"ما دیگر نمی توان سکوت'

لوول — گوردون Halm مدیر اجرایی و بنیانگذار آفریقایی جامعه مرکز لاول توصیف نیمه اول سال 2020 به عنوان "زمان بد

توسط ATSHNEWS در 26 خرداد 1399

لوول — گوردون Halm مدیر اجرایی و بنیانگذار آفریقایی جامعه مرکز لاول توصیف نیمه اول سال 2020 به عنوان "زمان بد برای بشریت است."

Halm مراجع مرگ ده ها هزار نفر در سراسر جهان از این بیماری همه گیر کوروناویروس. او سپس تاکید مرگ جورج فلوید 46-سال-پیرمرد و دادستان ها می گویند کشته شد توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس در حالی که در بازداشت به اتهامات او با استفاده از جعلی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است.

فلوید مرگ هرگز نباید اتفاق می افتاد هر چند Halm گفت: این یک داستان است که غیر معمول نیست.

"من می دانم که مردم عصبانی هستند" Halm گفت. "این چیزی است که شده است وجود دارد برای زمان بسیار طولانی. امید من این است که ما پیدا کردن یک راه حل مسالمت آمیز برای آنچه که اتفاق می افتد.

"تغییرات مردم می خواهید برای دیدن" او گفت: "آن را از ما آمده است."

با که در ذهن ACCL رهبری یک مکالمه خارج لوول تالار شهر در روز یکشنبه ارائه اعضای جامعه صلح آمیز پلت فرم به صدای افکار خود را در چه تغییراتی می خواهید برای دیدن که ممکن است "منجر به صلح و برابری و عدالت برای نسل بعدی ما برای ساخت بر" Halm گفت.

ایده ها به ارمغان آورد به جدول شامل تغییر police department بودجه به برنامه های خدمات اجتماعی; پیشبرد مورد نیاز آموزش و پرورش از مأموران اجرای قانون و به عنوان یک سخنران تن به تن ایجاد اهداف بالقوه افسر پلیس تصمیم به تبدیل شدن به درگیر در اجرای قانون است.

"آیا شما ثبت نام چون شما بالاتر تماس و یا به این دلیل است که شما می خواهید به قدم زنی با تبختر در اطراف با تفنگ بر روی ران خود را پرسید:" جو, باس, از دراکات.

Dwayne چرخ کشیش ارشد بیشتر رستگاری معبد کلیسای مسیح بر اساس در لوول شد یکی دیگر از چندین بلندگو به گام تا میکروفون در روز یکشنبه.

"ما دیگر نمی توان سکوت چرا که این اتفاق خواهد افتاد و دوباره و دوباره و دوباره" ویلر گفت. "اما حدس بزنید چه ؟ فرزندان من و فرزندان نمی خواهد که برای مبارزه با این مبارزه از آنجا که ما در حال رفتن را به پایان برساند این در حال حاضر به دلیل زندگی ما مهم است."

ریموند راسل یکی از لوول مشترک یک داستان از یک بار او کشیده شد بیش از هدفمند توسط پلیس بودن, سیاه, او گفت:. او به یاد می آورد که "زندان زنان" توسط افسران و سرگرم کننده ساخته شده از او به دلیل رنگ پوست در حالی که در بازداشت پلیس.

"این تنها یکی از بسیاری از داستان های من می توانم به شما بگویم در مورد من اجرا فهم با پلیس" راسل گفت. "من هرگز در مشکل من هرگز در زندان من هرگز در زندان, من از مواد مخدر نمی من مادر من مطرح شده و هنوز هم این مسائل می رود."

اسحاق Donkoh-Halm, از دراکات صحبت عاشقانه در میکروفون گفت: تحصیلات دانشگاهی یا حق دانستن فرد باید نه "اخراج شما از گرفتن درمان وحشتناکی توسط پلیس است." او در توصیف این منفور تفسیر او شنیده از مردم در مورد فلوید داشتن سابقه کیفری به عنوان اگر آن را توجیه مرگ او.

"ما باید قادر به کمک به آنها را" Donkoh-Halm گفت. "ما نباید گفت:" من به خوبی به خاطر شما کاهش یافت و به زندگی که شما در حال حاضر سزاوار خشم پلیس.'"

در طول سخنرانی خود Donkoh-Halm تبدیل به لوول سرپرست پلیس کلی ریچاردسون که ایستاده بود در حضور و غیاب و که بعد خطاب به جمعیت حدود 25 نفر است.

"شما باید به آنهایی که می گویند که این شهر که در آن این اتفاق می افتد و در نهایت آن را نمی خواهد اتفاق می افتد در هر شهر" Donkoh-Halm گفت ریچاردسون. "اما آن را با شما شروع می شود. شما باید به آنهایی که می گویند این درست نیست."

صدای ناآرامی گفته شده است به صورت محلی با چند تظاهرات در بیشتر لوول به افتخار فلوید و دیگر موارد خشونت پلیس. مدت کوتاهی پس از فلوید مرگ ریچاردسون و چلمزفورد رئیس پلیس جیمز Spinney منتشر شد بیانیه محکوم کردن اقدامات مینیاپولیس افسران پلیس.

در روز پنج شنبه ریچاردسون بیشتر رفت صدور سفارش با عنوان "وظیفه مداخله" است که نیاز به لوول افسران به دخالت در زمانی که آنها شاهد حوادث از نیروی بیش از حد انجام شده توسط دیگر از افسران خود را اداره و دیگر سازمان های اجرای قانون. این منظور نیز گسترش موجود تعهد از افسران تحت بخش استفاده از زور در سیاست به ارائه یک گزارش مستند خود را دخالت و مشاهدات زیر هر حادثه ای است که در آن نیروی اعمال شده است.

ریچاردسون گفت: منظور شد در پاسخ به Floyd مرگ به عنوان سه نفر دیگر از ماموران پلیس موفق به مداخله به عنوان افسر پلیس درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن.

"بدیهی است که وقتی که شما تماشای این ویدئو آقای فلوید که نباید اتفاق افتاد" ریچاردسون گفت: در روز جمعه.

در آدرس خود را به جمعیت روز یکشنبه ریچاردسون ارائه شده مشابه احساسات زمانی که آوردن تا روز مرگ 27 ساله Rayshard بروکس یک مرد سیاه و سفید بود که به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس در آتلانتا.

آتلانتا رئیس پلیس استعفا داد ساعت پس از بروکس بود به ضرب گلوله در یک مبارزه پس زمینه هوشیاری آزمون. مقامات گفت: مقتول مرد بود برداشت یک افسر تیزر اما دور در حال اجرا هنگامی که او به ضرب گلوله کشته.

"وجود دارد یک راه برای مقابله با مردم" ریچاردسون گفت. "این حس مشترک در مورد چگونه شما درمان مردم است. من خوش شانس بله من متولد شد, به افتخار, اما من تا به حال پدر و مادر که به من آموخت که درست را از نادرست.

"حس مشترک پلیس می رود راه طولانی است و اگر شما یک نژادپرست شما هیچ کسب و کار که در این کار و ما بهترین های ما به مطمئن شوید که ما را استخدام نمی افرادی که نژادپرست" او اضافه شده است.

ریچاردسون همچنین با استفاده از این پلت فرم در یکشنبه اعلام توسعه یک شورای مشورتی است. او گفت: از آن خواهد شد متشکل از اعضای جوان جمعیت شهرستان را با هدف به پل هر شکاف ارتباطی بین جوانان و اعضای اداره پلیس.

"من می خواهم به شنیدن از افراد جوان و من می خواهم به قادر به نشستن با آنها و بحث در مورد مسائل و بحث" ریچاردسون گفت: یک روز پس از رویداد. "من نیاز به می دانم که چگونه آنها احساس. بدیهی است که اکثر مردم در اینجا برای تظاهرات هستند به همین دلیل من احساس می کنم ما باید برای رسیدن به حتی بیشتر."

با توجه به Halm ایده های جمع آوری شده در طول چهار شنبه بحث در حال حاضر خواهد شد با این شهر رهبری است.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtistinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن