ما عوامل با استفاده از گاز, فلش چتری برای روشن شدن پورتلند معترضان

پرتلند سنگ. (AP) — یک شب آغاز شده است که با یک گزارش تیراندازی و یک کیسه حاوی لود تفنگ مجلات و کوکتل مولوتف در

توسط ATSHNEWS در 6 مرداد 1399

پرتلند سنگ. (AP) — یک شب آغاز شده است که با یک گزارش تیراندازی و یک کیسه حاوی لود تفنگ مجلات و کوکتل مولوتف در میان یک تظاهرات مسالمت آمیز — به بدل شدید صبح زود درگیری بین تظاهرکنندگان و اجرای قانون در اورگان بزرگترین شهرستان.

ایالات متحده بارها و بارها عوامل اخراج آنچه در ظاهر به گاز اشک آور فلش چتری و فلفل توپ اوایل روز دوشنبه برای روشن شدن جمعی از معترضان در خارج از علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در پورتلند. برخی از معترضان صعود به حال بیش از نرده ها در اطراف دادگاه, در حالی که دیگران به ضرب گلوله آتش بازی در حصار و پیش بینی چراغ در ساختمان است.

فدرال دادگاه شده است در محل مشاجره عنوان شهر شاهد تظاهرات شبانه برای دو ماه پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند برای توقف ناآرامی اما دولت و مقامات محلی گفت: آنها در حال ساخت وضعیت بدتر است.

اعتراض اواخر روز شنبه آغاز شده و مسالمت آمیز با سازمان دادن به سخنرانی ها و شعارهای پیشرو با جمعیت است. اما همه چیز به شدت به عنوان شب عینک. ایالات متحده به ماموران اعلام کرد که "غیر قانونی مجمع" و فقط بعد از ساعت 1 صبح مواجه معترضان در خیابان و کار برای روشن شدن این منطقه است. چند نفر دیده می شد که بازداشت شده اما هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری ممکن است دستگیر شده اند.

اجرای قانون صرف ساعت تلاش برای متفرق کردن جمعیت. در زمان تظاهرات پراکنده در میان فلش چتری. افسران مستقر بیشتر گاز اشک آور و کمتر کشنده مهمات و تشکیل یک خط به عقب راندن تظاهرکنندگان. بسیاری از پراکنده اما چند معترضان باقی مانده و پس از 2 صبح

آن را تبدیل به یک همه بیش از حد آشنا صحنه در پورتلند.

مقامات اعلام شورش در اوایل صبح روز یکشنبه. معترضان حال نقض حصار اطراف شهر فدرال دادگاه ساختمان که در آن ایالات متحده عوامل مستقر شده اند. معترضان همچنان در خیابانها گذشته 2:30 صبح تشکیل خطوط عبور از تقاطع ها و نگه داشتن موقت سپر به عنوان پلیس گشت و بسته بلوک های مجاور این منطقه است. پورتلند پلیس می گویند که آنها بازداشت شش نفر.

یکشنبه شب پورتلند پلیس تا به حال در پاسخ به یک تیراندازی در Lownsdale مربع پارک در نزدیکی که در آن یک شبه تظاهرات شده اند. دو نفر به زندان برده شد و بعد از آن منتشر شد پلیس گفت: صبح روز دوشنبه. کسی که به ضرب گلوله کشته شد به بیمارستان رفت در یک وسیله نقلیه خصوصی و تحت درمان قرار گرفت به صورت غیر تهدید کننده زندگی زخم.

همچنین اواخر روز شنبه پلیس گفت: کسی که با اشاره یک کیسه در همان پارک که در آن افسران در بر داشت لود تفنگ مجلات و کوکتل مولوتف. تیراندازی و اقلام در کیف نمی شد مربوط به پلیس گفت:. این معلوم نیست که آیا هر دو حادثه متصل شد به اعتراض.

پورتلند پلیس گفت که این گروه را افسران درگیر شدند در متفرق کردن جمعیت در اعتراض اوایل روز دوشنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب