Vanstone: McEachern عازم مسیر جدید در میان COVID آب و هوا

محتوای مقاله در ادامه"او تا به بسته زندگی خود را به یک چمدان که در آن به طور معمول ما باید کل ماشین پر از مسائ

توسط ATSHNEWS در 7 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"او تا به بسته زندگی خود را به یک چمدان که در آن به طور معمول ما باید کل ماشین پر از مسائل برای او" جانا McEachern گفت. "چگونه شما قرار دادن تمام خود را در حال اجرا دنده و تمام لباس های خود را و همه زندگی خود را به یک یا دو چمدان? شما لازم نیست که این فرصت را به هر چیز دیگری.

"وجود خواهد داشت مقدار زیادی از خرید پایین وجود دارد شاید — اما شما نمی توانید به خرید بروید زیرا شما باید 14 روز در قرنطینه بنابراین امیدوارم کسی یک پتو."

مانند چوپان جانا به احساسات متناقضی در مورد سفر به ایالات متحده است.

"من احساس می کنم نوع پرتاب او را به آتش گفت:" جانا که یک مدیر در Costco.

"من یک خط مقدم کارگر, بنابراین من استفاده می شود به COVID. تعداد کمی ترسناک است اما من نیز فوق العاده سپاسگزار از او گرفتن او تحصیل پرداخت پس از آن مرتب سازی بر اساس Catch-22.

"من خدا را شکر که او این فرصت را, اما من احتمالا نگران تمام وقت در بالای آن است."

یکشنبه, Tulsa County — که دارای جمعیت کمی بیش از 650,000 — تا به حال 1,184 فعال COVID موارد افزایش 10.65 درصد در طول یک دوره 24 ساعته.

طولانی نیست پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد کمپین تجمع در عرصه در تولسا در تاریخ 20 ژوئن وجود دارد افزایش در COVID موارد در این منطقه است. نزدیک به 500 مورد جدید گزارش شده بیش از دو روز طول.

ساسکاچوان با جمعیت بیش از 1.1 میلیون نفر تا به حال 307 فعال موارد — از جمله تنها سه در رجاینا — از دوشنبه.

"من فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از موارد تولسا است و مقایسه آن با جمعیت Regina" جانا گفت. "اگر ما تا به حال که در بسیاری از موارد من نمی دانم اگر کسی خواهد بود در هر نقطه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب