Vanstone: بستن کتاب در Facebook و.... شگفتی های کار کرده

امروز ما کشف این پدیده نسبتا جدید اجتماعی (رسانه ها) فاصله.یکی از نوآوران است رجاینا کریستین هالووی که به تازگ

توسط ATSHNEWS در 24 فروردین 1399

امروز ما کشف این پدیده نسبتا جدید اجتماعی (رسانه ها) فاصله.

یکی از نوآوران است رجاینا کریستین هالووی که به تازگی در Facebook به اعلام کند که او اجتناب Facebook, et al., برای 24 ساعت به منظور امیدوارم مزه یک "شکستن روانی" از آبگیری از اغلب دلسرد کننده اطلاعات مربوط به COVID-19.

"پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 6:15 a. m." او آغاز می شود. "من تا به حال به اندازه کافی."

برای شروع روز هالووی بررسی تلفن و گفت: او را دیدم که بیش از "30اطلاعیه جدید ایمیل هشدار, متون, مسنجر, توییتر, Snapchats— و من تا به حال فقط در خواب برای حدود چهار ساعت است. بی خوابی فقط یکی از بسیاری از مسائل است.

"آخرین اطلاع من به عنوان خوانده شده قبل از اینکه گوشی من افتاد روی صورت من بود 'روی صفحه نمایش خود را در زمان است تا 300 ٪ در هفته گذشته است. آخرین روز کار شد مارس 16, بنابراین من 10 روز به جنون است که COVID.

"من یک دندان. هیچ کار از خانه برای من است. من همسر یک جراحی کارگر هنوز هم کار می کند. ما هیچ کودکان و یا حیوانات خانگی, بنابراین من به تنهایی — فقط من و تلفن من, اخبار و Netflix بکشد.

"من تصمیم گرفت به یک استراحت نیاز بود من تا به حال به فاصله اجتماعی از گوشی من. این چیزی است که من مورد نیاز برای خود من سلامت عقل. COVID-اطلاعات مربوط بود فلج من است."

از این رو 24 ساعته بان کی مون از رسانه های اجتماعی و (قورت دادن) رسانه.

"چند ساعت اول شد OK" او همچنان ادامه دارد. "من گوش به برخی از برتون کامینگز (ضبط شده) و صبحانه قهرمانان است که جای تعجب نیست عبارتند از الکل است. زمان روز زمانی که نخست وزیر ما آدرس این ملت آمد و رفت با سهولت. من احساس مانند یک قهرمان پس از آن زمان به گوش دادن به برخی از ملکه."

توسط ظهر هالووی متوجه برخی شواهد از خروج. هیچ پیام جدیدی? چگونه می تواند باشد ؟

"من گریه," او می گوید. "من فکر" آنچه من انجام داده اند؟' اوه راست. این مثبت است. من زندگی خوب را انتخاب کند. نوسانات خلق و خوی ... یکی دیگر از نشانه های خروج.

"بقیه روز بود و تا حدودی از سفید تا Ryan بازگشت به خانه از محل کار. من تا به حال فرد است. من دیگر به تنهایی. من می توانید چت با کسی که یک شخص واقعی است. که نیاز به رسانه های اجتماعی است ؟ ما به تماشای Netflix بکشد. واقعی واقعیت است.

"خواب می رسد. من احساس سلامتی تقریبا آرام است. این احساسات من هرگز تجربه. من تا به حال هیچ ایده چگونه بسیاری از موارد جدیدی از کروناویروس کانادا یا ساسکاچوان بود آن روز. من با شنیدن ثابت 'دینگ' گوشی من. من در صلح است.

"در پایان, من صرف 36 ساعت تا حدودی تلفن-رایگان. همراه من بود و همیشه نزدیکی به طوری که من خواهد بود قادر به گرفتن یک تماس تلفنی در مورد وجود یک اورژانس واقعی.

"من افتخار می کنم از خودم برای انجام چیزی است که در طول همه گیر — حتی اگر تنها چیزی که من در واقع آن روز بود و نه بررسی گوشی من. شما سزاوار یک استراحت. این مهم است به مطلع شود اما اطلاعات بیش از حد می تواند شما را از دست دادن تماس با خانواده و دوستان."

کتی سالی پذیرای مشابه فلسفه است.

"من در حال خواب" سالی یادداشت ها. "در چهارمین شب از تخمگذار بیدار و در حال غرق با چه ifs' و تلاش برای ایجاد یک طرح برای چه زمانی که وجود ندارد به اندازه کافی ماسک صورت زمانی که من نیاز به یک من می دانستم که من تا به حال به تغییر چیزی.

"من متوجه شدم که تماشای اخبار در تمام طول روز در حالی که پیمایش در Facebook اشتراک و ارسال پیامک دوستان در مورد ترس من نبود کمک می کند.

"حدس بزنید چه ؟ من لازم نیست به تماشای آن را و آن را بخوانید. آن را OK به من سلامت روان ،

راه حل است ؟

"خوب ما همه شروع به تماشای چرخ از فورچون و می گویند" سالی پاسخ می دهد. "هر کس می آید از گوشه و کنار خود و همه ما فریاد حدس اشتباه در الکس Trebek."

برای برخی از مردم هر چند یک رویکرد مخالف بوده و سازنده است.

Cyndi Cherney برای مثال همچنان ادامه دارد و به دنبال توییتر در حالی که فرمان روشن از تلویزیون است. (ببخشید الکس.)

"من گذاشته شده است با توجه به همه گیر هستم و تلاش برای خانه و مدرسه بچه ها و مثبت برای آنها در این زمان پر سر و صدا در حالی که واقع بینانه به این دلیل که چرا ما در خانه هستند و تمرین های اجتماعی فاصله می گوید:" Cherney — متخصص بهداشت دندان لا هالووی.

"توییتر شده است خوب برای سلامت روان, به عنوان من می توانید انتخاب کنید و انتخاب آزادانه تر قرار گرفتن در معرض من از گفتن این تلویزیون است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن