والش Watman بالا 2 در Nashoba فناوری کلاس 2020

وستفورد — Kaleigh والش و دانیل Watman هر دو چلمزفورد ساکنان به عنوان valedictorian و salutatorian به ترتیب برای Nashoba دره ویژگی های کلاس های دبیرستان از سال 2020 است.

دو تن از آنان نیز به عنوان انتخاب Nashoba فناوری آفرین در مرریمکک دره Superintendents انجمن جایزه.

Kaleigh والش

حسن نیت ارائه میدهد NASHOBA TECH

Kaleigh والش

Kaleigh والش فارغ التحصیل از رشته مهندسی فناوری برنامه و همچنین از میانه کالج با مدرک دیپلم از طریق Nashoba فناوری Dual برنامه ثبت نام. در MCC او ایجاد دوره خود از مطالعات انجام شده چرا که او علاقه مند است در محیط زیست, مهندسی, عمده که MCC را ارائه نمی کند.

در Nashoba تکنولوژی Kaleigh بود افتخار-رول دانشجو و یک عضو از رسانه های دیجیتال و رباتیک باشگاه. او در رقابت SkillsUSA و موفق به کسب یک مدال برنز در بهار گذشته در کنفرانس دولتی. Kaleigh واجد شرایط برای دریافت این جان و ابیگیل آدامز بورس تحصیلی فراهم می کند که آموزش رایگان به مدت چهار سال به هر ماساچوست عمومی کالج و یا دانشگاه.

در Nashoba فناوری مجازی ارشد شب مراسم اعطای جوایز Kaleigh دریافت ماساچوست, انجمن مدرسه Superintendents گواهی برتری علمی رئیس جمهور جایزه برای تعالی علمی ، چلمزفورد کمیسیون معلولیت بورس تحصیلی یک DCU بورس و دوستان Nashoba بورس تحصیلی.

او را به حضور در موسسه پلی تکنیک ورچستر جایی که او پذیرفته شده و ارائه شده در یک بورس تحصیلی به ارزش $28,000. او همچنین پذیرش به دانشگاه ورمونت و دانشگاه نیوهمپشایر است و همچنین علاقه مند در دانشگاه.

دانیل Watman

حسن نیت ارائه میدهد NASHOBA TECH

دانیل Watman

دانیل Watman دختر رونالد و Azlin Watman فارغ التحصیل از برنامه نویسی و توسعه وب برنامه. او بالا-افتخارات دانش آموز و یک عضو خارج از منزل, رسانه های دیجیتال و آشپزی باشگاه است.

در Nashoba فناوری مجازی ارشد شب مراسم اعطای جوایز دانیل دریافت ماساچوست, انجمن مدرسه Superintendents گواهی تحصیلی تعالی برتری علمی جایزه ریاضیات, علمی جایزه تعالی تربیت بدنی و مهارت فنی جایزه برای برنامه نویسی و توسعه وب ریاست جمهوری گواهی شایستگی رئیس جمهور جایزه برای تعالی علمی و DCU بورس تحصیلی.

دانیل برنامه ای برای حضور در دانشگاه ماساچوست امهرست در پاییز به مطالعه علوم کامپیوتر یا هوش مصنوعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید