ما امداد چک آغاز ورود به عنوان خسارت اقتصادی شمع تا

توسط کریستوفر RUGABER پل وایزمن و KELLI کندیواشنگتن (AP) — دولت تسکین چک شروع به ورود در آمریکا در حساب های با

توسط ATSHNEWS در 28 فروردین 1399

توسط کریستوفر RUGABER پل وایزمن و KELLI کندی

واشنگتن (AP) — دولت تسکین چک شروع به ورود در آمریکا در حساب های بانکی به عنوان خسارت اقتصادی به آمریکا از coronavirus انباشت اشیاء بدست آمده تا پنج شنبه و تنبل فروش در بازگشایی فروشگاه در اروپا و چین روشن ساخته است کسب و کار که لزوما انعکاس درست زمانی که بحران را برطرف می کند.

با بسیاری از کارخانه ها تعطیل آمریکایی تولید صنعتی چروکیده در ماه مارس ثبت بزرگترین کاهش از ایالات متحده مرخص در سال 1946 در پایان جنگ جهانی دوم است. خرده فروشی کاهش بی سابقه 8.7 ٪ آوریل انتظار می رود به مراتب بدتر است.

به بزرگترین اقتصاد جهان شروع به صدور یک بار پرداخت این هفته به ده ها میلیون نفر از مردم به عنوان بخشی از آن 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد با بزرگسالان دریافت تا 1200 $و $500 در هر کودک برای کمک به آنها پرداخت اجاره بها و یا پوشش لوایح دیگر. چک خواهد شد به طور مستقیم واریز به حساب و یا از طریق پست به خانواده ها در هفته های آینده بسته به اینکه چگونه مردم ثبت اظهارنامه مالیاتی خود را.

در میان کسانی که به دریافت یک چک شد ژاکلین گونزالس 32 ساله مادر تنها که گذاشته شد از کار خود را به عنوان یک متصدی بار و زندگی با مادر او یک معلم در میامی دریاچه, فلوریدا. Gonzalez پرداخت می شود ماشین خود را بیمه و به مادرش $500 برای اجاره. او امضا کرده است و برای مواد غذایی تمبر.

"وجود دارد هیچ شکل دیگری درآمد برای ما در حال حاضر. ما هیچ انتخاب دیگری. ما نمی توانیم از خانه کار می کنند," او گفت:. "ما فقط اینجا نشسته. صورتحساب racking تا."

در یک اقدام بی سابقه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام خواهد بود چاپ شده بر روی کاغذ چک. هنوز هم در بعضی از نقاط تحت stay-at-home سفارشات ناکامی شروع به جوش در میان کسانی که نگران تلفات اقتصادی تر است از خرد کردن ویروس خود را.

و در جای دیگر در سراسر جهان اولین گام در بلند کردن اجسام از لحاظ اقتصادی فلج کننده محدودیت های در حال اجرا را به مقاومت با مشتریان دور ماندن از بازگشایی کسب و کار و کارگران از ترس به خطر انداختن سلامت خود را.

در چین میلیون ها نفر هنوز هم با احتیاط از هزینه های بسیار و یا حتی بیرون رفتن. برخی از شهرستانها باید با توسل به توزیع کوپن و تلاش برای اطمینان بخشیدن به مصرف کنندگان با نشان دادن مقامات در وزارت امور خارجه رسانه های خوردن در رستوران ها.

"من قرار داده برنامه ای برای تغییر ماشین و صرف تقریبا هیچ چیز در غذا خوردن و یا سرگرمی" گفت: ژانگ هو یک کامیون فروشنده در Zhengzhou که به عقب رفته است اما کار خود را دیده است درآمد شاقول به دلیل تعداد کمی از مردم در حال خرید 20 تن سکوهای. "من هیچ ایده زمانی که این وضعیت به نوبه خود بهتر است."

در اتریش, ماری Froehlich که صاحب یک فروشگاه لباس در وین گفت: کارکنان خود خوشحال می شود پس از هفته cooped در خانه. اما تا حد زیادی وابسته به گردشگری است که خشک شده است تا در میان محدودیت های مسافرتی, او انتظار کسب و کار را به ماه به حالت عادی بازگشت.

"تا آن زمان ما در حالت بحران" او گفت:.

رم در ایران نیز تا حد زیادی خالی از سکنه با وجود بازگشایی برخی از فروشگاه ها.

در سراسر جهان مرگ و میر را در صدر 130,000 و تایید عفونت 2 میلیون با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ارقام درک اندازه واقعی بحران در بخشی به دلیل محدود آزمایش راه های مختلف از شمارش مردگان و پنهان برخی از دولتها

ایالات متحده ثبت کرده است حدود 28,000 مرگ و میر — بالاترین در جهان است و بیش از 600,000 تایید عفونت توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد. هنوز کابوس سناریوهای طرح بسیار بیشتر از تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان را به تصویب بالا بردن امید از ساحل به ساحل.

در تحولات دیگر:

— بررسی توسط آسوشیتد پرس در بر داشت که شش روز تاخیر در چین هشدار عمومی را به خطر در حال رشد در اواسط ژانویه تنظیم صحنه برای جهانی فاجعه است.

— میلیون ها نفر از کره جنوبی تن ماسک و نگهداری اجتماعی فاصله به آنها رای دادند و در انتخابات مجلس با مشارکت شگفت انگیزی بالا است. دولت در برابر تماس برای به تعویق انداختن انتخابات دیده می شود به عنوان یک midterm رفراندوم رئیس جمهور, ماه Jae-در.

— مرگ و میر در ایران است که احتمالا تقریبا دو برابر رقم رسمی حدود 4,800 به عنوان یک نتیجه از undercounting و به دلیل برخی از بیماران آزمایش نشده یک مجلس گزارش گفت:. انفجاری اتهام به خاک سپرده شد در یک پاورقی در 46 صفحه سند است.

— با مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان ثبات یا انداختن در اروپا و آلمان اعلام کرد قصد دارد به اجازه کوچکتر مغازه بازگشایی در هفته آینده و برای مدرسه به سر در اوایل ممکن است. فرانسه گزارش کاهش در بستری COVID-19 بیماران برای زمان پس از وقوع شروع وجود دارد.

— رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: مردم باید پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها در نزدیکی دیگران مانند در خیابان یا مترو سیستم عامل است.

آسیب اقتصادی از تلاش برای "صاف منحنی" عفونت سوار شده برانگیزتر.

در حالی که فروشگاه مواد غذایی خرید و فروش در ایالات متحده شروع به پریدن کرد و نزدیک به 26 درصد در ماه مارس به عنوان آمریکایی ها مواجه نگردند مواد غذایی و دیگر کالاهای خرید و فروش خودرو کاهش یافت توسط یک چهارم و لباس, فروشگاه لباس, فروش تضعیف بیش از نیمی از دولت گزارش شده است. این دسته که بیشتر شامل خرید آنلاین افزایش بیش از 3 درصد است.

"نشانه های روشنی از وحشت خرید از ضروریات و این واقعیت است که مستندات معرفی شدند تنها حدود اواسط ماه بدان معنی است که به مراتب بدتر است در ماه آوریل و در سه ماهه دوم به طور کلی گفت:" مایکل پیرس یک اقتصاددان در شرکت مشاوره سرمایه اقتصاد است.

ایالات متحده تولید کاهش یافته است 6.3% در ماه گذشته به رهبری غوطه وری تولید در کارخانه خودرو که تعطیل به طور کامل.

همانطور که از هفته گذشته برخی از 17 میلیون آمریکایی پرتاب شده و بر روی بیکاری رول.

حداقل یک ایالت کالیفرنیا ارائه خود محرک به ساکنان: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد 500 دلار پرداخت برای افراد از جمله دولت حدود 2 میلیون نفر از مهاجران که در این کشور به طور غیر قانونی و فاقد صلاحیت لازم برای فدرال پرداخت.

یک روز پس از نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak گفت: دولت خود را idled اقتصاد به هیچ وجه نزدیک به یک راه اندازی مجدد لاس وگاس شهردار کارولین گودمن یک درخواست مهیجی برای بازگشایی شهرستان گفت آن است که پژمرده با گردشگران ماندن در منزل و کنوانسیون ها و کسب و کار بسته شده است.

"دیگر صبر کنیم برای انجام این کار بیشتر غیر ممکن است آن را تبدیل خواهد شد به بهبود" گودمن گفت.

در لانسینگ, میشیگان, صدها بوق پرچم تکان دادن معترضان راند گذشته کنگره آمریکا در یک کولاک آوردن ترافیک به نزدیکی متوقف. "رژیم صهیونیستی. Whitmer ما زندانیان" یکی از نشانه خوانده شده در حالی که دیگری اعلام کرد "Michigander در برابر گرچن را داشت."

"این خودسرانه پتو گسترش تعطیل کسب و کار در مورد قرار دادن همه این کارگران از کسب و کار است که فقط یک فاجعه است" گفت: Meshawn مادوک ، عضو میشیگان محافظه کار ائتلاف که سازماندهی این تجمع است. "و مردم مریض و خسته از آن است."

Whitmer گفت که او "واقعا نا امید" برای دیدن معترضان نزدیک به هم و بدون ماسک.

"من کسی را دیدم توزیع آب نبات به بچه های کوچک barehanded. ... ما می دانیم که این تجمع در معرض خطر مردم" Whitmer گفت. "این نوع از فعالیت را بیشتر افراد در معرض خطر و متاسفانه آن می تواند طولانی مقدار از زمان ما باید در این وضعیت."

که در آن مقاومت مواجه است و نصب آن اتفاق می افتد بدون در نظر گرفتن وابستگی سیاسی. Sisolak و Whitmer در حال دموکرات ها; در اوهایو این جمهوری خواه مایک DeWine که چهره در حال رشد فشار برای بازگشایی دولت و اجازه می دهد حتی غیر ضروری کسب و کار را از سر گرفت.

رهبران خارجی در ضمن با عجله به دفاع از سازمان بهداشت جهانی پس از تهمت قول به توقف کمک مالی ایالات متحده به سازمان ملل و آژانس برای نه صدایی زنگ بیش از این ویروس هر چه زودتر.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت که مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر از همیشه: "تنها با پیوستن به نیروهای ما می تواند غلبه بر این بحران است که می داند هیچ مرزهای."

--

کندی گزارش از فورت Lauderdale, Florida. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن