طوفان گرمسیری آرتور بازدید ساحل کارولینای شمالی با بارش باران

مورهاد سیتی N. C. (AP) — توفان آرتور آورده باران سنگین به کارولینای شمالی ساحل در روز دوشنبه به عنوان پايتخت هشدار داد که برای اولین بار به نام طوفان از کومودو همچنین می تواند گسترش تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل جریان همراه ایالات متحده در سواحل شرق سواحل در روزهای آینده.

این یکی دیگر از اوایل شروع برای کومودو: آرتور تشکیل پنج شنبه در آب های فلوریدا به مناسبت ششمین سال متوالی است که به نام طوفان توسعه یافته قبل از ژوئن 1.

با آرتور مرکز عبور کارولینای شمالی, شهرهای نزدیک ساحل از جمله نیوپورت و هولاک ثبت بیش از 4 اینچ (10 سانتی متر) از باران صبح روز دوشنبه به دیگران نزدیک این تعداد با توجه به خدمات ملی آب و هوا. Gusts باد حداقل 40 مایل (64 کیلومتر) ثبت شد حداقل در دو مکان در بانک های خارجی, آب و هوا خدمات گفت.

طوفان مرکز گفت: آرتور در حال حرکت بود در شمال-شمال شرق در 16 مایل در ساعت (26 kph) دوشنبه در مسیر رود به مرکز آن دور از ساحل کارولینای شمالی آن را به عنوان طول می کشد بیشتر به سمت شرق مسیر به سه شنبه.

در 11 a. m. EDT این طوفان مرکز واقع در حدود 20 مایل (30 کیلومتری) شرق-جنوب شرقی Cape Hatteras, North Carolina. آرتور بود بالا پایدار باد از 50 مایل در ساعت (85 kph).

یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شده برای بخش هایی از کارولینای شمالی ساحل از گشت و گذار در شهر به اردک از جمله Pamlico و البمارل برای تلفن های موبایل و بارش باران های سنگین است که انتظار می رود برای بسیاری از بخش شرقی وزارت امور خارجه گفت: Michael Lee یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در نیوپورت, North Carolina.

“تهدید اصلی است که ما واقعا در تلاش برای خارج شدن وجود دارد که وجود دارد این است که افزایش خطر ابتلا به پاره خطرناک جریان هر دو امروز و فردا. پس هر مردمی که می خواهند به سعی کنید برای رفتن به ساحل و در آب ما یک خطر بالا برای بسیاری از ما سواحل” لی گفت.

آب و خدمات گفت: کارولینای شمالی شرقی باید آماده برای برخی از موضعی جاری شدن سیل و خطرناک دریایی شرایط در امتداد ساحل.

“جزئی آبگیری از موج طوفان ممکن است برای مناطق کم ارتفاع مجاور اقیانوس برای تلفن های موبایل و رودخانه ها با overwash از تپه های شنی و جاری شدن سیل از خواص و جاده ممکن است برای مکان های که در آن تپه ساختارهای ضعیف هستند” به طور عمده در شمال کیپ مواظب آب و خدمات گفت.

در حالی که ممکن است یک جزء از گرم شدن آب و تغییر آب و هوا در دیگر قبل از ژوئن طوفان آرتور بیشتر از یک نیمه گرمسیری طوفان از سیستم سنتی به نام طوفان و آب آن را سردتر از آنچه معمولا مورد نیاز برای شکل گیری طوفان گفت: دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach.

بسیاری از این خارج از فصل طوفان ضعیف هستند زودگذر آنهایی که هواشناسان می توانید ببینید در حال حاضر به دلیل ماهواره و تکنولوژی بهتر و شده اند از دست رفته در زمانهای گذشته Klotzbach گفت.

محلی پیش بینی در باهاما گفت: دوش درنگ بیش از این جزیره گرند باهاما و Abaco که هنوز در تلاش برای بازیابی پس از برخورد با یک دسته 5 طوفان سال گذشته است. بیماران برای مراقبت در چادر در گرند باهاما پس از طوفان دوریان آسیب دیده این جزیره بیمارستان.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Danica کتو در San Juan, Puerto Rico, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im