داوطلبان خوراک میمون و گاو و سگ های ولگرد در foothill

میسور/Mysuru: به منظور ارائه مواد غذایی به میمون گاو و سگ های ولگرد که وابسته به میوه ها و دیگر مواد غذایی ارا

توسط ATSHNEWS در 12 اردیبهشت 1399

میسور/Mysuru: به منظور ارائه مواد غذایی به میمون گاو و سگ های ولگرد که وابسته به میوه ها و دیگر مواد غذایی ارائه شده توسط فدائیان مختلف سازمان مانند Namma Mysuru بنیاد, آثار, اجازه دهید آن را انجام دهد میسور و Mysuru Covid تیم مراقبت ارائه شده و میوه ها و چمن سبز و غذای سگ به حیوانات در پای Chamundi هیل (مراحل منجر به تپه معبد) این صبح است.

رهبری MLA S. A. Ramdas داوطلبان این سازمان تغذیه 50 کیلوگرم هندوانه 100 کیلوگرم موز 50 کیلوگرم muskmelon 50 کیلوگرم پاپایا 25 کیلوگرم sapota چمن سبز و غذای سگ به حیوانات.

صحبت به مناسبت Ramdas گفت که میمون گاو و سگ های ولگرد بودند وابسته به مواد غذایی ارائه شده توسط جانبازان استفاده می شود که برای صعود به مرحله برای رسیدن به روپیه Chamundeshwari معبد در بالای تپه. با توجه به مستند معبد بسته شده و با هیچ جانبازان آمدن به معبد این حیوانات به هیچ منبع دیگر از مواد غذایی و از این رو تغذیه این حیوانات در نظر گرفته شد تا امروز.

Namma Mysuru امنای بنیاد Dasharath, Mallesh و Chandan اجازه دهید آن را میسور است B. S. Prashanth, رامش, Pavan, Srikanth, Manjunath, Sudhindra, Rakshit و دیگران در زمان بخشی در تغذیه درایو.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن