Uko بازدید از بیمارستان دو بار قبل از غرق شدن در Wascana دریاچه می گوید: خانواده

محتوای مقالهخانواده Samwel Uko می گویند که آنها آموخته اند که او در بازدید از این بیمارستان برای بار دوم در شب

توسط ATSHNEWS در 23 خرداد 1399

محتوای مقاله

خانواده Samwel Uko می گویند که آنها آموخته اند که او در بازدید از این بیمارستان برای بار دوم در شب منجر به مرگ او شد اما مشکل مرد جوان بود که همراهی کردن.

20 ساله ساکن Abbotsford, B. C. شد و پس از آن مرده را در Wascana دریاچه در شب مارس 21. خانواده اش گفت: مرگ ناشی از خودکشی است. Uko مرگ در حال حاضر موجب نگرانی در جامعه چرا که او بازدید رجینا بیمارستان عمومی در اوایل صبح در حالی که درد و رنج بهداشت روان در بحران است.

طی یک تماس تلفنی با Saskatchewan Health Authority (SHA) در چهار شنبه خانواده مبهوت به یاد Uko سفر کرده بود همان بیمارستان و نه فقط یک بار بلکه دو بار در آن روز. بار دوم او وارد شدند و تحت اسکورت پلیس که در پاسخ پس از او به نام 9-1-1.

"در آن بود کاملا شوکه شده" جاستین Nyee, Uko عمو گفت: رهبر ارسال در طی یک مصاحبه تلفنی در روز پنج شنبه.

Nyee گفت: این بیمارستان تا به حال هیچ سابقه ای از Uko دوم مراجعه کنید. تنها شواهد آن وجود دارد و در تصاویر و فیلم های. این رجینا Police Service (RPS) تایید کرد که در 5:36 p. m. on May 21, یک افسر در منطقه از خیابان برادوی و وینیپگ خیابان برداشت Uko که تنها می گویند که او می خواست برای رفتن به بیمارستان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن