مغلوب ساختن پیشی جستن-متصل لابی درو ثروت باد آورده در فدرال ویروس کمک

توسط برایان SLODYSKOواشنگتن (AP) — چهل و لابی با روابط به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمک به مشتری

توسط ATSHNEWS در 17 تیر 1399

توسط برایان SLODYSKO

واشنگتن (AP) — چهل و لابی با روابط به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمک به مشتریان امن بیش از 10 میلیارد دلار در فدرال coronavirus کمک در میان آنها پنج سابق مقامات دولت که کار به طور بالقوه نقض تهمت خود اخلاق و سیاست با توجه به گزارش.

لابی شناسایی دوشنبه توسط watchdog گروه عمومی شهروند یا مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن مجریه خدمت در مبارزات انتخاباتی خود بودند و بخشی از این کمیته که مطرح شده پول برای مراسم تحلیف جشن یا بخشی از ریاست جمهوری خود را انتقال. بسیاری از اهدا کنندگان به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات و برخی از آنها پرکار جمع آوری اعانه خود را برای انتخاب مجدد.

آنها عبارتند از برایان بالارد که خدمت در انتقال امور مالی صندلی برای کمیته ملی حزب جمهوری خواه و به همراه بیش از 1 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک های مردمی کمیته. او را استخدام کرد تا در ماه مارس توسط Laundrylux یک تامین کننده از رختشویی تجاری ماشین آلات پس از وزارت امنیت داخلی ارشاد صادر شده است که شامل نمی شود laundromats به عنوان ضروری کسب و کار است که می تواند باز بماند در طول مستند. یک هفته بعد دولت صادر راهنمایی جدید اضافه کردن laundromats به لیست.

دیو, شهری, یک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و محرم اسرار جمع آوری کرده است بیش از 2.3 میلیون دالر در لابی هزینه های این سال است. شرکت او در آمریکا, قاره, گروه, نشان دهنده 15 شرکت از جمله Walgreens و شرکت مادر از مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی در coronavirus مسائل.

مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به سرکوب واشنگتن واسطه نفوذ با "تخلیه باتلاق" کمپین سرود. اما در طول دولت های لابی صنعت شکوفا شده است یک روند است که تشدید هنگامی که کنگره با تصویب بیش از $3.6 تریلیون دلار در coronavirus محرک.

در حالی که پول در نظر گرفته شده است به عنوان یک راه نجات برای ملتی که اقتصاد شده است طرح میتوانست با این بیماری همه گیر آن نیز پرش-آغاز یک آشنا لابی ثروت باد اورده.

"باتلاق زنده است و به خوبی در واشنگتن گفت:" مایک Tanglis یکی از نویسندگان این گزارش. "این (لابی) رونق است که این افراد با داشتن شما واقعا می تواند ویژگی آنها را برای اتصال خود را به مغلوب ساختن پیشی جستن."

کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان او با صدور یک فرمان اجرایی منع مقامات دولت سابق از لابی آژانس یا دفتر کار که در آن آنها قبلا شاغل برای مدت پنج سال. بخش دیگری از دستور منع لابی دولت سابق سیاسی منصوب باقی مانده از مغلوب ساختن پیشی جستن است.

هنوز پنج لابی که مقامات دولت سابق به طور بالقوه انجام می شود که فقط در طول coronavirus لابی بوم:

— کورتنی لارنس بود که معاون سابق دستیار وزیر به صورت قانون در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در سال 2017 و 2018. او یک لابی برای Cigna در سال 2018 و ذکر شده است به عنوان بخشی از یک تیم است که لابی HHS مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و حداقل دو سازمان های دیگر. Cigna نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

— Shannon McGahn همسر سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn کار می کرد در سال 2017 و 2018 به عنوان یک مشاور به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin. او سپس به عضویت انجمن ملی از Realtors به عنوان آن بالا لابی و ذکر شده است در آشکار به عنوان بخشی از یک تیم است که لابی هر دو مجلس کنگره به همراه شش سازمان از جمله وزارت خزانه داری.

در بیانیه این انجمن گفت: در آن طول می کشد لابی افشا و اخلاق نیازهای جدی و گفت: کارکنان خود را مطابق با "محدودیت اشتغال و همچنین تهمت و اخلاق و تعهد است."

— اردن Stoick است معاون رئیس جمهور دولت روابط در انجمن ملی تولید کنندگان. Stoick بیوگرافی در نم وب سایت نشان می دهد که او "نم سرب لابی در واشنگتن" که در آن او شروع به کار پس از خدمت به عنوان مشاور ارشد در وزارت خزانه داری. آشکار نشان می دهد که Stoick و همکارانش لابی هر دو مجلس کنگره به علاوه حداقل پنج واحد اجرایی سازمان ها از جمله وزارت خزانه داری.

"نم دقت پایبند به قانونی و اخلاقی قوانین تنظیم لابی فعالیت از جمله تضمین این که کارکنان خود را مطابق با همه قوانین ممنوعیت تماس با کارفرمایان سابق خود را," لیندا کلی سازمان مشاور عمومی در بیانیه ای گفت:.

این گروه همچنین گفت که افشای بود و در راه است که فشرده کار لابی های متعدد با هم در یک مطلب و پر کردن "به هیچ وجه به معنی هر لابی تماس هر ذکر شده ،

— جفری با مته سوراخ کردن پیوست شرکت Brownstein هایت پس از خدمت به عنوان رئیس ستاد حمل و نقل وزیر ایلین چائو. این شرکت لابی افشای برای سه ماهه اول سال 2020 شامل مته سوراخ کردن در لیست لابی که در تماس با کاخ سفید و کنگره بر coronavirus-امور مربوط به نمایندگی از مک دونالد.

— امیلی Felder پیوست Brownstein هایت پس از خروج از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات که در آن او کار می کرد در قانونگذاری ، Felder ذکر شده است در یک افشاگری از سه ماهه اول سال 2020 نشان می دهد که او بخشی از یک تیم است که لابی کنگره و کاخ سفید است.

یک سخنگوی این شرکت گفت: هر دو Felder و با مته سوراخ کردن رعایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اخلاق قوانین که خود را محدود به لابی مجلس و سنا.

"ما با اعتماد به نفس است که ما لابی ها در انطباق با همه لابی و قوانین قابل اجرا و ممنوعیت را نقض نمی کند خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعهد" سخنگوی لارا بعد در بیانیه ای گفت.

عمومی شهروند کریگ Holman که خود یک ثبت نام لابی گفت: این گروه در نظر دارد برای فایل اخلاق شکایت با کاخ سفید است. اما او نه خوش بینانه است که آنها را منجر به هر چیزی. سال گذشته او به ثبت بیش از 30 شکایت همه که یا نادیده گرفته و یا رد کرد.

"وجود دارد به نظر نمی رسد به هر کسی که اجرای حکم اجرایی," Holman گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب