناک, چهار فقره حمله با یک سلاح خطرناک و عمدی و مخرب تخریب اموال با توجه به آزادی مطبوعات.

انتشار صادر شده توسط DA دفتر می گوید: تحقیقات مقدماتی مشخص شد که در آوریل 23, پنج مظنون به سفر به این منطقه از طولانی ریج جاده برای مقابله با 18 ساله قربانی که آنها می دانستند و به او نزدیک بر لکه بینی او و چند نفر دیگر در یک وسیله نقلیه.

"این گروه گفته می شود با نزدیک شدن به وسیله نقلیه با استفاده از یک چوب بیس بال به سر و صدا ویندوز و شروع به آزار قربانی" دا شدهاند. "در این حادثه قربانی ضربات چاقو کشته شده چند بار."

قربانی در نهایت قادر به فرار از منطقه شد و تحت درمان در بیمارستان بوستون.

قاضی John Coffey منتشر شد هر دو Boutin و Alexandre شخصی تعهد در arraignments اما دستور داد هر دو به دور ماندن از قربانی در خانه باقی می ماند و رعایت یک حکومت نظامی از ساعت 10:30 بعد از ظهر تا 6 صبح

Boutin و الکساندر در حال بازگشت به دلیل در دادگاه در ژوئیه 15.

نوجوان arraignments و تمام جزئیات دادگاه علیه آنها خواهد بود مهر و موم شده به طوری که هیچ اطلاعات اضافی در مورد آن رسیدگی خواهد شد و با توجه به آزادی مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب