'همه چیز در مورد سازگاری': رستوران های محلی منعکس کننده در هفته اول صندلی در فضای باز

محلی صاحب رستوران اسکات پلات تشبیه COVID-19 همه گیر به یک کشیده بیرون نبرد. این هفته مبارزه برای باز بماند نقل

توسط ATSHNEWS در 26 خرداد 1399

محلی صاحب رستوران اسکات پلات تشبیه COVID-19 همه گیر به یک کشیده بیرون نبرد. این هفته مبارزه برای باز بماند نقل مکان کرد به پاسیو.

"'ضد عفونی ضد عفونی ضد عفونی,' شده است ما صف آرایی گریه گفت:" پلات که صاحب پزشکی در چلمزفورد و تخته سنگ در لوول.

برای رستوران مانند پلات فضای باز ناهار خوری, است "تقویت روانی" و یک گام به سمت کاهش درآمد و زیان. "اما من فکر می کنم من می خواهم به واقعا روشن: این پایدار نیست" پلات گفت. "... ما در حال زیر آب."

در ژوئن 8, دولت وارد فاز دوم از طرح بازگشایی اقتصاد اجازه می دهد رستوران ها و سالن های خرده فروشی, مغازه ها و کسب و کارهای دیگر به سر کسب و کار با برخی از محدودیت. در طول مرحله 1 رستوران ها می تواند خدمت به مشتریان در خارج از منزل در جداول فاصله 6 فوت از هم جدا. بیش از شش نفر ممکن است نشسته در هر جدول و طولانی ممنوع است در اطراف مناطق رایج مانند دستشویی با توجه به دستورالعمل دولت.

"ما را وادار به حرکت می کند از شما می دانید نظری و نگرانی در مورد چگونه ما زنده خواهد ماند ... به واقعی مبارزه" برای رستوران ها' آینده پلات گفت.

در ماه مارس حدود 80 کارکنان در پلات دو رستوران گذاشته شد و با توجه به از دست دادن درآمد در میان همه گیر. نزدیک به یک چهارم دوباره استخدام شدهاند به کار takeout و خدمات تحویل و حدود ده جداول در فضای باز در پزشکی. تخته سنگ بسته باقی خواهد ماند تا روز چهارشنبه.

"این چیز تمام شده است, به یاد ماندنی چالش" پلات گفت. "این چیزی کمتر از یک کابوس در واقع. ... ما تا به حال لحظات پیروزی, اما پس از آن همیشه به وخیم واقعیت است."

در حالی که صندلی در فضای باز بوده و پیروزی آن است که بسیار آب و هوا-وابسته پلات اشاره کرد. "ما در حال جنگ و مبارزه در مقابل هر" او گفت:.

بین پاسیو و مجاور چمن منطقه پزشکی صندلی می تواند حدود یک چهارم از آن ظرفیت عادی. ستاد ضد عفونی کردن منطقه قبل و بعد از شیفت و یکبار مصرف منوها و چاشنی استفاده می شود.

پزشکی رستوران در چلمزفورد باز است برای ناهار خوری به عنوان بخشی از فاز 2 از بازگشایی اقتصاد در طول COVID-19 بیماری همه گیر. سرور Kraig Scharn از چلمزفورد هرچه آب برای Tomoko و شوهر, Shawn Patterson از چلمزفورد خوردن با دختران مای, 5, عقب و هانا 7. (SUN/جولیا Malakie)

"من فکر می کنم این چیزی است که ما انجام از طریق این سه ماه گذشته بوده است هسته گروهی از کارکنان و مهمانان که ما با نگه داشتن takeout کسب و کار زنده با خرید گواهی هدیه و کمک های مالی است و در حال حاضر بیرون آمدن برای حمایت از ما (در حال حاضر) که درب در حال باز شدن" پلات گفت.

"این یکی از چند واقعا لکه های روشن در طول تمام این مصیبت," او اضافه شده است.

در بول رون رستوران در شرلی حدود 150 مشتریان با حضور در افتتاح بزرگ در روز شنبه با توجه به مالک آلیسون Tocci. رستوران شش پا را, هوای آزاد, کافه شامل فضای ناهار خوری در دو patios چمن و پوشش پل به طور معمول استفاده می شود برای مراسم عروسی.

"ما هرگز واقعا انجام می شود در فضای باز ناهار خوری در این مقیاس" Tocci گفت. رستوران بوده و در خانواده او پس از پدر خود آن را باز کرد در سال 1946.

رزرو ملزم به ناهار خوردن در چهار فضاهای باز که هر یک از آنها ارائه می دهد یک "کمی متفاوت جو" Tocci گفت. گاو اجرا همچنین ویژگی های موسیقی زنده در روز جمعه و شنبه شب, چیزهای بی اهمیت در پاسیو در پنج شنبه و هفتگی یکشنبه صبحانه.

"مردم خیلی خوشحال هستند به نشستن در یک جدول و rip که ماسک کردن و نوشیدنی و چیزی برای خوردن" Tocci گفت.

مشتریان باید باقی می ماند نقاب تا رسیدن به جدول خود را و هر ظرف پوشش داده شده است تا آن بوده است. مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های نصب شده در سراسر رستوران از جمله پدال پا-عمل ایستگاه در ورودی.

مهمانان شام خوردن در یک پوشش پل در بول رون رستوران در شرلی.

برای شناور ماندن در میان همه گیر بول اجرا راه اندازی مجازی مفاد فروشگاه که در آن مشتریان می توانند فهرست "همه چیز از کاغذ توالت به فیله مینیون." خرید محبوب شامل با کیفیت بالا گوشت و غذاهای دریایی و اقلام ساخته شده در خانه مانند سس هوموس و پنیر شیب Tocci گفت.

"من فکر می کنم این همه در مورد سازگاری," او گفت:. "هر آنچه که شما می توانید انجام دهید برای انطباق با آنچه که در رفتن به شما را از طریق."

گاو اجرا از دست داده و حدود 50 عضو هیات هنگامی که داخل سالن ناهار خوری بود به حالت تعلیق Tocci گفت خورشید ماه گذشته. اما با اضافه شدن کسب و کار با توجه به فضای ناهارخوری Tocci قادر به rehire همه کارکنان است که می خواستم به بازگشت.

"این یک وضعیت که در آن مانند زمان جنگ شما می دانید و مردم وفق" Tocci گفت. "... در نهایت ما در حال رفتن به بیرون آمدن از آن است."

آتن گوشه در لوول نیز بازگشت به آن تمام کارکنان با توجه به مدیر تد Panos. نه با جداول در فضای باز و بالا حجم تماس گرفتن سفارشات رستوران درآمد است به آنچه در آن بود قبل از همه گیر.

"من هرگز تصور نمی, شما می دانید, با نه جداول تنها در دسترس من می خواهم که قادر به شما می دانید نوع تولید همان درآمد به عنوان زمانی که ما تا به حال ما 20 فرد عجیب جداول در اینجا" Panos گفت. خانواده اش متعلق به یونانی رستوران از سال 1974.

این شهر اجازه آتن گوشه به جای جداول در پیاده رو و دو متر پارکینگ در بازار و خیابان است. نیوجرسی موانع جداگانه جداول از جاده.

"ما مطابق با اصول بهداشتی هر میز و صندلی بین هر صندلی" Panos گفت. مشتریان ملزم به پوشیدن ماسک تا زمانی که آنها در حال نشسته و کارکنان در حال غربالگری برای coronavirus علائم در طول روز است.

Panos امیدوار است دولت اجازه خواهد داد که داخل صندلی به زودی. او گفت که این رستوران رو با "واقعا کشش خوبی از آب و هوا" در این هفته اما نگران حفظ کسب و کار بد آب و هوا.

دیرین مشتریان شده اند "شگفت آور حمایتی از طریق همه از آن" Panos گفت. او اضافه کرد که بهترین قسمت در مورد بازگشایی شده است "فقط قادر به بیرون رفتن وجود دارد و ارتباط برقرار کردن با مردم است که شما را دیده اند ... قادر به کمی گفتگو و ... به شوخی و خنده است."

"ما قصد داریم به نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند که ما در طرف دیگر و ما در ادامه به شما می دانید, به تدریج به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی" Panos گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب