لوول — صد مینیاتوری بال بال زدن پرچم آمریکا در یک نور ملایم. شیپور خاموشی نقش کمرنگ از یک تلفن همراه به عنوان پنج جانبازان آسانسور سلاح های خود را در سلام.

آن نیست معمولی مراسم روز یادبود در Centralville پارک یادبود. اما برای گروه کوچک از جانبازان که جمع آوری شده به کارخانه پرچم آن است که هر بیت به عنوان معنی دار است.

“این برای مردم مهم است به یاد داشته باشید (ما جانبازان) … به خصوص در دوران این” بزرگتر لوول جانبازان شورای فرمانده مت الکینز (آرکانزاس) گفت. او خدمت در ارتش از سال 1991 تا 1992.

در سال گذشته ده ها تن از اعضای جامعه گرفتگی کوچک ایکن خیابان پارک به مناسبت روز یادبود با توجه به شهر لاول مدیر جانبازان خدمات اریک Lamarche. همسایگان خواهد قدم در ایوان. نوازندگان را انجام می دهد شیپور خاموشی. این جشن بود کوچک در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم این غم” گفت: Lamarche که خدمت در نیروی دریایی به مدت سه سال.

“واقعا غم انگیز” نیروی دریایی جانباز رولاند کارتیه chimed در.

“از سوی دیگر من فکر می کنم این زیبا را ببینید … که مردم به یاد داشته باشید” Lamarche اضافه شده به عنوان او گذشت پرچم را به داوطلبان.

خورشید میدرخشید در گروه آنها قرار داده شده 100 پرچم در مالچ در کنار یادبود نیمکت و اطراف آجر حکاکی با جانبازان’ نام. اواسط 80-درجه حرارت نمی کند آنها را. در عرض یک ساعت پارک بود و رنگ قرمز و سفید و آبی.

پاتریک والش یک لوول مقیم و کهنه سرباز ارتش شگفت زده در پرچم. وی از سال 1985 تا 2014.

“این بدان معنی است بسیاری او گفت:” از روز یادبود خدمات.

  • شهر لاول مدیر جانبازان خدمات اریک Lamarche مکان پرچم آمریکا در ایکن خیابان پارک.

  • نیروی دریایی جانباز رولاند کارتیه (از سمت چپ) در شهر لاول مدیر جانبازان خدمات اریک Lamarche ارتش جانباز پاتریک والش بیشتر لوول جانبازان شورای داوطلب سپاه جمهور جسیکا ویلر بیشتر لوول جانبازان شورای فرمانده مت الکینز (آرکانزاس) و نیروی هوایی جانباز Andeth Vann سلام در Centralville پارک یادبود.

  • شهر لاول مدیر جانبازان خدمات اریک Lamarche (از سمت چپ) نیروی هوایی جانباز Andeth Vann بیشتر لوول جانبازان شورای فرمانده مت الکینز (آرکانزاس) نیروی دریایی جانباز رولاند کارتیه و کهنه سرباز ارتش پاتریک والش کاشته 100 پرچم در Centralville پارک یادبود در روز جمعه.

  • نیروی دریایی جانباز رولاند کارتیه گفت: نه قادر بودن به کامل روز یادبود جشن بود “واقعا غم انگیز است.”

  • کهنه سرباز ارتش پاتریک والش گفت: او خدا را شکر برای کسانی که داوطلب به پرچم گیاه در پارک در روز جمعه.

در این سال Lamarche و Centralville پارک یادبود کمیته برنامه ریزی برای احداث یک بنای یادبود تجلیل سابق شهر لاول جانبازان عامل جوزف Dussault که سال گذشته درگذشت. Dussault خدمت در ارتش برای بیش از 20 سال بود “بخش عظیمی” سالانه روز یادبود مراسم Lamarche گفت.

Dussault یک لوول بومی به دست آورده یک ستاره برنز مدال قلب بنفش و متعدد دکوراسیون دیگر. پس از بازنشستگی از ارتش در سال 1971 او به عنوان یک بیلریکا پستچی برای 20 سال است.

ایده این بود برای ساخت یک گرانیت تریبون در مرکز این پارک که در آن Dussault اغلب ایستاده در طول مراسم. نام های دیگر می تواند حکاکی بر روی سکو و همچنین Lamarche گفت. در حال حاضر یادبود باید صبر کنید تا سال آینده.

“این جامعه است که به نظر می رسد واقعا برای خود جانبازان” Lamarche گفت.

جمعه گذشته یک گروه قرار داده شده پرچم در جانبازان گور در Edson گورستان Lamarche گفت.

“همه جانبازان گروه کمک هر سال گفت: این مراسم روز یادبود در Centralville پارک. “آن زمان ایجاد کرد. وی با یادآوری سال گذشته است.

تجلیل از جانبازان است “چیزی است که واقعا باید در آگاهی ملی هر روز” الکینز (آرکانزاس) گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de