UMass گراد به یاد می آورد COVID تماس با ردیابی

فیچبرگ — هر آنچه که حس معمولی سام Codyer استفاده می شود که او به خوبی آگاه است که او قصد بازگشت به آن را در هر

توسط ATSHNEWS در 19 خرداد 1399

فیچبرگ — هر آنچه که حس معمولی سام Codyer استفاده می شود که او به خوبی آگاه است که او قصد بازگشت به آن را در هر زمان به زودی.

30-سال-در حال حاضر نه تنها دارای مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی از UMass Lowell بلکه یک نوزاد جدید — پسرش ریچارد متولد 28 آوریل. او به یاد می آورد تنش او و نامزد او را امی McGrath از طریق رفت و با باردار شدن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مطمئن نیستید از آن امن بود به ترک خانه با گزارش این ویروس در حال افزایش است. با این وجود Codyer در زمان دانش خود را قرار داده و آن را به خوبی مورد استفاده توسط داوطلب به عنوان یک مخاطب تحقیقی به صورت محلی تخته سلامت.

"من آن را دیدم به عنوان یک وظیفه است که من تا به حال به من داده شده دانش و تجربه به داوطلب خودم و صرف هر زمان که من می توانم به عنوان یک تماس با ردیاب" Codyer روز یکشنبه گفت.

هر چند موارد تایید شده از این ویروس در حال کاهش در ماساچوست با استفاده از تماس با ردیاب است که به منظور نظارت بر هر گونه پتانسیل گسترش بیشتر COVID-19. آموزش بهداشت عمومی کارگران تماس کسی که تست مثبت برای coronavirus برای بررسی شرایط خود و پیدا کردن که آنها در تماس نزدیک با در حالی که آنها آلوده شدند. ردیاب سپس مخاطبین کسانی که مردم به آنها هشدار نزدیکی خود را به ویروس و ارائه اطلاعات در quarantining یا تست.

در اواخر ماه مارس رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر درخواست ماساچوست وزارت بهداشت همکاری با سلامت عمومی برنامه های کالج های محلی از طریق تحصیلی بهداشت عمومی سپاه داوطلب برای کمک به شهرهای دیگر انجام تماس ردیابی. این منجر به شکل گیری COVID-19 جامعه ردیابی مشترک در ماه آوریل با بیش از 1 ، 000 فارغ التحصیلان و دانشجویان از UMass Lowell, دانشگاه هاروارد, دانشگاه و مدارس دیگر ثبت نام به عنوان داوطلب تماس با ردیاب.

Codyer یکی از کسانی که دانش آموزان در حال حاضر به دست آورده مدرک لیسانس در رشته شیمی از کندی دانشکده علوم در سال 2014 و در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک متخصص تضمین کیفیت برای شمال امریکا آزمایشگاه آب بخش شرکت علم زندگی MilliporeSigma در برلینگتون.

"من خدا را شکر برای من مدرک و دقیق بهداشت عمومی ترم در UML, که به من ارائه با برخی از جهان واقعی مهارت های من نیاز به موفقیت در تماس با ردیابی محل کار و به من اجازه داد به منظور توسعه دانش از بسیاری از مقطع رشته در تعریف ارزیابی و حل طیف گسترده ای از مسائل مربوط به سلامت از آن من ممکن است در طول زندگی حرفه ای من" Codyer گفت.

The UMass تحصیلات تکمیلی گفت که او شنیده درباره, تماس, ردیابی فرصت از طریق ایمیل از DPH در اوایل ماه آوریل. پس از ارائه خدمات خود را Codyer صرف هفته اول مارس دستکاری ساعت در MilliporeSigma در طول روز قبل از آمدن به خانه به انجام آموزش آنلاین و البته کار برای مدرک کارشناسی ارشد خود را. Codyer گفت که او حدود پنج ساعت از آموزش آنلاین که شامل دروس پایه دانش از تماس با ردیابی و رهنمودهایی در مورد ردیاب باید در شرایط خاص.

"من فکر می کنم آن را بسیار دقیق است." "من احساس بسیار راحت با حمایت و ساختار تنظیم بنابراین ما قادر به دریافت این منابع است. کار با انجمن محلی از سلامت و شهرهای ما در حال حمایت به طوری که اگر سوالات در هر شرایطی ما می تواند رسیدن به آنها. من بسیار شگفت زده در چگونه بسیج آنها قادر به دریافت هم چنین ساختار برنامه است."

Codyer اختصاص داده بود به 20 نفر تیم از تماس با ردیاب پوشش کمبریج در 14 آوریل آغاز شده و تماس با ردیابی روز بعد در مقایسه با کار است که از یک تلفن معمولی سرویس کارکنان. در حالی که او بستری در تماس بودند nerve-wracking او اعتبار خود را برونگرا شخصیت و خود را قبل از تعامل با بیماران در مدرسه در کمک به او در رسیدن به حدود چهار تا پنج ساکنان از طریق تلفن در هر روز.

"مشترک واکنش من باید بگویم بسیار مثبت" Codyer گفت. "من فکر می کنم مردم بسیار خوشحال بودند به صحبت با کسی که مراقبت در مورد وضعیت خود و مایل به گرفتن زمان برای ارائه پاسخ به برخی از سوالات خود را که آنها تا به حال. که پاداش بخشی از آن است. من می خواهم بگویم, برای اکثر ما تا به حال بسیار پاسخگو افرادی که می خواستند به انجام بخشی خود را در حالی که ماندن در خانه و نگهداری از راه دور برای محافظت از خانواده خود را."

Codyer گفت: تیم داوطلب غیر فعال شد در اوایل ممکن است اجازه می دهد تا پرداخت تماس با ردیاب به بیش از کار و کاهش بار بر روی داوطلبان است. هر چند او هنوز هم دست خود را کامل با نوزاد او پسر و کار در MilliporeSigma, Codyer گفت: او را هنوز فراموش داوطلب تماس با ردیابی اگر او تا به حال شانس.

"تماس با ردیابی به من نشان داد که چگونه به طور قابل توجهی تاثیر آن در ارائه حق آموزش و پرورش منابع و اطلاعات نه تنها به سیستم بهداشت عمومی بلکه جامعه فقط از تعامل" او گفت:. "من فکر می کنم آن را یک تجربه قوی برای من بود."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن