مغلوب ساختن پیشی جستن به فرمانداران 3-فاز برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول یک جلسه در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خ

توسط ATSHNEWS در 29 فروردین 1399
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول یک جلسه در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, پنج شنبه, مارس 16 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)
منتشر شده: | به روز شده:

توسط ZEKE MILLER, ALAN SUDERMAN و کوین FREKING

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به فرمانداران نقشه راه دوشنبه برای دوره نقاهت بعد از اقتصادی درد coronavirus همه گیر تخمگذاری "یک مرحله به مرحله و عمدی رویکرد" به بازگرداندن فعالیت های طبیعی در مکان هایی که باید قوی تست و شاهد کاهش COVID-19 موارد است.

"ما در حال شروع زندگی ما دوباره" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی نشست خبری روزانه. "ما در حال شروع دوباره جوان سازی از اقتصاد ما دوباره."

او افزود: "این یک فرایند تدریجی است."

دستورالعمل جدید با هدف کاهش محدودیت در مناطق با انتقال از کم coronavirus در حالی که نگه داشتن خط در ضربه سخت تر مکان. آنها را روشن است که بازگشت به حالت عادی خواهد بود یک دور دیگر روند از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پیش بینی شده با مقامات فدرال هشدار داد که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند از طریق پایان سال برای جلوگیری از شیوع جدید. و آنها تا حد زیادی تقویت برنامه های در حال حاضر در آثار توسط فرمانداران که مسئولیت اولیه برای بهداشت عمومی در کشورهای خود را.

"شما در حال رفتن به عکس های خود را," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران بعد از ظهر پنجشنبه در یک کنفرانس تلفنی با توجه به ضبط صدا به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. "ما در حال رفتن به ایستاده در کنار شما است."

مکان با کاهش عفونت و قوی تست آغاز خواهد شد سه فاز تدریجی بازگشایی کسب و کار و مدارس.

در فاز یک این طرح توصیه اکید اجتماعی فاصله برای همه مردم است. تجمعات بزرگتر از 10 نفر هستند اجتناب شود و غیر ضروری سفر دلسرد شده است.

در فاز دو مردم را تشویق به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله و محدود کردن تجمعات به بیش از 50 نفر مگر اینکه اقدامات احتیاطی گرفته شده است. سفر می تواند از سر گرفت.

فاز سه پیش بینی بازگشت به حالت عادی برای بسیاری از آمریکایی ها با تمرکز بر شناسایی و جداسازی هر گونه عفونت های جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روند اخیر در برخی از ایالت ها مثبت بودند که آنها می تواند تقریبا بلافاصله شروع به برداشتن گام گذاشته و در مرحله.

"آنها خواهد بود قادر به رفتن به معنای واقعی کلمه فردا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دستورالعمل توصیه می کنند که ایالات عبور از پست های بازرسی که نگاهی جدید مورد آزمایش و نظارت بر داده های بیش از قبل از 14 روز قبل از پیشرفت از مرحله یک به دیگری.

فرمانداران هر دو طرف روشن ساخته آنها را به حرکت در سرعت خود را.

دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی از حزب دموکرات گفت: "دستورالعمل "به نظر می رسد برای ایجاد حس."

"ما در روز شاید هفته دور از خط شروع و سپس شما باید به 14 روز کاهش موارد کاهش علائم و بیمارستان ظرفیت وجود دارد که در این صورت شما باید دوباره بجای اول برگشتن," او گفت:.

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد با احتیاط شناور ایده بازگشایی بخش هایی از دولت اما گفت: تست ظرفیت و تماس با ردیابی نیاز خواهد بود به طور قابل ملاحظه ای یافت و تا قبل از محدودیت می تواند با خیال راحت برداشته.

"همه خواهد فراموش شود بسیار به سرعت اگر ما را به یک مرحله سریعتر از ما باید, و سپس ما را به یک وضعیت که در آن ما تا به حال مردم در حال مرگ مانند مگس" عدالت به خبرنگاران گفت:.

در اولین دستورالعمل نشان می دهد برخی از نقاط کشور می تواند روند عادی تجارت و گردهمایی های اجتماعی پس از یک ماه از ارزیابی این که آیا کاهش در محدودیت است منجر به تجدید حیات در ویروس موارد است. در دیگر نقاط کشور و یا اگر ویروس موارد بلند کردن آن می تواند قابل ملاحظه ای طولانی تر است.

در جلسه فرمانداران در طرح مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قرار بود که مسئول تصمیم گیری زمانی که آن را بی خطر است به لغو محدودیت در کشورهای خود را. فقط روز قبل از او تا به حال کشیده شده سویفت پوش بک برای این ادعا او قدرت مطلق برای تعیین چگونگی و زمانی که ایالات متحده بازگشایی شده است.

"ما تعداد بسیار زیادی از کشورها که می خواهید برای رفتن و آنها در شکل بسیار خوب," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "خوب است با ما رک و پوست کنده."

این دستورالعمل همچنین شامل توصیه های کلی به کسب و کار آنها به عنوان طرح به صورت بالقوه reopenings نشان می دهد متوسط مصرف سریع COVID-19 تست و گسترده تلاش های ضد عفونی در محل کار.

کسانی که بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های تنفسی توصیه می شود باقی می ماند پناه در محل تا خود را به منطقه وارد مرحله نهایی و حتی پس از آن را تشویق به اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از تماس نزدیک با افراد دیگر.

فرمانداران به سهم خود شده اند و در حال حرکت به جلو با برنامه های خود را برای, چگونه با خیال راحت به احیای فعالیت طبیعی. هفت میانه فرمانداران پنج شنبه اعلام کرد آنها را هماهنگ در بازگشایی اقتصاد خود را. مشابه پیمان اعلام شد و پیش از آن در هفته در شرق و شمال شرق.

دو در سه آمریکایی ابراز نگرانی می کند که محدودیت به معنای به سرعت گسترش ویروس می تواند کاهش سرعت بیش از حد با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو منتشر شد پنج شنبه. بیش از 30 ، 000 نفر در ایالات متحده کشته شده اند از ویروس.

تهمت نیز برگزار می شود کنفرانس تلفنی روز شنبه با قانونگذاران او به نام جدید کنگره مشورتی کارگروه احیای اقتصاد است. هزینه های اقتصادی روشن بود در جدید فدرال نشان داده است که حداقل 22 میلیون آمریکایی پرتاب شده است از كار در ماه گذشته. اما قانونگذاران بارها و بارها خواست رئیس جمهور نه به فدا کردن سلامت عمومی با حرکت بیش از حد به سرعت.

"من بالاترین اولویت در این کارگروه خواهد بود برای اطمینان از دولت فدرال تلاش برای بازگشایی اقتصاد ما هستند هر دو حزب داده محور و مبتنی بر تخصص حرفه ای بهداشت عمومی گفت:" دموکرات ایالت و سناتور " مارک وارنر از ویرجینیا است.

دولت فدرال پیش بینی بهبود تدریجی از این ویروس که در آن مخل اقدامات کاهش ممکن است مورد نیاز در برخی از مکان ها حداقل تا یک واکسن در دسترس است — یک نقطه عطف بعید به پایان رسید تا زمانی که در سال آینده.

"آن را نمی خواهید به بلافاصله تواند یک وضعیت که در آن ما باید استادیوم پر از مردم" گفت: مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون در روز پنج شنبه. "ما آمریکایی ها. ما سازگار خواهد شد," او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه ادعا کرد که ایالات متحده "ساخته شده پیشرفته ترین و قوی ترین تست در هر نقطه در جهان است." اما حتی افراد نزدیک به او هشدار داد بیشتر لازم خواهد بود.

"ما در حال مبارزه با آزمایش در مقیاس بزرگ" کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام گفت: ABC "،" "شما واقعا نمی توانید به بازگشت به کار تا زمانی که ما تست های بیشتر."

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد حریف در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری گفت: پنجشنبه شب بود که مغلوب ساختن پیشی جستن "نوع punted."

"ما در حال رفتن به قادر به ایجاد تغییرات قابل توجه در سه مرحله با رئیس جمهور صحبت کردن در مورد تا زمانی که ما قادر به تست بسیار گسترده تر" بایدن گفت: در سی ان ان.

همچنین نگرانی وجود دارد که کاخ سفید در نظر گرفتن بیش از حد گلگون نظر در مورد روند در ایالات متحده

"من نمی خواهد اعلام قله تقریبا در هر نقطه در ایالات متحده و در عین حال گفت:" مارک Lipsitch یک اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد استاد که توسط مدیر این دانشگاه را مرکز بیماری مسری پویایی است. او توصیه می شود "کار به منظور افزایش نظارت و تست بنابراین اگر ما ضربه اوج آن ممکن خواهد بود برای شناسایی آن با اطمینان بیشتری."

اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان مانند اکونومیست استفان مور باید او را تشویق به عمل به سرعت هشدار "یک مینی رکود بزرگ اگر ما نگه داشتن اقتصاد تعطیل."

"این یک نتیجه فاجعه بار برای کشور ما است. دوره" مور گفت: او به توصیه رئیس جمهور.

در یک تست زمینی برای مغلوب ساختن پیشی جستن نقشه راه می تواند تگزاس که در کالیفرنیا ، گرگ ابوت که گیر کرده به فدرال ارشاد در طول بحران را دراز خود طرح بازگشایی پنج شنبه. ابوت گفت: روند تدریجی خواهد بود اما او در مواجهه با فشار از قانونگذاران محافظه کار به تگزاس بازگشت به کار.

کاخ سفید پیشنهاد ارائه شده در یکشنبه متفاوت است از آنچه که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود در هفته گذشته با توجه به پیش نویس یک از توصیه های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. CDC در مورد صحبت با استفاده از معیارهای خاص و در بسیاری از موارد به دنبال بهبود بیش از دوره های طولانی تر از زمان قبل از کاهش محدودیت در انتقال مناطق. مثالها عبارتند از: تمایل به دیدن پایدار کاهش بیش از 30 روز در مثبت تست های کروناویروس و پایدار کاهش بیش از 15 روز در شماره coronavirus مرگ و میر.

___

Suderman گزارش از Richmond, Va. آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin در واشنگتن پل وبر در Austin, تگزاس, Anthony Izaguirre در چارلستون W. Va., مایک Stobbe در نیویورک و مایک Catalini در ترنتون, N. J. کمک به این گزارش.

بیشتر در عناوین امروز

  • WASHINGTON (AP) — The ranks of America's unemployed swelled toward Great Depression-era levels Thursday, and President Donald Trump reacted to the pressure on the economy by outlining a phased approach to reopening parts of the country where the coronavirus is being brought under control.
  • Homeless families living in shelters in Massachusetts during the pandemic say they feel like “sitting ducks” and are sounding the alarm for more resources. Congregate living facilities — like hard-hit nursing homes — are the “perfect breeding grounds” for viruses, said homeless advocate Kelley Turley of the Massachusetts Coalition for the Homeless. She pointed to […]
  • PEARL HARBOR, Hawaii (AP) — The crew member of the aircraft carrier USS Theodore Roosevelt who died of the coronavirus was an Arkansas man, the Navy disclosed on Thursday.
  • A Massachusetts lab that recently launched a coronavirus antibody test for dozens of hospitals will soon start to accept samples from doctors' offices -- expanding the possible immunity test to the general population.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن