Tuukka Rask سوال برای روز یکشنبه بازکن

قبل از برونز وارد تورنتو آن را به خوبی تثبیت مفهوم است که آنها — و هر تیم دیگر در 24-باشگاه مسابقات — آیا نیاز به بیش از یک دروازه بان موفق است.

خوب ب ممکن است آزمایش این نظریه بسیار زودتر از آنها می خواهم پیش بینی شده است.

ب یکی بود قابل توجه نبود و در عمل خود را در روز شنبه و از آن دروازه بان Tuukka Raskبود که شروع به برنامه ریزی شده روز یکشنبه round-robin بازکن در برابر آگهی. یکی از دست رفته در وسط یک فصل عادی نمی خواهد به طور خودکار به معنی Rask نمی تواند در بازی روز بعد اما این نه زمان عادی. ب نیست تمرین روز جمعه و آنها نمی خواهد که یک صبح اسکیت خود را قبل از 3 بعد از ظهر مسابقه در برابر این آگهی به این معنی که آخرین بار او در اسکیت بود پنج شنبه شب هنگامی که او به راه به Jaroslav Halak میدوی را از طریق بازی در یک تغییر برنامه ریزی شده.

“او به خوبی احساس خیلی نا مناسب برای شرکت امروز. او شروع کنم ؟ من باید به صحبت کردن با Tuukka بعد و ببینید که در آن او را در. اگر نه Jaro آماده برای رفتن خواهد بود” گفت: مربی بروس کسیدی.

در حال حاضر “او به خوبی احساس” مجموعه تمام انواع آلارم در این coronavirus بار البته. لیگ اتخاذ سیاست به عنوان اطلاعات کمی که ممکن است در مورد بازیکن غیبت هر چند برونز را دریافت خاص در توضیح Zdeno کاراکتر‘s یکی نبود در فاز 3 (خود نتیجه آزمون آمده بود به عقب در زمان).

اما واقعیت این است که Rask بازی وضعیت می تواند تعیین یک مکالمه بین مربی و بازیکن می دهد یک احساس است که آن را نمی Covid/تست/پروتکل مربوط. Rask شکسته بود یک انگشت خود را در ابتلا دست قبل از فاز 3 اما گفت: پس از روز پنج شنبه در این نمایشگاه که انگشت خوب بود. ما باید ببینید. …

در Kase

ب را قادر به استقبال طولانی از دست هم تیمی Ondrej Kase بریزید. Kase که از دست رفته همه فاز 3 بعد از او و دیوید Pastrnak کار کرده بود با برخی از محلی اسکیت بازان در ملدن پیست وارد تورنتو در روز جمعه.

وقتی پرسیده شد که چرا او از دست رفته است که زمان و پس از آن نیز تا به حال به می رسند در تورنتو تقریبا یک هفته پس از هم تیمی های خود Kase گفت: “ترجیح می دهند برای رفتن به جزئیات” در مورد آن و یا چگونه او قادر به جلوگیری از این چهار روز قرنطینه که اعتقاد بر این بود که به نیاز او را اگر او تا به حال پرواز تجاری. کسیدی که تا به حال نیز تحت تاثیر این است که قرنطینه لازم بود گفت: “من فکر می کنم یک اشتباه وجود دارد در جایی در امتداد خط (در مورد قرنطینه). او را به قرنطینه اینجا. او که در بوستون. او وارد (جمعه).”

چه مدت آن طول می کشد Kase به آماده شدن برای بازی اکشن باقی مانده است دیده می شود. روز شنبه در گفت و نه اسکیت با گروه اصلی بلکه با گروه دوم از اضافی. با Kase پس از وارد در بوستون در تجارت مهلت کسیدی اذعان کرده است که او تا به حال به اندازه کافی زمان را به طور کامل دریافت به دانستن فهم و outs از Kase بازی. مربی نیست پرواز کاملا کور ،

“او با انرژی بالا را در pucks او خوب forechecker که راه او را خوب به عنوان اولین مرد. جیک (DeBrusk‘s) رو خوب با سرعت بیش از حد, بنابراین اگر او به پایان می رسد تا با (دیوید) Krejci, Krech می توان نوع بالا و خواندن آن دو گفت:” کسیدی. “(او) تمایل به ساقه جن. او رفت و به net. توهین آمیز اعداد وجود دارد و من مطمئن هستم که آنها برای این خط در جنرال بنابراین من قصد دارم برای قرار دادن آن همه در Ondrej. بنابراین این چیزی است که من انتظار دارم از او. او جوان او باید پاهای خود را. برای آن اخذ خواهد شد تکرار زمان اعدام مورد استفاده قرار گرفتن به فیزیکی بخشی از بازی به خاطر او بوده است از عمل. بچه های ما انجام داده اند و بدیهی تر از آن است و ما سعی خواهیم کرد به آن مرحله بیشتر در عمل بدون خطر آسیب و آنها هم یک بازی در زیر کمربند خود را. که در آن اندرو را به عقب. ما را ببینید که در آن او را در یک بار او می شود در آن.” …

توصیه Marchand

پس از خروج از پنج بازی در میانه دوره سوم با آنچه به نظر می رسد برخی از مرتب کردن بر اساس هسته ناراحتی براد Marchand بازگشت به تمرین و Cassidy انتظار دارد او را به آماده برای آگهی.

“من می خواهم بگویم به این دلیل او در سمت چپ روز دیگر نمی خواهد مانع او را از بازی (یکشنبه) گفت:” کسیدی. “او خوب است. شما هرگز نمی دانید با آن 3 ساعت بازی ها, چگونه آن را تکان ، او در دقیقه مشخص می شود بیشتر با چگونه او را بازی می کند. بدیهی است که اگر طولانی با موضوع آسیب ما نگه داشتن چشم در آن است. اما من فکر می کنم او برای رفتن به 100% آماده برای رفتن و بازی هر چه را خواسته از او.” …

شاید دفعه بعد

کسیدی تعجب اعلام کرد هر دو Kase و نیک Ritchie برای یکشنبه اما Ritchie امیدوار بود او می تواند آماده برای بازی روز چهارشنبه در برابر رعد و برق. ریچی که تا به حال از دست رفته شش متوالی شیوه های بین بوستون و تورنتو رو بر روی یخ در روز جمعه و شرکت در هر دو جلسه در روز شنبه.

“من به اسکیت بازی کردن چند بار و من فقط بازی روز به روز در اینجا ببینید که چگونه من پیشرفت. همه چیز خیلی خوب به دنبال در حال حاضر. این یک احتمال است و من تلاش به سوی چیزی شبیه به آن” گفت: Ritchie.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themeshurdacıMobil Ödeme bozdurma