LHS دانش آموزان grads اعتراض نژادپرستانه حوادث

لوول — لوول بالا, دانشجو, ایهود Fengabare لباس پوشیدن و به عنوان یک 2000s رپر بر مشهور "تم" روز. زمانی که او ب

توسط ATSHNEWS در 27 خرداد 1399

لوول — لوول بالا, دانشجو, ایهود Fengabare لباس پوشیدن و به عنوان یک 2000s رپر بر مشهور "تم" روز. زمانی که او به مدرسه او گفت: یک معلم به او گفت قرمز خود را انجام کهنه و کفش های قرمز ساخته شده او را نگاه مانند یک قاتل.

آن صدمه دیده است گفت: Fengabare که سیاه و سفید است و یک افزایش ارشد در لوول دبیرستان, اما او نبود آن را گزارش.

"من نمی توانستم به یک دین" او گفت:. "من نمی توانستم به کسی. من می دانستم که هیچ کس به من گوش بده."

او در میان بسیاری از داستان های دانش آموزان گفت: در مورد تجارب خود را در لوول بالا در طول یک بعد از ظهر دوشنبه در اعتراض به.

یک دانش آموز یاد می آورد نشسته در خارج با او از كسانى است ، او گفت: یک دانش آموز گذشت و گفت: "چینگ چونگ." چند دانش آموز دیگر به خاطر استفاده از نژادپرستانه یا ضد همجنس تهمت توسط همسالان خود.

چهار سال گذشت از شش لوول بالا دانشجويان معلق برای ارسال نژادپرستانه متون پس از انتخابات از Anye Nkimbeng سیاه ارشد به عنوان کلاس 2016 جمهور. بسیاری در اعتراض احساس نمی بسیار تغییر کرده است.

"بسیاری از دانش آموزان از رنگ در اینجا" گفت: Barnard Krouch, یک جوان 19 ساله لوول بالا فارغ التحصیل. "بسیاری از مردم با صدای که نیاز به شنیده می شود و در عین حال تمام مردم تنها کسانی هستند که در واقع در حال گوش دادن به. شما به ما بگویید که ما می خواهیم به شنیدن از شما, اما شما لازم نیست به ما گوش لوول بالا است."

حدود 100 نفر — عمدتا دانشجویان و فارغ التحصیلان — خارج لوول دبیرستان با علائم روز دوشنبه آخرین روز از سال تحصیلی. آنها اعتراض در مقابل یک مدرسه محیط که در آن آنها گفت: آنها احساس می کنند که بدون مراجعه کنند. چندین معترض نیز صحبت در مورد شکاف بین معلمان در منطقه که قریب به اتفاق سفید و دانش آموزان که بیشتر مردم از رنگ.

"من می شنود بسیاری نژادپرستانه تهمت در این مدرسه است که شما فکر می کنم معلم و تدریس آن به ما گفت:" افزایش دانشجوی سال دوم Curtis Chanthaboun. Chanthaboun سازماندهی این تظاهرات با افزایش ارشد خاکستر Oertel و افزایش junior اما McCormick.

در هفته بعد از قتل جورج فلوید و پس از آن در سراسر جهان تظاهرات لوول بالا دانش آموزان تبدیل به رسانه های اجتماعی.

فیلم ها و پست گرفتن متهم و یا سفید و دانش آموزان با استفاده از n-word در میان دیگر اتهامات شروع به گردش به گفته چند تن از دانشجویان که با حضور در تظاهرات. این شامل اتهامات علیه یک معلم مدرسه ابتدایی بالا است که کودک از لوول بالا کارمند.

رئیس دانشکده ماریان Busteed ارسال یک ایمیل به گفتن دانش آموزان آنها باید با استفاده از "رسانه های اجتماعی به عنوان یک وسیله نقلیه برای رفتن در برابر هر یک از دیگر." دانش آموزان گفت که آنها احساس می کنید این ایمیل در تلاش به آنها را به سکوت و قلم مو کنار رویدادهای نژادپرستانه.

"ما سازماندهی این اعتراض به دلیل مطلق جارو زیر فرش از نژاد پرستی و مسائل که اتفاق می افتد" Oertel گفت.

Busteed گفت: آن را "کاملا" تلاش برای ساکت کردن دانش آموزان است. او گفت که او نیز فرستاده دانش آموزان یک ایمیل پیگیری.

"زمانی که من صحبت برای دانش آموزان در گروه های تمرکز من به همه آنها — من کاملا مطمئنم که هر گروه — گفتم, گوش دادن, من در تلاش برای خرد کردن صدای خود را به دلیل آنچه که شما می گویند مهم است," او گفت:. "آن فقط آسیب رساندن به راه است که آنها آن را انجام داد. ... آنها توجه ما اما من فقط نمی خواهید برای دیدن هر کسی آسیب دیده است. حتی اگر آنها آسیب کسی دیگری اشتباهات را نکنید یک حق است."

"من درک اینکه چرا آنها این کار را" Busteed بعد اضافه شده است. "من کاملا دریافت که چرا آنها آن را انجام داد. چرا که آنها احساس آنها نبودند شنیده می شود."

او گفت که او باید ارائه یک راه جایگزین برای دانش آموزان به افزایش نگرانی ها در ایمیل.

"ما نیاز به پاک کردن خیابان برای دانش آموزان به نگرانی های رو به جلو" گفت: Busteed.

در دو هفته گذشته Busteed گفت: این مدرسه دارای ارسال نظرسنجی به اعضای هیات علمی و دانشجویان برای جمع آوری ورودی. او گفت خودش و سرپرست Joel بوید ملاقات جداگانه با دانش آموزان بیش از این مدت در یک سری از گروه های تمرکز.

با توجه به Busteed مدیران باید جمع آوری یک لیست از نام از دانشجویان و استادان متهم در رسانه های اجتماعی. او گفت که او نمی تواند بیشتر توصیف اقدامات انضباطی هر چند گفت: این اتهامات جدی گرفته شود.

"ما باید یک لیست از چیزهایی که بیرون آمدن از توییتر و این چیزی است که ما در حال کار با دفتر مرکزی در," او گفت:.

او گفت: برخی از اطلاعات غلط نیز منتشر شده درباره یک شایعه تلاش این مدرسه به ممنوعیت حجاب. مدرسه را امتحان کنید نه به ممنوعیت حجاب, او گفت:. یکنواخت تغییر کد در سال گذشته ممنوعیت سنتی آفریقایی سر پیچد شد لغو میدوی از طریق مدرسه در سال است.

Busteed با حضور در تظاهرات برای چند دقیقه صحبت کرد و به جمعیت. او گفت که او قادر به آمده توسط زودتر با توجه به جلسه هیات.

"من مانند wow," او گفت: معترضان. "وجود دارد مقدار زیادی در رفتن با دانش آموزان ما در اینجا که من حتی آگاه است."

بوید و یک تعداد انگشت شماری از دیگر لوول مدارس عمومی کارکنان نیز حضور داشتند اعتراض.

"من استخدام شد اینجا نه بیش از حد طولانی پیش به این تغییر که شما درخواست برای, اما من می توانم آن را به تنهایی" بوید گفت. "من نیاز به شما به عنوان دانش آموزان ما به ایستادگی با من به سوار شدن با من و به این تغییر که مدرسه ما در منطقه نیاز دارد و این که جامعه ما نیاز دارد. چون سیاه و سفید زندگی می کند ماده مدرسه منطقه مهم است و ما در حال رفتن به این جامعه توجه برای هر بچه در لوول عمومی مدرسه است."

او جمعیت را به زانو به عنوان یک جامعه در همبستگی.

بوید گفت: یک مدرسه جدید آب و متخصص و تعامل هماهنگ ابراهیم Osario است مونتاژ دانشجویی شورای مشورتی برای این منطقه است.

امانوئل Wahpo صعود ارشد یکی از دانشجویان در این هیئت مدیره بوید گفت.

"بودن در لوول بالا آسان نیست در همه" Wahpo به جمعیت گفت. "من خسته از این دولت نمی شنوایی ما است. من خسته از معلمان نمی شنوایی ما است. ما می خواهید تغییر دهید و ما آن را می خواهم."

Nkimbeng بود که هدف از این گروه متن که عناوین ساخته شده در سال 2015 نیز حضور داشتند و اعتراض. او گفت: "در زمان وزن از آنچه اتفاق افتاد" چهار سال پیش اما با وجود تلاش های خود را احساس می کند مدرسه است که هنوز هم همان.

"لوول بالا تغییر نکرده است," او گفت:. "همین دلیل است که ما اینجا هستیم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن