M. G. Road بازار باز با وجود وزیر سفارشات به

Boti بازار موز مندی به احتمال زیاد به تغییر یا APMC یا RMC حیاط میسور/Mysuru: آن کسب و کار به طور معمول در M.

توسط ATSHNEWS در 5 اردیبهشت 1399

Boti بازار موز مندی به احتمال زیاد به تغییر یا APMC یا RMC حیاط

میسور/Mysuru: آن کسب و کار به طور معمول در M. G. Road بازار امروز صبح با وجود Mysuru منطقه وزیر S. T. Somashekar این بخشنامه به طور کامل تعطیل سبزی در بازار به وجود شکایات متعدد در مورد اجتماعی فاصله نه در حال تمرین و یک سری از موارد نقض در مستند هنجارهای.

وزیر بود و پرداختن به یک COVID-19 جلسه بررسی در D. Devaraj Urs سالن در ZP در شهرستان دیروز. او دستور مقامات برای مانع شدن و بستن M. G. Road بازار و تغییر همان به آلاینده Dasara نمایشگاه که در آن یک بازار است که در حال حاضر عملکرد پست مستند.

Krishnaraja MLA S. A. Ramdas و Chamaraja MLA L. Nagendra کشیده بودند توجه وزیر در مورد unhygienic شیوه در M. G. Road بازار است که می تواند اثبات خطرناک در میان COVID-19 شیوع. این MLAs opined که صبح زود جمعیت راه فروشندگان تخلیه سبزیجات در جاده ها و پیاده رو بود و به طور بالقوه مضر به Mysuru و می تواند به خطر اندازد و زندگی هر دو فروشندگان و خریداران است.

امروز صبح بازار عمل به طور معمول با بیش از 70 به 100 فروشندگان که از نقاط مختلف Mysuru و وجود یک جمعیت بزرگ به خرید سبزیجات. منابع رسمی گفت: 'ستاره میسور' که به عنوان M. G. Road بازار بسیار موضوع حساس ناگهانی تصمیم به تغییر بازار دشوار بود و می تواند به اثبات ضد تولیدی. اما مقامات گفت که مراحل گرفته خواهد شد برای اطمینان اجتماعی فاصله و حفظ بهداشت.

به دستور وزیر نیز پس از یک رسانه های اجتماعی خشم بیش unhygienic شرایط M. G. Road بازار که در آن طهارت-آگاه Mysureans نوشته شده بود که اگر نه بسته بازار خواهد شد و به نوبه خود یک COVID-19 کانون. کاربران رسانه های اجتماعی تا به حال نامیده بازار به عنوان "unhygienic راه بازار" که در آن کشاورزان را به تولید و کمپرسی در جاده ها در حالی که جمعیت مصرف کنندگان به خرید آنها پرتاب اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به هوا نازک.

شهروندان نوشته شده بود چند عکس و فیلم در رسانه های اجتماعی جلب توجه مقامات از جمله معاون کمیسر MCC کمیسر و تمام نمایندگان از Mysuru چگونه حتی پياده شده بود اشغال شده توسط سبزی فروشندگان.

این ویدئوها نشان داد که چگونه سبزیجات ریخته شده در کنار جاده و ميانه ایجاد مزاحمت برای خریداران ترافیک و به طور کلی unhygienic محیط زیست است. همچنین نوشته های برجسته مردم چگونه بودند و ازدحام بازار در نقض کامل اجتماعی فاصله و مستند هنجارهای است که می تواند اثبات پرهزینه برای Mysuru که در حال حاضر در حال تحمل فشار از COVID-19 شیوع.

موز مندی منتقل می شود

پس شکایت District وزیر Somashekar نیز کارگردانی مقامات به گه موز مندی در Boti بازار در Aane Sarot جاده به یکی از دو APMC بازار Bandipalya یا RMC حیاط در Sayyaji رائو جاده ها است. این مرحله بیش از حد و اطمینان اجتماعی فاصله در شلوغ بازار است که در یک انبار از همه انواع موز و که در آن معامله گران عمده فروشی و خرده فروشی و بازاریابی است.

پس از دستور وزیر توسعه افسر Mysuru شهرستان شرکت Nagaraj رهبری یک تیم صبح امروز به همراه پلیس امنیت از Devaraja Sub-division و خواسته موز معامله گران به بستن این رسانه ها خود را در Boti بازار و تغییر جهت به APMC بازار یا RMC حیاط. بلندگو اطلاعیه ها ساخته شد درخواست معامله گران به تغییر از فردا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de