ما اینتل: Coronavirus نه ساخته دست انسان هنوز مطالعه آزمایشگاه تئوری

توسط ZEKE میلرواشنگتن (AP) — آمریکا و سازمان های اطلاعاتی در حال رد کردن یک تئوری توطئه و گفت: آنها به این نتی

توسط ATSHNEWS در 11 اردیبهشت 1399

توسط ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — آمریکا و سازمان های اطلاعاتی در حال رد کردن یک تئوری توطئه و گفت: آنها به این نتیجه رسیدند که جدید کروناویروس بود "نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی" اما می گویند که آنها هنوز در حال بررسی یک مفهوم مطرح شده توسط رئیس جمهور و مشاوران است که این بیماری همه گیر ممکن است ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه.

در این بیانیه از دفتر مدیر اطلاعات ملی این تهاتری برای وب متحده آمریکا از جاسوسی سازمان های, می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را تبلیغ این فرضیه که یک بیماری عفونی آزمایشگاه در ووهان کانون چینی, شیوع, شد, منبع جهانی و همه گیر است که از کشته شدن بیش از 220000 نفر در سراسر جهان.

در روزهای اخیر به خصوص در دولت تیز خود را در قبال چین متهم ژئوپولیتیک و حیاتی شریک تجاری از عدم به عمل به سرعت به اندازه کافی برای صدای زنگ به جهان در مورد وقوع و یا برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19. مقامات ایالات متحده گفته اند که دولت چین باید "پرداخت قیمت" برای دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

جدید بیانیه می گوید: "جامعه اطلاعاتی نیز concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است."

"IC ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان."

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب نظریه در اوایل این ماه گفت: "بیشتر و بیشتر ما با شنیدن داستان است." وزیر امور خارجه مایک Pompeo افزود: "این واقعیت که ما پاسخ را نمی دانید — که چین مشترک نشده است پاسخ — من فکر می کنم بسیار گفتن."

Pompeo همچنین فشرده چین اجازه دهید به خارج از کارشناسان به آزمایشگاه "به طوری که ما می تواند به تعیین دقیقا همان جایی که این ویروس آغاز شد."

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo ساخته شده اند اظهارات گمانه زنی در مورد آزمایشگاه یک مقام اطلاعاتی آمریکا مورد مناقشه این تصور که وجود دارد هر گونه فشار بر سازمان ها برای تقویت یک نظریه خاص است. هوش رسمی بود و نه مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع صحبت کرد و تنها شرط ناشناس ماندن.

دانشمندان می گویند این ویروس به وجود آمد به طور طبیعی در خفاش ها. حتی پس از Pompeo و دیگران را با اشاره انگشت در یک موسسه است که اجرا شده توسط آکادمی علوم چین. آن را تا انجام تحقیقات پیشگامانه ردیابی به احتمال زیاد ریشه از سارس, ویروس جدید پیدا کردن خفاش ویروس ها و کشف چگونه آنها می تواند پرش به مردم است.

"ما می دانیم که وجود دارد ووهان موسسه ویروس شناسی فقط یک تعداد انگشت شماری از مایل دورتر از جایی که خیس, بازار بود," Pompeo گفت: دو هفته پیش. این موسسه دارای یک آدرس 8 مایل یا 13 کیلومتر از این بازار در نظر گرفته است که ممکن است منبع.

مقامات ایالات متحده می گویند که سفارت آمریکا در پکن پرچم نگرانی در مورد پتانسیل مسائل ایمنی در آزمایشگاه در ووهان در سال 2018 اما آنها هنوز برای پیدا کردن هر گونه شواهد ویروس سرچشمه وجود دارد نزدیک به دو سال بعد.

دولت چین روز پنجشنبه گفت که هر گونه ادعا می کند که coronavirus منتشر شد از یک آزمایشگاه در حال "بی اساس و صرفا ساخته و از هیچ چیز."

سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang ذکر شده در موسسه مدیر یوان Zhiming عنوان کرد و گفت آزمایشگاه شدت پیاده سازی زیستی-روش های امنیتی که جلوگیری از انتشار هر گونه پاتوژن.

"من می خواهم به اشاره است که منشاء این ویروس پیچیده و علمی مسئله و باید آن را مورد مطالعه توسط دانشمندان و متخصصان" Geng گفت.

Geng همچنین با انتقاد سیاستمداران ایالات متحده آمریکا است که پیشنهاد چین باید پاسخگو جهانی همه گیر گفت: آنها باید وقت خود را صرف در "کنترل بهتر وضعیت اپیدمی در خانه."

اما یک سخنگوی دولت ژائو Lijian نشان داد که چین نمی شد بالاتر از کاشت سردرگمی در مواجهه با این بیماری همه گیر. او توییتی در مارس باطل که این ویروس ممکن است آمده اند از ارتش ایالات متحده.

___

AP نویسنده Deb Riechmann کمک کرده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن