SARCAN شاهد افزایش بازده پس از بازگشایی در اواسط ماه ژوئن

محتوای مقاله در ادامهجمع آوری اعانه با تکیه بر بطری درایوهای در حال پیدا کردن موفقیت ضربه زدن بر روی درب و یا

توسط ATSHNEWS در 31 تیر 1399

محتوای مقاله در ادامه

جمع آوری اعانه با تکیه بر بطری درایوهای در حال پیدا کردن موفقیت ضربه زدن بر روی درب و یا ساخت پست, آنلاین, با توجه به Homenick.

"بسیاری از مردم نمی خواهید برای رفتن به SARCAN در حال حاضر نمی خواهم به در صف ایستادن بنابراین ما بطری درایوهای شلوغ. این نوع از همه دست به دست در عرشه دیوانه زمان مشغول برای ما در حال حاضر," او گفت:.

جولیا Adamson است که یک سازمان از یک بطری درایو حمایت از دوستان از ساسکاتون ايجاد مناطق Inc.

Adamson گفت: از آنجا که این گروه از داوطلبان نمی تواند درب-به-درب افراد را به سادگی ترک خود را بازیافت در محدود کردن و یا در پایان خود را در جلوی خانه برای او و دیگران است.

کمک های مالی از این بطری درایو پشتیبانی از تلاش های پاکسازی در ساسکاتون ریچارد سنت Barbe بیکر ايجاد منطقه و جورج Genereux شهری پارک منطقه ای — تیwo شهر بهترین راز نگه داشته با توجه به Adamson.

کمک های مالی نیز به سمت خرید خودرو موانع برای جلوگیری از مردم را از رانندگی در و آزادسازی زباله در پارک ها.

Adamson گفت: مردم به طور کلی کاملا شاداب در مورد توزیع بیش از خود را تخلیه می کند, به عنوان برخی از مردم نگران هستند و یا تمایلی به ایستادن در خط.

"آه آنها خیلی خوشحال! آنها فقط به دنبال یک علت خوب به کمک بطری های خود را به," او گفت:.

alsalloum@postmedia.com

REGINA, SASK : July 20, 2020 -- SARCAN worker Corey Jackson sorts recyclables from the drop and go program at the recycling organization's East Victoria Avenue location in Regina, Saskatchewan on July 20, 2020. Bags of recycling are piled high behind him. BRANDON HARDER/ Regina Leader-Post
SARCAN کارگر کوری جکسون انواع بازیافت از رها کردن و رفتن برنامه در بازیافت سازمان East Victoria Avenue محل در Regina, Saskatchewan در جولای 20, 2020. کیسه های بازیافت در حال بالا انباشت اشیاء بدست آمده را پشت سر گذاشت. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب