مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کنید به نظارت بر نجات صرف وعده های بی طرفی

توسط MATTHEW دالی و مری کلر JALONICK

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب برای نظارت بر بخش قابل توجهی از 2 تریلیون دلار اقتصادی نجات قانون متعهد به انجام ممیزی و تحقیقات “با انصاف و بی طرفی است.”

برایان میلر یک وکیل در کاخ سفید و مشاور دفتر می رود قبل از کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه نامزدی خود را به عنوان بازرس ویژه به طور کلی برای همه گیر بازیابی. این پست قرار بود او را مسئول نظارت بر حدود 500 میلیارد دلار از خزانه صندوق برای صنعت ایجاد شده به عنوان بخشی از اقتصادی نجات قانون تصویب شده در اواخر ماه مارس است.

در آماده شهادت میلر متعهد به هوشیار در حفاظت از تمامیت و استقلال و قول داد “به دنبال حقیقت در همه امور آمده است که قبل از من و به استفاده از قدرت و منابع برای کشف تقلب اتلاف و سوء استفاده است.”

میلر کار کرده در وزارت دادگستری و بازرس کل برای نزدیک به یک دهه در خدمات عمومی دولت که نظارت هزاران نفر از قراردادهای فدرال. در حالی که او مورد احترام است و در نظارت جامعه میلر نقش در کاخ سفید و مشاور دفتر — که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در طول استیضاح — مشکل است دموکرات ها و گروه ناظر گفت.

اوهایو ایالت Sherrod قهوه ای, بالا دموکرات در بانکداری پانل گفت: او سوال که آیا میلر خواهد بود قادر به نگه داشتن برگ برنده دولت پاسخگو برای, چگونه آن را اداره کسب و کار برنامه و “تضمین می کند که شرکت های گرفتن پول مالیات دهندگان قرار داده و کارگران خود را برای اولین بار.”

“آقای میلر نامیده خواهد شد پس برای پاسخ به چگونه او را تضمین خواهد کرد او مستقل است و دولت پاسخگو” براون در بیانیه ای گفت.

نوح Bookbinder, مدیر اجرایی, شهروندان مسئولیت و اخلاق در واشنگتن گفت میلر نامزدی بخشی از یک الگوی “موانع پرتاب” با مغلوب ساختن پیشی جستن برای جلوگیری از نظارت دولت او.

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است یک بازرس به طور کلی وابسته به خود را استیضاح و کنار دیگری بود که در مجموعه ای به رهبری یک گروه از بازرسان به طور کلی نظارت بر نجات بسته است. در شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن از نقل مکان به جای دیگری بازرس کل یک اقدام رسمی است که با انتقاد از coronavirus پاسخ توسط مقامات بهداشتی فدرال.

تهمت نیز گفت: در امضای قانون نجات که او را به مقاومت در برابر نظارت و مقررات.

“همه از این گرفته شده با هم به معنی واقعی نظارت خواهد شد ملاقات با قصاص که باعث می شود آن را همه مهم تر,’ Bookbinder گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو