درک فراتر از رسیدن به دعا برای آن به هر حال

آن را تقریبا سخت به تصور این سطح از جان گذشته ناآرامی های رخ داده در میان بشریت در حال حاضر. بزرگ زاری سرچشمه

توسط ATSHNEWS در 17 خرداد 1399

آن را تقریبا سخت به تصور این سطح از جان گذشته ناآرامی های رخ داده در میان بشریت در حال حاضر. بزرگ زاری سرچشمه از ما در مجموع به عنوان اگر ما به آرامی پاره در درزهای در حالی که شاهد آن را در زمان واقعی است. ما احساس ناتوان به آن را متوقف کند. آسمان احساس به عنوان اگر آن را در حال سقوط.

به عنوان واقعی این بحران واقعا آسمان است انجام چنین چیزی ، آن را بصورتی پایدار و محکم در جای خود به عنوان همیشه. در عین حال هیچ یک از این واقعه است در تخیل ما هم. متاسفانه حضور حقیقت این است که هیچ تضمینی برای پیشرفت زمانی که شک است که کاشته. حتی خبر جعلی باعث می شود آن تاثیر ماندگار بر واقعیت است. خود ما ادراک فرد از این زمان است که کاملا واقعی است. شما با داشتن یک تجربه واقعی است.

اما وجود دارد بسیاری از چیزهای واقعی در این جهان است.

عشق واقعی است بیش از حد. بنابراین شفقت است. به عنوان خوش بینانه به عنوان من ممکن است من باید فرانک به عنوان به خوبی. من کاملا فراموش دیدن بیشتر نفرت امروز نسبت به زمانی که من یک کودک بود. خیلی بیشتر.

اما من از دیدن کمتر عشق ؟ من نیستم. خیلی بیشتر, در واقع. آن را صادقانه به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد بیشتر عشق فعالانه و خلاقانه بیان در جهان امروز نسبت به زمانی که من یک کودک بود.

شاید این یک واکنش به افزایش brazenness نفرت بیان می شود. من تنها می توانیم فرض کنیم. اما حتی به عنوان ما می بینیم بیشتر نفرت مردم به طور فزاینده ای با استفاده از خلاقیت و نبوغ خود را برای حل مشکلات جهان. جامعه شدید تجلیل از کسانی که دستاوردهای بشر شفقت. آن را جشن می گیرند نه مخالف.

در برابر پس زمینه از افزایش شورش و تظاهرات چشمگیر وجود دارد نکات در پیشرفت واقعی رخ می دهد در جامعه در مورد این مسئله نژادپرستی است که بسیار مهم برای موفقیت آن است. ظریف تداوم مکانیسم های داخل سیستمیک نژادپرستی و تبعیض (به معنی برخی از آنچه که باعث می شود نژاد پرستی همچنان به رشد نسل بعد از نسل) در حال تبدیل شدن به آشفته از عملکرد طبیعی خود را با در میان چیزهای دیگر انتخاب ما برای استفاده بهتر از کلمات برای توصیف افراد دیگر است.

که کوچک اما عمیق و تغییر مکان است که با داشتن عظیم و اثر ماندگار در جامعه است. حتی در حالی که با صدای بلند با شدت گرفتن درگیری و بسیار بزرگتر از جنگ در حال مبارزه آن meeker عمل است که اغلب درست محرک تغییر دهید. فراخوان مهربانتر کلمات viscerally ناراحت کننده برای برخی از مردم و موج دار شدن اثر شده است عمیقی به عنوان blinders آمده اند یک به یک است.

در اینجا عواقب طبیعی به این. خشم یکی از آنها است. در هر دو طرف. تغییرات کوچک در جامعه ما مانند ظهور سیاسی درست زبان نه تنها می شود در زیر پوست نژادپرستی و تبعیض از دیگران به طور کلی, اما نمونه موفقیت در اوایل کار در حقوق مدنی جنبش که در حال حاضر ساخته شده یک تاثیر ماندگار. این چیزی است که در آوردن خشم در هر دو طرف: آن را دید جدیدی از پیشرفت اجتماعی برخی نمی خواهند. انجام ناامیدی نیست! حفظ و حمایت از علت برابری در راه خود را. به مراتب بیشتر وجود دارد در کنار وحدت بیش نیست.

جالب اینجاست که ما غریزه طبیعی برای همکاری با یکدیگر است که اغلب روشن-خاموش در زمان های خطرناک. برای ایدئولوژیک ایمنی مردم تعطیل و عایق بندی خود را با کسانی که فکر می کنم همان آنها. گرده افشانی متقاطع مشترک ایده های قرنطینه می شود. ترس باعث می شود ما گره به جای در آغوش. طبیعی وجود دارد به عواقب آن است. تنها توجه به منبع که ترس را آن زخم التیام یابد.

حتی در حالی که شناخت فراوانی از خشونت در حال حاضر اتفاق می افتد مردم در سراسر جهان هستند واقعا سخت تر تلاش برای گسترش آگاهی خود را از مسائل اجتماعی. این در همه جا قابل مشاهده است. حتی مبارزات انتخاباتی آگهی ملی برداشت کرده در ما افزایش تمایل به سمت وحدت و همکاری است. برابری جنسیتی به عنوان به خوبی. آیا شما دیده می شود جدید مواد شوینده تبلیغات با مردان در آنها است ؟ من. که هرگز اتفاق می افتد. این است که تبلیغات رسانه ای در تلاش برای شستشوی مغزی مردان به انجام لباس های شسته شده? به احتمال زیاد نیست. و تقریبا همه آگهی های بازرگانی امروز مردم نشان از مخلوط و یا مبهم مسابقه. Hmm. آنها در تلاش برای متقاعد کردن ما که بیشتر با نژاد مخلوط? به احتمال زیاد نیست.

این است که صنعت تبلیغات در پاسخ به واقعی آماری تغییرات نسبت جنسیتی و نژادی و حقوق صاحبان سهام است که ما در حال حاضر اداره به جامعه ما است. آنها صرف میلیون ها نفر در مطالعات جمعیت شناختی و نظر سنجی در تلاش برای رسیدن به می دانم که ما و آنچه باعث می شود ما کنه. آنها کارشناسان در مورد چگونه ما در حال فکر کردن در مورد مسائل مهم هر دو سیاسی و شخصی است. آنها می دانند که ما بهتر از ما خودمان می دانیم. نگاه به سمت تبلیغات اگر شما می خواهید برای دیدن که در آن بشریت واقعا در زمان واقعی است. تبلیغ همیشه می خواهند به ما نشان می دهد ما بیشتر زمان خودشان — به عنوان بهبود از طریق استفاده از محصول خود را درست, اما خودمان با این وجود.

حقوق مدنی نشده اند وارد در مقصد خود را, تا کنون, اما آنها در حال انجام آن کار بی وقفه. مبارزه همه واقعی است. آن است که بر اساس یک اصل معقول و خشم است که قانونی وجود دارد. گاهی اوقات که خشم بیان شده است در راه های مسالمت آمیز با نتایج موفقیت آمیز.

ometimes آن به دست آمده است با خشونت و ناآرامی به عنوان, اجازه دهید صادقانه. هر دو را تحت فشار قرار دادند سوزن رو به جلو است.

من مدافع برای حل مسالمت آمیز همیشه. اما من هم اشتراک به این باور است که هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان یک واکنش نامتناسب. آن است که همیشه متناسب با چیزی. شاید نه وضعیت آن را به عنوان وجود دارد در انزوا از تصویر بزرگتر اما این خشم است که از جایی. به دنبال آن و تسکین آن است. آن را سخت و فروتنی اما این تنها راه است.

در اوایل این هفته یکی از عزیزترین دوستان نوشته شده این ژرف راه حل: "هنگامی که بار پر از سردرگمی و ترس و یا خشم سوال از خودمان بپرسیم این است: چه عشق نیاز از من؟"
نفرت است نه یک چیزی که واقعی است. تنها ترس است. به دنبال ترس و انجام آنچه شما می توانید در مورد آن است. نفرت را تبخیر خواهد شد هنگامی که ترس اساسی بهبود می یابد. که ضعف تمام نفرت: زخم. تسکین زخم. این چیزی است که تعالیم عیسی و همچنین بسیاری از دیگر معنوی dharmas بپرسید ما است. دعا برای دشمنان خود را. ارسال یک روانی بالم به خود ترس است. دعا برای سهولت خود را. کار خود را در برابر ترس و خشم است. دریافت زیر پوست آن است.

وجود دارد برخی از فیزیک پشت این ایده به عنوان به خوبی. اگر ما آن را درک نمی کنند ما شاهد اثرات آن به اندازه کافی برای نتیجه گیری آن را احتمالا واقعی است. اما آن ضربات ذهن ما آنقدر ما را نمی دانم چه چیزی برای انجام با اطلاعات است. ما نمی دانیم که چگونه به آن اعمال می شود به زندگی ما. به یاد داشته باشید, اما, ما را درک نمی کنند و بسیاری از چیزهایی که ما هنوز موفق به استفاده از.

در سال 1993 یک گروه با انجام یک آگاهی و مطالعه و آزمایش با کاهش نرخ جرم و جنایت در واشنگتن دی سی تنها با استفاده از دعا و مراقبه بیش از یک سری از هفته "بدون هیچ کلامی ، اجتماعی ، سیاسی و یا تعامل فیزیکی بین مراقبه و جامعه محلی است. تاثیر مثبت خواهد بود ساخته شده است بی سر و صدا و با احتیاط از زمینه آگاهی است."

این دور از ذهن می رسد. اما نرخ جرم و جنایت را در واقع در شهر رها 23.3% در طول تابستان مطالعه دوره کاری رئیس پلیس گفت: امکان پذیر خواهد بود تنها با 20 اینچ از برف است. من شما را تشویق به خواندن و مطالعه برای خودتان. صلیب-صحت اطلاعات.
در تمام این فقط ذکر شده وجود دارد و این موضوع که چه چیزی را برای خدمت به راه حل است. تفکر در صلح است. تشویق دیگران برای انجام همان. دعا برای آن در گروه (تقریبا در زمان حاضر البته). گسترش خلاق و مبتکرانه راه برای خدمت به دیگران است. یک مومیایی به, ترس در فرد و همچنین در سطح آگاهی خود را. اصلا تشویق خشونت اما گفت و گو است. قرار دادن خودتان به این مشکل دامن آن را با همدلی.

elieve خودتان قضاوت. شما نمی توانید یک مایل راه رفتن در کفش خود را. خواهد بود وجود دارد چیزهایی که شما فقط نمی تواند ساخته شده به درک. برای درک دعا به رخ می دهد به هر حال. شما در حال زنگ نزد جهان است. حلقه مانند دیکنز.

ویل Darcangelo M. Div., وزیر در محله UU کلیسای فیچبرگ و از اولین کلیسای مسیح, کلیسای, در لنکستر و تولید کننده UU مجازی کلیسای فیچبرگ و لنکستر در یوتیوب. ایمیل wildarcangelo@gmail.com. او را دنبال کنید در توییتر @wildarcangelo. وبلاگ خود امیدوار تفکر را می توان در یافت www.hopefulthinkingworld.blogspot.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب