شیوه های ناعادلانه: مجوز چهار عادلانه قیمت مغازه ها به حالت تعلیق در Mysuru

میسور | No comments

میسور/Mysuru: در یک سرکوب قیمت عادلانه مغازه غرقه شدن در شیوه های ناعادلانه مواد غذایی و مدنی تامین بخش به حالت تعلیق مجوز از چهار مغازه در Mysuru منطقه.

در یک اطلاعیه مطبوعاتی گروه مشترک مدیر P. Shivanna گفت که این گروه تا به حال عرضه شده جیره به همه عادلانه قیمت مغازه ها به اندازه کافی برای دو ماه (فروردین و اردیبهشت)به توزیع یک زمان در پیشبرد به جیره دارندگان کارت در پی COVID-19 مستند.

اما پس از شکایت از بی نظمی های کارکنان بخش بازرسی برخی از قیمت عادلانه مغازه که طی آن کشف شد که چند جیره مغازه ها زیاده روی در شیوه های ناعادلانه از جمله غیر قانونی مجموعه ای از پول ذینفع.

در حال حاضر مجوز از چهار مغازه ها – سری Lakshmikantha قیمت عادلانه فروشگاه (بدون.123), Hebbal (برای وادار کردن دارندگان کارت برای خرید صابون و agarbathi), Sri Ramalingachowdeshwari قیمت عادلانه فروشگاه (شماره 368), K. T. خیابان Devaraja Mohalla (برای جمع آوری تومان.20 از هر جیره دارنده کارت در توزیع جیره), Sri کارناتاکا بانوان اعتباری تعاونی جامعه عادلانه قیمت فروشگاه (شماره 289), Kyathamaranahalli جاده Nazarbad و روپیه Vittala قیمت عادلانه فروشگاه Gejjiganahalli, Biligere Hobli, ننجنگود Taluk (برای دارندگان کارت در وزن) شده اند به حالت تعلیق انتشار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>