مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره مربع بیش ویروس کمک به بحران بدتر

توسط لیزا MASCAROواشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان شنبه بزرگ "flareup" از COVID-19

توسط ATSHNEWS در 31 تیر 1399

توسط لیزا MASCARO

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان شنبه بزرگ "flareup" از COVID-19 موارد اما اختلافات بین کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا و تفاوت با دموکرات ها مطرح شده تازه چالش های جدید فدرال بسته کمک های ایالات متحده وخیم تر شدن بحران و امداد اورژانس در مورد به پایان می رسد.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار اوباما " در کاخ سفید به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل آماده به رول از $1 تریلیون بسته در روز است. اما دولت با انتقاد از قانون پول برای بیشتر ویروس تست و اصرار بر کامل مالیات حقوق و دستمزد و لغو است که می تواند پیچیده و سریع گذشت. جدول زمانی به نظر می رسد به سرعت تغییر.

"ما ساخته شده بسیاری از پیشرفت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در این جلسه شرکت کنند.

اما رئیس جمهور افزود: "متاسفانه این چیزی است که بسیار دشوار است."

قانونگذاران بازگشت به کنگره هنوز هم محدودیت برای گردشگران یکی دیگر از نشانه های این کشور مشکل حاوی coronavirus. به جای کاهش این بیماری همه گیر ویرانگر چرخه گردونه دوباره ترک کنگره انتخاب کمی اما به مهندس دیگری هزینه نجات. کسب و کار در حال خاموش کردن دوباره بسیاری از مدارس را به طور کامل بازگشایی و شغل در حال ناپدید شدن هستند در حالی که فدرال کمک منقضی خواهد شد در روز.

بدون موفق فدرال استراتژی قانونگذاران در تلاش هستند تا پیش نویس یک.

"ما باید برای پایان دادن به این ویروس" مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در MSNBC.

او گفت: هر گونه تلاش کاخ سفید برای جلوگیری از پول برای تست "فراتر از جهل است.

سیاسی ریسک بالا برای هر دو طرف قبل از انتخابات نوامبر و حتی بیشتر از آن برای این کشور که در حال حاضر ثبت نام بیشتر coronavirus عفونت و بالاتر تعداد مرگ — 140,800 — بیش از هر کشور دیگر.

مک کانل و خانه ایران رهبر کوین مک کارتی نشسته اند و با تهمت معاون رئیس جمهور مایک پنس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و اقدام رئیس ستاد علامت مراتع.

Mnuchin عهد عبور توسط پایان ماه به 600 دلار افزایش در بیکاری کمک مجموعه به پایان برسد و گفت که او انتظار می رود تازه $1 تریلیون تکان خوردن از معافیت های مالیاتی و دیگر کمک خواهد یک "ضربه بزرگ" در مبارزه اقتصادی.

در کاپیتول هیل مک کانل چهره نه فقط فشار از کاخ سفید بلکه انشعابات در درون صفوف خود را که مخروط دور در اکثر قدرت و سمت چپ او با تکیه بر دموکرات برای رای.

Mnuchin و مراتع را ملاقات خصوصی روز شنبه با پلوسی و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر.

بسته از مک کانل که گردد در پشت درهای بسته انتظار می رود عبارتند از 75 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس. از آن خواهد شد به احتمال زیاد جایگزین انقضای $600 هفتگی مزایای بیکاری با افزایش مقدار کوچکتر. قطع کمک های بیکاری طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که بیکاری مردم دریافت سود بیشتر از اگر آنها مشغول به کار بودند. حالت منظم و مزایای طور گسترده ای متفاوت است و اندازه گیری خواهد peg فدرال پرداخت پاداش به یک درصد از دولت بهره مند شوند.

مک کانل بسته همچنین ممکن است ارسال یک دور تازه از مستقیم 1200 دلار پرداخت نقدی به آمریکایی ها زیر سطح معینی درآمد به احتمال زیاد $75,000 و ایجاد یک جارو پنج سال مسئولیت محافظت از پوست در برابر coronavirus پرونده های حقوقی.

اما دولت بود و سوژه متحرک از روبرو پیشنهاد را از 25 میلیارد دلار در بودجه جدید برای ویروس تست و ردیابی و اصرار بر حقوق و دستمزد کاهش مالیات خانه های خالی گفت.

در روز دوشنبه در کاخ سفید دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد کامل مالیات بر حقوق و دستمزد لغو گفت: یکی جمهوری خواه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد جلسه خصوصی. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس قرار دادن اقتصاد هنر Laffer در بلندگو. Laffer بخشی از یک گروه محافظه کار طرفدار فرار مالیاتی. ایران با رهبران نشان داد تنها یک جزئی لغو خواهد بود از جمله در آینده لایحه.

کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد است تقسیم تهمت را به دلیل آن است که استفاده می شود برای تامین امنیت اجتماعی و مدیکر. این مالیات در حال حاضر به تعویق افتاده برای کارفرمایان قبلی ویروس امداد بسته است. هواداران می گویند برش آن را در حال حاضر برای کارکنان قرار خواهد پول در جیب مردم و تحریک اقتصاد اما مخالفان هشدار می دهند آن را انجام می دهد کمی برای کار آمریکایی ها و اضافه کردن به ملت را افزایش بار بدهی. مک کانل است زور زدن برای حفظ این لایحه کل قیمت در $1 تریلیون.

اوباما به سرعت تحت فشار قرار دادند به عنوان جمهوری خواهان و کاخ سفید در مبارزه بیش از اولویتها است.

اوباما سناتور. John Cornyn تگزاس بود که در میان چند جمهوری خواهان گفت "نه یک فن" از یک حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی.

سناتور. لامار الکساندر تنسی رئیس کمیته بهداشت و درمان گفت: تمام جاده ها برای باز کردن مدرسه و رفتن به کار, باز, مراقبت از کودک منجر شود از طریق آزمایش."

اقتصاددان استفان مور است که بخشی از محافظه کار گروه ترویج حقوق و دستمزد کاهش مالیات نیز به درستی مراقبت های بهداشتی ارائه برای جلوگیری از تعجب حسابداری و مدیریت پزشکی. مور بود و بخشی از این جلسه اما گفت: هر دو مورد بحث قرار گرفت در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دوباره جمعه است که این ویروس را "ناپدید" اما رئیس جمهور مشاهده نشد در تمام مسابقه پیش بینی از پیشرو بهداشت حرفه ای زور زدن به توقف نگران کننده ایالات متحده caseload و مرگ و میر.

در یک کنفرانس تلفنی با ملت فرمانداران دوشنبه پنس به نام افزایش اعداد در Sunbelt متحده "جدی است."

شومر روز دوشنبه هشدار داد که سمت خود را جلوگیری از هر گونه تلاش از مک کانل که می افتد کوتاه احیای یک استراتژی از آخرین ویروس کمک لایحه که مجبور جمهوری خواهان به میز مذاکره است. این خانه را تایید کرده است پلوسی را جارو 3 تریلیون تلاش به دموکرات ها حرکت می زنیم به مذاکرات.

جو بایدن دموکرات ها' احتمالی ریاست جمهوری نامزد خود را اعلام کرد اولویت های خود را. این بسته جدید باید "تحویل تاسیسات به کسانی که بیشترین نیاز به آن: کار خانواده ها و کسب و کارهای کوچک" او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح آلارم در کاپیتول هیل زمانی که او پیشنهاد کرد در ماه گذشته در یک تجمع در اوکلاهما که او می خواست به سرعت ویروس تست. تست دیده می شود به عنوان بهترین راه برای ردیابی این ویروس شامل گسترش آن. یکی دیگر از جمهوریخواهان با این روند آشنا گفت: حدود نیمی از $25 میلیارد قبلا تایید شده باقی می ماند unspent. حزب دموکرات در حال بررسی چرا دولت را ترک کرده است بسیار بر روی میز است.

پیشنهاد ویروس کمک بسته خواهد بود پنجم زیر 2.2 تریلیون دلار تصویب در ماه مارس ایالات متحده بزرگترین مداخله در نوع خود است. در حالی که بسیاری از جمهوریخواهان امیدوار ویروس را سهولت و اقتصاد دوباره بجای اول برگشتن آن را تبدیل به روشن شدن مطلب کمک مورد نیاز است.

با وجود flickers اقتصادی شکوفایی به عنوان متحده کاسته stay-at-home سفارشات در ماه مه و ژوئن نرخ بیکاری باقی مانده در دو رقم بالاتر از آن همیشه در دهه گذشته را رکود بزرگ و فدرال اخراج مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از اجاره واحدهای مصوب در آخرین لایحه مورد به پایان می رسد.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان عامر مانند اندرو تیلور Zeke میلر و الکساندرا Jaffe در واشنگتن و آلن Suderman در Richmond, Va., کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب