Trahan نشان می دهد برای حمایت از کشاورزان محلی

لیتلتون – سه مزارع در ماساچوست' 3rd کنگره منطقه برخی از چهره زمان با کنگره ایالات متحده لری Trahan روز سه شنبه

توسط ATSHNEWS در 25 تیر 1399

لیتلتون – سه مزارع در ماساچوست' 3rd کنگره منطقه برخی از چهره زمان با کنگره ایالات متحده لری Trahan روز سه شنبه به بیان مشکلات کسب و کار در coronavirus بیماری همه گیر.

Trahan بازدید Idyllvale مزرعه در Littleton, گلدان عسل تپه باغ در پر کردن و Hollis تپه مزرعه در فیچبرگ شنبه بعد از ظهر. این کنگره بود که به همراه دیگر مقامات دولتی در سه متوقف می شود: سن. جیمی Eldridge در لیتلتون و ماساچوست مزرعه دفتر معاون مدیر اجرایی براد میچل در فیچبرگ.

Trahan و دیگران راه می رفت در میان گاوها و مراتع به شنیدن چگونه کشاورزان شده اند تحت تاثیر رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و آنچه او می تواند انجام دهد برای کمک به هنر و صنعت جدید امداد بسته که پاسخگوی نیازهای کشاورزان است.

"هنگامی که شما در حال تهیه این امداد بسته های شما واقعا باید به یک صنعت درک درستی از چگونه COVID است منحصر به فرد ضربه تمام بخش های اقتصاد ما" Trahan گفت: در Hollis تپه مزرعه. "سال گذشته من اولین مزرعه تور و جنبه های مختلف اکثر خانواده متعلق به مزارع. این یکی از چند که نیست اما 97 درصد از 842 مزارع در منطقه هستند و متعلق به خانواده و آنها لازم نیست که مقدار زیادی از اتاق تکان دادن نظر خود را در ساختار هزینه و اهرم برای جبران درآمد از دست رفته."

Idyllvale مزرعه یکی از کسانی که متعلق به خانواده مزارع متعلق به و نظارت خواهد Pickard با کمک از همسرش سارا و پدرش جیم. واقع در بیش از 90 هکتار از زمین های بروس خیابان در Littleton, Idyllvale یک مزرعه های لبنی با تمرکز به طور انحصاری در تولید شیر خام از 60 رشد کامل گاوها دو بار در روز و سپس ارائه آن به امکانات پردازش.

Pickard گفت که او و خانواده اش شده بود در برخورد با مشکلات و حتی قبل از coronavirus آمار از جمله موضوعات تغذيه در سال گذشته مربوط به آب و هوای مرطوب و میکرو-سم مسمومیت. با این بیماری همه گیر کوروناویروس تأثیر جنبه های متعدد کسب و کار Pickard گفت: مزرعه مورد نیاز است برای کاهش تولید شیر 6 درصد است که باعث از دست دادن درآمد بیش از چهار ماه گذشته است.

"این یک کمی از یک ترفند فقط تلاش برای نگه داشتن حیوانات رفتن و سالم و برای حفظ مزرعه در حال حرکت در امتداد," او اضافه شده است. "اگر وجود دارد 3 درصد اشباع عرضه شیر بر اساس ملی ما خواهد شد در حدود 30% کاهش در پرداخت قیمت. که بسیار شدید شرایط را برای تنظیم در پرواز است."

Pickard گفت که این مزرعه در حال حاضر ثبت نام در چک حفاظت از برنامه و همچنین دریافت COVID مربوط به بودجه امداد با توجه به تغییر قیمت شیر از مزرعه خود را تولید می کند. Pickard امید است برای قیمت شیر برای ایجاد ثبات و مزرعه های لبنی اعتبار مالیات بر درآمد برای حفظ Idyllvalle باز است.

"من فکر می کنم که در هر زمان شما می توانید که واقعی اتصال فیزیکی با کسی که بیش از, کشاورزی, من فکر می کنم آن را تقویت درک و شاید تصمیم به نگه داشتن ما در ذهن خود را به عنوان آنها در حال ساخت یک قانون" او به این نتیجه رسیدند.

بیش از Hollis تپه در فیچبرگ صاحب جیم Lattanzi نشان داد Trahan شهردار Stephen DiNatale و دیگران در اطراف محیط داخلی رستوران و بار, در مارشال جاده که در آن بستنی و شربت افرا و دیگر مواد غذایی است که به طور معمول به فروش می رسد سهشنبه تا یکشنبه. Lattanzi گفت که مزرعه ناهار خوری خدمات شده اند باز برای سه هفته از زمان فصل تابستان و در حالی که او شده است "مبارک" با کسب و کار "در کل" او متوجه از دست دادن فرصت های بازار گم شده و پس از دو هفته از افرا فصل به تولید شربت و قطره در مشتری مشارکت مردم است.

"به نظر می رسد مانند مشتری آب و هوا است که هنوز ولرم است," او اضافه شده است. "هر کس هنوز هم عصبی."

Lattanzi اضافه شده است که او نیز ثبت نام در چک برنامه حفاظت و قادر بود برای به دست آوردن کمک مالی دولت به نگه داشتن چیزهای شناور. مزرعه به تازگی به اتمام کار بر روی یک آشپزخانه جدید و آماده بود به showoff که در آشپزخانه پخت و پز قابلیت های برای ناهار خوری در ماه مه اما همه گیر مانع آن است. در حالی که Lattanzi گفت: مزرعه قادر به انجام takeout سفارشات او می خواهد مزرعه به "فروش یک تجربه" از فضای باز ناهار خوری با موسیقی زنده. با فضای وسیع در مقابل هوای آزاد, بار, Lattanzi گفت: مزرعه قادر به رسیدگی به 600 تا 700 نفر "با خیال راحت."

"از نظر مالی همیشه وجود دارد مانع," او اضافه شده است. "شما فقط باید خوشبین بود و کار نگه دارید."

در حالی که او اعتراف کرد که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام در اتو کردن جزئیات Trahan گفت که او امیدوار است که جزئیات بیشتر در یکی دیگر از بسته های کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک و دیگران آماده خواهد شد تا پایان هفته اول ماه اوت است. او افزود که مجلس سنا و مجلس در حال بازگشت به میز مذاکره هفته آینده به بحث در مورد بسته های دیگری که بیشتر در مذاکرات مورد نیاز برای رسیدگی به نیازهای کسب و کارهای کوچک و کارگران آن است که می تواند از دست دادن دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

"من شنیده ام که وجود دارد برخی از چیزهایی که ما نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن به طوری که زمانی که اقتصاد باز و کارگران با خیال راحت می توانید به بازگشت به کار ما در حال ارسال آنها را به انجام این کار" Trahan گفت. "ما فقط باید بسیار مراقب باشید. گاهی اوقات هنگامی که شما با قلم مو همه چیز با یک گسترده سکته مغزی شما را از دست ندهید و با وجود شکاف ایجاد شده است. این است که چرا این مفید بود, بنابراین من می توانید بشنوید در مورد برخی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید فعالانه برای کمک به تنوع و گوناگونی که برای پاره پاره خانواده کشاورز که فقط می خواهد آن را به طرف دیگر."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن