در مجلس سنا تصویب پلیس اصلاحات پس از یک شب جلسه

بوستون – سنا غلبه دشوار و اجرای چندین غلط شروع می شود و به تصویب گسترده اصلاحات پلیس در ماساچوست در روز سه شنب

توسط ATSHNEWS در 24 تیر 1399

بوستون – سنا غلبه دشوار و اجرای چندین غلط شروع می شود و به تصویب گسترده اصلاحات پلیس در ماساچوست در روز سه شنبه خواهد بود که ممنوعیت chokeholds محدود کردن استفاده از گاز اشک آور, مجوز, همه مأموران اجرای قانون و آموزش آنها در تاریخ نژاد پرستی.

رای گیری در بالا اتاق در حال حاضر شیفت تمرکز بحث بر نژاد پرستی و پلیس به خانه تنها با هفته باقی مانده برای نهایی کردن لایحه که دارای طاقی به بالای مقننه را پایان جلسه دستور کار است.

این لایحه در مجلس سنا که توسعه داده شد پس از دو هفته اعتراض های عمومی در سراسر کشور در پاسخ به پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس خواهد تحمیل یک سطح جدید از نظارت بر پلیس که پیشنهاد شده برای سال در Beacon Hill اما موفق به دست آوردن کشش تا به حال.

این امر نیز بحث برانگیز مقیاس یک حمایت قانونی برای پلیس و دیگر کارمندان دولتی که در حال حاضر سپر آنها از دعاوی مدنی مگر در مواردی که وجود دارد به وضوح تاسیس تخلف از قانون است. رهبران دموکرات از جمله سناتور مارک کرک سناتور الیزابت وارن و در کنگره ایالات متحده Ayanna Pressley وزن در حمایت از تلاش رهبران مجلس سنا برای محدود کردن واجد شرایط ایمنی در حالی که دولت بزرگترین اتحادیه پلیس خاص که ارائه به عنوان یکی که ترک افسران پلیس دوم حدس زدن خود را در این کار است.

مجلس سنا در تصویب لایحه 30-7 فقط بعد از 4 صبح روز سه شنبه پس از یک روز طولانی از بحث و یک شبه جلسه که به طول انجامید بیش از 17 ساعت است. رای مخالف این لایحه بودند دموکراتیک Sens. نیک کالینز از بوستون, Anne گبی از اسپنسر مایکل راش بوستون جان Velis از وستفیلد و مایکل مور از Millbury. آنها پیوست و در مخالفت با جمهوری سنسور. رایان Fattman از ساتون و دین Tran از فیچبرگ.

اقلیت سنا رهبران بروس Tarr دیابت پاتریک اوکانر یک ویموته جمهوری خواه و سناتور. دیانا DiZoglio یک متوئن دموکرات رای دادند در حال حاضر.

برخی از سناتورهای ارائه انتقاد شدید از روند مورد استفاده برای توسعه این لایحه در حالی که دیگران درگیر در یک روحیه عقب و جلو بیش از اصول حقوقی واجد شرایط ایمنی و نیاز به عمل "فوری" برای محافظت از سیاه و سفید و دیگر اقلیت ساکنان از تبعیض است.

"هیچ کس می گوید که ما نمی ما حمایت پلیس" گفت: سناتور. سیندی فریدمن در پاسخ به منتقدان که گفت: این لایحه به دنبال تنبیه کردن پلیس. اما او التماس کرد با او همکار سناتور به همان سطح از نگرانی برای همه "ضربه یا لگد مورد ضرب و شتم" توسط پلیس به دلیل رنگ پوست خود را.

محوری این لایحه این است که برای ایجاد یک کمیسیون مستقل – افسر پلیس استانداردهای اعتباربخشی کمیته – که گواهی همه مأموران اجرای قانون و سازمان مستقل قدرت به تجدید لغو و یا در غیر این صورت تغییر مجوز خود را.

کمیته جدید نیز می تواند انجام تحقیقات به اتهام سوء رفتار از جمله استفاده بیش از حد از زور. پلیس نیاز به recertified هر سه سال و دولت را به حفظ یک پایگاه داده قابل جستجو برای ادارات پلیس استخدام جدید ماموران به بررسی متقاضی تاریخچه.

ماساچوست ائتلاف پلیس که نشان دهنده 4,300 افسران در 157 جوامع پشتیبانی از الزامات صدور مجوز جدید اما مطرح اعتراض به چگونه به سرعت این لایحه تحت فشار قرار دادند از طریق بدون یک جلسه عمومی. گروه های دیگر به نمایندگی از اقلیت مأموران اجرای قانون گفت: آنها از مطالعه حذف از توسعه این لایحه است.

"نه تنها من یک افسر پلیس, من یک مرد هستم و احتمالا بهتر قادر به صحبت می کنند و به نگرانی های مردم از رنگ از سناتور (ویلیام) Brownsberger گفت:" ادی Chrispin رئیس ماساچوست انجمن اقلیت مأموران اجرای قانون.

اتحادیه پلیس و اجرای قانون دیگر گروه به نام مجلس سنا به حالت تعلیق آن بحث تا زمانی که یک جلسه عمومی برگزار می شود اما آن را نمی کند کردن نمایندگان مجلس که همچنان به کار و راه خود را از طریق ده ها تن از اصلاحات پس از روز از موانع.

با وجود کمی اختلاف بیش از بسیاری از عناصر اصلی این لایحه موضوع واجد شرایط ایمنی برای پلیس تبدیل به یکی از نقاط مرکزی از مشاجره.

رهبران مجلس سنا پیشنهاد محدودیت های جدید بر واجد شرایط ایمنی است که در صورت تصویب را ماساچوست دوم دولت پس از کلرادو برای افزایش قرار گرفتن در معرض از افسران پلیس به دعاوی مدنی برای اطمینان از آنها می تواند پاسخگوی عمل خود را در وظیفه.

یک مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی در اواخر ماه ژوئن انجام شده برای WGBH اخبار این سرویس خبری و رسانه های دیگر یافت می شود که 75 درصد از ساکنان ماساچوست فکر می کنم مردم باید قادر به شکایت ماموران پلیس به صورت جداگانه برای سوء رفتار نسبت به 18.2 درصد است که گفت: آنها نباید قادر به شکایت.

تنها 5.4 درصد از مردم گفته اند که مردد بودند با توجه به نظرسنجی.

سناتور. Brownsberger یک بلمونت دموکرات گفت: اعضای که پیشنهاد تغییر خواهد جلوگیری از موارد که در آن هیچ نقض آشکار قانون دولت رخ می دهد از حال پرتاب از دادگاه بر اساس واجد شرایط ایمنی.

به جای آن اجازه می دهد برای پرونده های حقوقی برای ادامه اگر یک افسر پلیس باید منطقی شناخته شده رفتار خود را نقض کسی, حقوق مدنی, اما آن را متوقف نمی کند شهرداری از indemnifying پلیس و یا دیگر مقامات دولتی در نتیجه با فرض ریسک مالی.

چند سناتور از جمله سنسور. جان کینان و مارک Pacheco گفت که آنها هنوز این موضوع را "گیج کننده" است و نه ارزش خطر عواقب ناخواسته. "من می دانم که من مدیون آنها را چیزی بیش از "من نمی دانم'" کینان گفت: در مورد آنچه که او خود را بگویید تشکیل شده است.

مخالفان تلاش برای تجمع در پشت سن. جان Velis اصلاح است که باید با ایجاد یک کمیسیون ویژه برای بررسی و توصیه هایی را در واجد شرایط ایمنی در عرض 180 روز, اما این شکست 16-24.

"این قانون از بین نمی برد واجد شرایط ایمنی آن rebalances آن" گفت: سناتور. Jo mark morin.

نهایی واجد شرایط ایمنی اصلاحات تصویب شد در یک 26-14 رای دادن.

در این دوره از بحث بهداشت ، اریک کمتر و Brownsberger هر دو از خواندن اخیر وزارت دادگستری بررسی مستند هشدار دهنده نمونه از سوء رفتار پلیس در اسپرینگفیلد اداره پلیس مواد مخدر واحد به یادآوری همکاران خود را که در ماساچوست است که سیستم ایمنی بدن از سوء رفتار پلیس.

"این گزارش روشن می سازد که اصلاحات جدی هستند نه تنها ضروری آنها فوری" کمتر گفت. "نقض اتفاق می افتد در میان ما و در ما مشترک المنافع. عملا وجود یک درخواست توسط این لایحه بر وزارت دادگستری را برای رسیدگی به این مسائل است. ما باید عمل کنند."

مجلس رابرت herm n. crab در بیانیه ای در اوایل روز دوشنبه گفت که او امیدوار بود که مجازی شنوایی در این لایحه در مجلس سنا این هفته است. در خروج از معمولی کمیته روند, خانه, راه و روش کمیته و اعضای کمیته قضایی مجلس به طور مشترک درخواست بازخورد از قانونگذاران و سایر اشخاص علاقه مند.

Herm n. crab گفت: روند غیر معمول بود و در نتیجه از مقدار محدود از زمان در سمت چپ رسمی و قانونی که قرار است در پایان ماه ژوئیه 31. سخنران تاکید بر درخواست های عمومی بازخورد جلب مقابل روشن با سنا روند که تا به حال شده است برای انتقاد از روزهای منتهی به روز دوشنبه رای دادن.

"با وجود تغییر جدول, خانه, رهبری باقی می ماند متعهد به همکاری با سیاه پوست و لاتین قانونی انجمن و خانه همکاران به اقدامات قاطع از طریق اتوبوس شد. ما نگاه رو به جلو به بررسی سنا را مجذوب بیل و کار پیش رو" گفت: herm n. crab.

که بحث صورت گرفت و در همه روز دوشنبه بود که برای دستیابی به موفقیت های سنا.

سناتور. رایان Fattman یک Sutton جمهوری خواه تا به حال به تعویق افتاد و در نظر گرفتن این لایحه در طی سه روز متوالی از جمله نادر شنبه جلسه به سناتور زمان بیشتری برای بررسی این لایحه است.

در حالی که برخی از سناتوران گفت که آنها هنوز هم احساس عجله با توجه به فقدان یک جلسه عمومی Fattman و دیگر منتقدان لایحه اجازه بحث را ادامه دهید.

Tran لگد سنا بحث با ارائه کیفرخواست داغدار از این فرایند استفاده می شود به منظور توسعه این لایحه میگویند که گردد با رهبران دموکرات و بدون ورودی از عمومی و یا کلید گروه های ذینفع از جمله اقلیت مأموران اجرای قانون.

در فیچبرگ جمهوری خواه که ویتنامی است گفت که او تجربه کرده است "نفرت و تبعیض که یکی فقط می توانید تصور کنید و یا تجربه در کابوس خود را." او به نام لایحه "بیمار تصور و سیاسی رانده شده" و خواسته خود را عمدتا سفید همکاران "شما چه می دانید در مورد نژادی و بی عدالتی و نابرابری؟"

"این لایحه را هدف اصلی و هدف این است که برای حمله و بی اعتبار اجرای قانون" Tran گفت.

اما او تنها کسی نیست که برای بیان نگرانی. تاونتون دموکرات ایالت مارک Pacheco ایستاده بود تا برای Fattman و حق خود را به استفاده از پارلمانی تاکتیک های به تاخیر انداختن بحث اگر او احساس ناراحت کننده اقدام.

و در حالی که Pacheco گفت: با موافقت 80 درصد به 90 درصد از آنچه که در این لایحه او و دیگران نگرانی که تغییرات واجد شرایط ایمنی و محدودیت انضباطی تجدید نظر خواهد دور زدن چانه زنی جمعی و روند تضعیف یک جنبش کارگری است که تا به حال انجام می شود بسیار برای حفاظت از حقوق و دیگر اقلیت های کارگران است.

"پس از آن در سه ماهه گذشته دو در این صبح و این زمانی است که ما تصمیم به دور چانه زنی جمعی و حقوق. من فکر نمی کنم من می خواهم به انجام این کار است. هیچ راه" Pacheco گفت: استدلال در حمایت از بهداشت ، نیک کالینز متمم برای بازگرداندن برخی از درخواست تجدید نظر در گزینه های. آن را شکست خورده 16-24.

Pacheco همچنین نگران آن است که محدودیت های این لایحه قرار واجد شرایط ایمنی را اعمال می شود به تمام مقامات دولتی نه فقط پلیس, افشای پرستاران و آتش نشانان و دیگر مقامات دولتی به گران قیمت و "احمق" دعاوی و اضافه کردن به هزینه های قانونی برای شهرداری.

Tarr گفت: سنا ممکن است انجام داده اند بهتر است به تمرکز بر روی منافع مشترک مانند پلیس صدور مجوز.

"اگر ما می تواند تمرکز بر آنچه ما را متحد می سازد به جای تقسیم, ما می توانیم حرکت رو به جلو در آینده 18 روز و یک لایحه به فرمانداری میز که او را نشانه" Tarr گفت.

بیکر در ماه گذشته ثبت شده خود در قانون به ایجاد یک سیستم برای صدور مجوز پلیس و نگه داشتن آنها را پاسخگو به مجموعه ای از استانداردهای حرفه ای, اما این لایحه قبل از کمیته امنیت عمومی و هنوز تا به حال یک جلسه عمومی.

بحث آیا عملکرد برخی از تغییرات در این لایحه از جمله روشن ظ توسط Tarr به آن را روشن است که تنها اجرای قانون باید یک وظیفه را به دخالت اگر آنها شاهد سوء رفتار پلیس نیست و همه تماشاگران.

رئیس جمهور مجلس سنا Emerita Harriette چندلر با موفقیت اصلاح این لایحه به درخواست استانداردهای جدید کمیته برای ایجاد قوانین برای پلیس برای پاسخ به تجمعات و تظاهرات با تاکید بر deescalation و حداقل استفاده از زور.

و یک سناتور. جوآن دوست داشتنی برنامه نیاز به ادارات پلیس به گزارش خرید درجه نظامی تجهیزات به مجلس نمایندگان و سنا برای مقاصد اطلاعاتی.

سناتور. پاتریشیا Jehlen را اصلاح مسدود کردن مدارس از به اشتراک گذاری با اجرای قانون هر گونه اطلاعات در مورد یک دانش آموز وضعیت مهاجرت کشور مبدا ، قومیت ، دین و شناخته شده و یا مشکوک باند وابستگی گذشت یک 27-12 رای دادن.

Jehlen گفت: آن در نظر گرفته شده برای جلوگیری از دانشجویان که از برفلد. سیاه و Latinx دانش آموزان به احتمال زیاد مشکوک به داشتن باند دخالت او گفت: و که نشان داده شده است که عواقب در رسیدگی به دیگر مانند اخراج جلسات.

Jehlen و حامیان گفت: متمم نمی خواهد اعمال می شود اگر یک حادثه رخ داده است و یا اگر وجود دارد یک تهدید قریب الوقوع اما از سوی دیگر ، جیمز ولش گفت که او نگران این اجازه می دهد باندهای شکوفا در مدارس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب