UML مربی Duquette خوش بینانه در مورد فصل آینده

UMass Lowell بسکتبال مردان مربی پت Duquette شده است عبور زمان در قرنطینه همان راه به عنوان بسیاری از مردم است.

توسط ATSHNEWS در 16 اردیبهشت 1399

UMass Lowell بسکتبال مردان مربی پت Duquette شده است عبور زمان در قرنطینه همان راه به عنوان بسیاری از مردم است.
گرفتن هوای تازه با دوچرخه سواری و پیاده روی, زوم با دستیار مربیان, بازیکنان و استخدام و البته خوردن.

پس از همه, گزینه های محدود زمانی که شما گیر شده است در صفحه اصلی برای رفتن در هشت هفته.

"ما بسیار نزدیک به آن انجام می شود با ما استخدام, بنابراین من نمی دانم آنچه که من قصد دارم برای انجام این کار با خودم در حال حاضر" Duquette شوخی. "من باید آن را کشف کردن.

"احساس می کند مانند همه شما باید انجام دهید این است که شما در حال رفتن به یخچال از یک میلیون بار در روز است."

در موضوع استخدام Duquette است آغشته به بازار نقل و انتقالات بیش از هر سال قبل پس از مصرف بیش از برنامه قبل از فصل 2013-14.

هفته گذشته UMass Lowell اعلام شده از 6-پا-8 رو به جلو و برککتن بومی Darion اردن-توماس که صرف او دانشجوی سال اول فصل در Wagner و 6-پا-7 به جلو چارلی راسل جونیور که صرف او دانشجوی سال اول مبارزات انتخاباتی در Tulane. این تیم همچنین اضافه شده 6-پا-6 دانشجوی سال اول گارد گرگوری هاموند که در انتقال از دانشگاه رود آیلند بعد از ترم اول. هاموند و راسل جونیور بازی با هم در همان دبیرستان در نیواورلئان و AAU هم تیمی.

"ما ساخته شده برخی از پیشرفت" گفت: Duquette. "خاصی وجود دارد شرایطی سقوط کرد که راه ما. آنها یک زن و شوهر از بچه ها که ما استخدام خارج از مدرسه بالا و به هر دلیلی آن کار نمی کند در Wagner و آن کار نمی کند در رود آیلند و ما در سمت راست وجود دارد. من فکر می کنم این یک راه بسیار خوبی برای ما قدیمی تر کمی سریعتر. این بچه ها که بازی کرده اند و یا حداقل تمرین در یک سطح بسیار بالا و من فکر می کنم آنها باید بسیار سازنده است."

هاموند تنها به نظر می رسد در چهار بازی قبل از خروج از یوری و راسل جونیور دیدم عمل در 11 بازی (5.4 دقیقه در هر بازی) در Tulane. خود دوستی و آشنایی با هر یک از دیگر کمک خواهد کرد که آنها را تنظیم کنید تا به محیط جدید.

Duquette و کارکنان خود را تا به حال موفقیت پایدار استخدام در لوئیزیانا به ویژه منطقه نیواورلئان. دانشجوی سال اول گارد Kalil توماس نیز از آن وجود دارد.

Duquette می گوید این کمک می کند تا مسائل که دستیار مربی Biko پاریس است از نیواورلئان.

اردن-توماس ورزشی بزرگ با 6 پا-10 بال. او ستاره دار در AAU مدار با مشهور بوستون بزرگ, باشگاه بسکتبال (BABC) قبل از رفتن به واگنر که در آن او نشان داد که یک نگاه اجمالی از زمان بالقوه است. 215-کوبنده در 16 بازی (پنج شروع می شود) و به طور متوسط 4.6 امتیاز 4.0 و پرتاب ریباند در 14.4 دقیقه در حالی که تیراندازی 61.2% از کف.

"او یک بازیکن خوب و او صدمه دیده است -- او تا به حال یک ضربه مغزی — در غیر این صورت من فکر می کنم او را قرار داده ایم تا حتی بزرگتر اعداد" گفت: Duquette. "من در واقع فقط رفت و برگشت و به تماشای بازی خود را در برابر Fairleigh Dickinson و او تا به حال 16 امتیاز و نه ریباند در 23 دقیقه. او ورزشی, او بازی می کند در درون خود او می تواند بلوک عکس های ارتجاعی — او به ما می دهد یک چیزی کمی متفاوت است."

تاریخ و گارد و تیم اول همه-امریکا شرق انتخاب عوبدیا Noel اعلام کرد برای NBA پیش نویس است اما حفظ کالج خود را واجد شرایط بودن و تقریبا قطعا در لوول. دانشجوی سال دوم گارد برایس دیلی نیز پس از از دست رفته کل 2019-20 فصل را با مصدومیت به عنوان standout اول کانر جدوگاه و ران میچل.

با وجود عدم قطعیت در اطراف ورزشی با توجه به COVID-19 گیر Duquette نمی تواند کمک کند اما هیجان زده برای چه فصل آینده ممکن را برای تیم ملی خود را.

"ما در تیم ما فکر می کنم آن را به بهترین تیم ما تا به حال گفت:" Duquette. "ما در حال اضطراب به عقب بر گردیم.

"من نسبتا مطمئن هستم ما باید یک فصل در سال آینده شاید که خوش بینی بیشتر از هر چیز دیگری. اما من فکر نمی کنم هر کسی می داند برای مطمئن شوید. من می توانم برخی از امکانات مختلف — امکان هل دادن فصل بازگشت. من فقط فکر نمی کنم که هر کسی می تواند استطاعت یک سال دیگر از هیچ مارس جنون."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن