بالای 21 چیزهایی که تا قبل از فارغ التحصیلی دانشگاه بوستون

هر دانشجو در دانشگاه بوستون می داند که به مرحله در بدنام مهر در مرکز مارش پلازا یا دیگری به عنوان افسانه می گو

توسط ATSHNEWS در 27 خرداد 1399

هر دانشجو در دانشگاه بوستون می داند که به مرحله در بدنام مهر در مرکز مارش پلازا یا دیگری به عنوان افسانه می گوید آنها نمی تحصیلات تکمیلی در چهار سال. اما دانشگاه بوستون دارای مقدار زیادی از چیزهایی که دانشجویان نیاز به انجام به جای جلوگیری از, قبل از آنها در نهایت فارغ التحصیل. از تجربه همه چیز بوستون ارائه می دهد به پایه rites of passage به عنوان یک BU, دانشجو, دانشجویان نیاز به عبور کردن بسیاری از چیزهایی را BU سطل لیست قبل از ورود در مهر و موم.

اتمام 21 چیزهایی BU دانش آموزان نیاز به انجام این کار قبل از فارغ التحصیلی.

1. درک چرا بوستون به نام "پیاده روی شهرستان"

photo of people gathered on Charles St in Boston
flickr.com

با توجه به آن طرح جمع و جور و عالی دسترسی پیاده و امریکا می داند بوستون به عنوان "راه رفتن شهرستان." در حالی که اکثر مردم ترجیح می دهند T در وسط زمستان هنگامی که آب و هوا خوب می رسد امکان استفاده از توانایی راه رفتن نه فقط از غرب به شرق پردیس اما از کنمور به بوستون مشترک در 35 دقیقه. "راه رفتن در اطراف و در, مانند, همه راز سنگهای بوستون اجازه می دهد تا شما را در درک که در آن شما زندگی می کنند," اخیر BU فارغ التحصیل Antonia DeBianchi گفت. در یک شهر با تغییر معماری و مقدار زیادی از سنگهای پنهان هر سرمایه گذاری منجر به نقطه های مورد علاقه. مطمئن شوید که به خارج از بو حباب با رفتن به جوامع مانند جامائیکا دشت Southie و یا حتی پایین تر Allston. هر منطقه دارای شخصیت خاص خود را دارد با مکان برای راه رفتن در اطراف و کشف.

2. نشستن در بدترین صندلی Fenway ورزشگاه

photo of Fenway Stadium from the stands overlooking a Red Sox game
عکس آنتونیا DeBianchi

با تشکر از Student9s برنامه ای است که اجازه می دهد تا محلی دانشجویان خرید unsold یا ناخواسته بلیط به Red Sox بازی برای $9, حتی شکست دانشجویان می watch Red Sox بازی. "من احساس می کنم شما باید برای رفتن به Fenway برای یک بازی" BU فارغ التحصیل مارگارت Hauck گفت. "من نمی دانم آنچه در آن است من فکر می کنم بیس بال بسیار خسته کننده ورزش برای تماشای وجود دارد اما تنها چیزی که در مورد یک کل ورزشگاه آواز آه Sweet Caroline است که بسیار سالم و بی خطر." حتی اگر بیس بال شما نیست چیزی که روح پر جنب و جوش Bostonians برخی از بادام زمینی و آواز به همراه "Sweet Caroline" شما را در عشق سقوط با Fenway.

3. رفتن به یک Beanpot بازی هاکی

Boston Universitys Hockey goalie defends the goal from Boston College
flickr.com

این Beanpot سالانه مسابقات هاکی در میان محلی بوستون مدارس. به عنوان رکورد دارنده بیشترین برنده بو می کشد Beanpot به طور جدی و همه BU دانش آموزان باید حضور در یک بازی در یک نقطه. "این Beanpot چنین لحظه ای بزرگ برای مدرسه غرور" اخیر BU فارغ التحصیل هانا Harn گفت. "همبستگی و جامعه شما ببینید در یک BU هاکی بازی غیر قابل تصور است." اگر شما می توانید آن را به یک Beanpot بازی سعی کنید حداقل یک BU مقابل بوستون کالج بازی هاکی. شدید رقابت به ارمغان می آورد بهترین مدرسه روحمناجات و هوشمندانه متلک نشانه.

4. پیدا کردن خود را مطالعه نقطه

photo overlooking the reading room of the Boston Public Library
unsplash.com

با توجه به این پردیس ادغام در این شهرستان بسیاری از کافه ها و پارک ها اقامت دارند و یا در نزدیکی محوطه دانشگاه. این نقاط بخشی از روال خود را وقتی که می آید به تحصیل است. "پیدا کردن کافه مورد علاقه خود را و آن را مانند یک کمی مقدس نقطه... این که آیا آن را در دانشگاه یا خارج از دانشگاه به خود اختصاص داده نقطه به مطالعه" DeBianchi گفت. گاهی اوقات پردیس مطالعه اتاق کمی تاریک و دلگیر و دلتنگ کننده پس از نشستن در آنها را برای بیش از حد طولانی است. اختصاص یک محل برای مطالعه بیشتر شاد جو به جای آن می تواند کمک به دانش آموزان احساس دوباره انرژی و آماده برای عمل خرد کردن یا اسیاب.

5. داوطلب در بوستون جامعه

photo of college girls holding up the clothing they are sorting
عکس آنتونیا DeBianchi

در نظر گرفتن بخشی در بوستون جامعه به معنی دادن است. شهر بوستون و دانشگاه بوستون نگه بسیاری از راه های مختلف به درگیر شدن. "حافظه مورد علاقه من بود داوطلبانه [در صلیب سرخ شربت خانه مواد غذایی] شکرگزاری آخر هفته. وجود دارد بنابراین بسیاری از خانواده ها به انتظارنشسته بودند و من قادر به صحبت کردن با آنها و آنها را به مواد غذایی مورد نیاز آنها می شود و در آنجا با یک گروه از افرادی که واقعا می خواستم برای کمک به. این واقعا فروتنی," DeBianchi گفت که به طور داوطلبانه از طریق سرویس خواهری امگا فی آلفا. "نه مثل شما فقط به احساس خوبی در مورد خودتان اما شما به دلیل این که شما در واقع می خواهید برای کمک به مردم است." آیا از طریق دانشجوی سال اول برنامه توسعه یک جایگزین رخصتی بهار, سفر و یا زندگی یونانی هر BU دانشجو باید به بازگشت به شهر بوستون.

6. جلو و همه nighter در Mugar کتابخانه

rows of books at Mugar Memorial Library
flickr.com

در حالی که بو را تشویق نمی کند بد عادات مطالعه در طول پایانی هفته Mugar کتابخانه ماندن باز 24/7 برای کسانی که بیدار به اندازه کافی برای مطالعه گذشته 2 صبح "من فکر می کنم مثل یک هرج و مرج شب در Mugar با تمام دوستان خود لازم است در یک نقطه" BU فارغ التحصیل آماندا Pliszak گفت. "مانند بد کالج تنقلات و چیزهای شبیه به آن است که قطعا ضروری است." حتی برای کسانی که در زمان مدیریت اواخر شب جلسه مطالعه در Mugar کتابخانه به منزله ناب BU تجربه دانش آموز.

7. ببینید هر دو طرف از ماراتن دوشنبه

a group of runners passing by while competing in the Boston Marathon
عکس آنتونیا DeBianchi

هر دو شهر بوستون و دانشجویان دوبله ماراتن دوشنبه به عنوان بزرگترین روز سال است. برای بسیاری از دانشجویان به این معنی بیدار شدن از خواب به عنوان اوایل به عنوان ممکن است به نوشیدن mimosas و حزب. اما مطمئن شوید که شما تجربه هر دو طرف از MarMon قبل از خروج بو و چوب در اطراف در واقع تماشای مسابقه. "این است که واقعا زیبا و چشم به ایستادن در خط پایان و تماشای چرا که آن را یک روز بزرگ که در آن بسیاری از Bostonians و مردم از سراسر جهان با هم" Pliszak گفت. "است که احتمالا یکی از مورد علاقه من, خاطرات دانشگاه, فقط تماشای مسابقه دو ماراتون." برای دانش آموزان نه از بوستون به دیدن این مسابقه می تواند به شما احساس واقعا بخشی از شهرستان. "این واقعا هیجان انگیز به تماشای آن باعث می شود شما احساس می کنید واقعا در عمل و باعث می شود شما احساس افتخار می کنم که در بوستون" DeBianchi گفت. پس از از دست رفته ماراتن در این سال به دلیل لغو همه BU دانش آموزان باید مطمئن شوید که برای تشویق دوندگان از حاشیه در سال آینده.

8. دیدار بعدی indie در, هنرمند در یک محل یا خانه را نشان می دهد

guitarist plays in front of people at a house show
flickr.com

بوستون یک فوق العاده صحنه موسیقی و از آن جدایی ناپذیر به شهر فرهنگ است. در حالی که بوستون خانه مقدار زیادی از مکان های مختلف مانند Fenway و TD باغ شما سقوط در عشق با افزایش indie ستاره کوچکتر در سالن های کنسرت دور در بوستون و کمبریج. "همیشه وجود دارد یک خانه را نشان می دهد و یا کوچک-محل گیگ برای هنرمندان محلی و بلیط ها معمولا بیش از حد گران" Harn گفت. "موسیقی محلی است که بخشی از بوستون فرهنگ و آشنایی خود را با بوستون موسیقی کمک خواهد کرد که شما را در درک مردم و فرهنگ این شهر است." اگر شما می خواهید چیزی است که شما هرگز قبل از شنیده مطمئن شوید که برای رفتن به خانه نشان می دهد در Allston محلی که در آن برکلی بچه های راک در ضعیف روشن زیرزمین برای شما و تعداد انگشت شماری از دیگر بچه های کالج است.

9. به اشتراک گذاری برخی از nachos در غروب آفتاب مغازه خواربار یا مشروب فروشی و یا یک پیتزا در T. آنتونی

photo of the mozzarella stick pizza from T. Anthony
عکس مگان Forsythe

هیچ لیست از همه چیز برای انجام در BU کامل بدون ذکر عشق ما برای مواد غذایی است. کلاسیک اواخر شب بو لکه های مواد غذایی, غروب, مغازه خواربار یا مشروب فروشی و T. آنتونی سرریز با دانش آموزان در شب آخر هفته. رفتن به غروب Cantina برای آن غول nacho بشقاب و T. آنتونی برای آن بدنام موزارلا استیک پیتزا, هر دو مناسب برای به اشتراک گذاری.

10. دریافت گر چه هنر با BU هنر ابتکار

photo of paintbrushes in glass mason jars
flickr.com

BU اختصاص داده شده BU هنر ابتکار برنامه برای تعامل با دانش آموزان در هنر. آنها میزبان رویدادها در طول سال برای دانشجویان از هر رشته ای هنری یا صنایع دستی, هنر و یادگیری مهارت های جدید. "BU هنر ابتکار حوادث بسیار سرگرم کننده حتی اگر شما نمی بسیار خوب در آن" Harn گفت. "من عاشق شدن به اویختن, گوش دادن به موسیقی و فقط به انجام بهترین من با دوستان من است. من تقریبا همیشه چپ خسته از خنده بیش از حد سخت به عنوان ما در تلاش برای کشف کردن که چگونه به بافتن نخ و یا هر فعالیت سرگرم کننده آنها بر روی شیر که شب است." شما لازم نیست به خودتان را در نظر بگیرید هنرمند: فقط نشان می دهد تا با برخی از دوستان و آماده به اجازه خود را خلاق انرژی.

11. رایگان امکان استفاده از چیزهایی که در FitRec

photo of Boston University's Fitness Center from the outside
commons.wikimedia.org

بو PDP یک اعتباری کلاس اجازه دهید شما را به استفاده کامل از تمام چیزهایی که FitRec ارائه می دهد به صورت رایگان. با یک دیوار سنگ استخر و کلاس ها اعم از بوکس به موسیقی جاز, درس, FitRec ارائه می دهد بسیاری از سرگرم کننده راه برای سالم ماندن در حالی که در بو. FitRec حتی به یک هفته تست رایگان برای همه کلاس های عمومی در مورد شما می خواهید برای خرید یک کلاس پاس به جای ثبت نام برای یک دوره خاص.

12. پیوستن به یک گروه یا کلاس کاملا نامربوط به خود عمده

students practice using digital cameras in a Boston University classroom
flickr.com

نه همه چیز شما را در نیاز به سقوط در خط با حرفه ای خود را با بسیاری از فرصت ها امکان استفاده از این فرصت سعی کنید همه چیز فقط برای تفریح است. رفتن به چلپ چلوپ در ابتدای سال باعث می شود این آسان ممکن است هر سازمان دانشجویی در این مراسم ترویج گروه خود را در یک مکان. "این سخت است که بدانید که در آن برای شروع مانند چگونه به درگیر شدن و من فکر می کنم [رفتن به] چلپ چلوپ, حتی اگر آن را قریب به اتفاق قربانیان و ثبت نام برای چیزی جالب است که یک راه برای دریافت یک طعم و مزه از چیزهایی که شما می توانید درگیر در به سعی کنید برای پیدا کردن آنچه بهترین جا," Hauck گفت. حتی در نظر گرفتن کلاس از عمده خود را اجازه می دهد تا شما درگیر جدید و موضوعات جالب. "سال اول زمانی که من در زمان سرگرم کننده ترین کلاس ها به دلیل پیش نیاز" DeBianchi گفت. "کسانی هستند که کلاس های من همیشه صحبت در مورد کسانی هستند که از چوب در ذهن من به جای همه آنهایی که کلیشه ای هستند از عمده خود را." در نظر گرفتن کلاس و یا درگیر شدن در باشگاه های خارج از خود را مشخص عمده نه تنها باعث می شود برای بیشتر سرگرم کننده ترم اما همچنین می تواند به شما دیدگاه های جدید و ایده های.

13. افراط در بوستون زمستان جذابیت

photo of people ice skating at Boston's Frog Pond in winter
flickr.com

زمستان در شهر می آید با تعداد بی شماری از زمستان-حوادث مضمون که همه BU دانش آموزان نیاز به حضور است. همین حالا یکی از بوستون محبوب ترین حوادث, اسکیت روی یخ در بوستون مشترک قورباغه برکه. اگر شما در یک پنج شنبه, ورود به پیست پایین می رود به نصف قیمت برای دانشجویان. این Allston-برایتون زمستان بازار, کمتر شناخته شده رویداد ویژگی های چهار روز از موسیقی و غذا و تعاملی فعالیت های هنری و فروشندگان محلی فروش صنایع دستی کالا و هنر است.

14. رفتن در هوا با WTBU

photo of Hannah Harn with her radio co-host Efraín Hernández in the studio
عکس از هانا Harn

بازیگران در رادیویی خود را نشان می دهد و یا پادکست به نظر می رسد مانند یک تجربه محفوظ است برای تلویزیون و یا فیلم اما از طریق WTBU BU خود ایستگاه های رادیویی دانش آموزان این فرصت را به ایجاد و راه اندازی خود را نشان می دهد. "هیچ فضایی است که به عنوان آستانه ای به عنوان دانشکده ارتباطات پس از 10 p. m.," Harn گفت. "من صرف شب های بی شماری در کام پس از تاریک بازی تو رفتگی در دیوار موسیقی و داشتن در عمق بحث در مورد زندگی ما و آلبوم های مورد علاقه و هر چیز دیگری که به ذهن آمد. رادیو کالج به نظر می رسد کلیشه اما آن را واقعا به عنوان خاص به عنوان کالج طرفداران این مفهوم را میرسانند." با تو رفتگی در دیوار منحصر به فرد و نشان می دهد پر کردن ساعت های عجیب و غریب از شب, پیوستن به WTBU جامعه معرفی شما به درگیر شدن در مباحث و پرشور سازندگان در بو.

15. کار در پردیس

photo of Marsh Plaza
flickr.com

حتی اگر بوستون دارای مقدار زیادی از مکان ها برای دانشجویان به کار بسیاری از دانشجویان می توانند گواهی دهند به کار در دانشگاه به عنوان یک تجربه بزرگ است. کار در پردیس ارائه می دهد یک جایگزین عالی برای دانش آموزان که نمی توانیم کارآموزی پرداخت نشده در حالی که در کالج به عنوان به خوبی. "وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های به کار پردیس که هنوز هم ترویج و توسعه حرفه ای و شما را به همان مهارت های کارآموزی را" Pliszak گفت. "راستش حالا که من مصاحبه برای شغل بسیاری از مردم بسیار علاقه مند در دانشگاه کار من." در حالی که Pliszak مشغول به کار در FitRec BU میزبان طیف وسیعی از مشاغل موجود در بخش های مختلف از مدرسه و نیاز به مهارت های مختلف ساخت کامل یک رزومه کاری خود را به اندازه کافی آسان برای پیدا کردن.

16. تست کردن زندگی یونانی

photo of sorority women standing behind the letters KAO
عکس مارگارت Hauck

تنها 10 درصد از بو بدن دانش آموز شرکت در یونان, زندگی, ساخت عجله یک خواهری یا متعهد به عنوان برادری بسیار کمتر تهدید آمیز برای دانشجویان است. شما لازم نیست فقط باید به یک دانشجوی سال اول پیوستن به یکی از دو روش با دانش آموزان و حتی پیوستن به sororities و یا اخوت به عنوان juniors. "من از نوع رفت و از طریق [استخدام] به خاطر من بود و من واقعا چیزی برای از دست دادن" Hauck گفت که در پیوست خواهری او به عنوان یک دانشجوی سال دوم. "و آن را فقط مانند یک مثبت بخشی از زمان من در BU فقط داشتن یک جامعه از افرادی که پرشور در مورد یک دسته از چیزهای مختلف است." حتی برای دانش آموزانی که فکر نمی کنم آنها به زندگی یونانی آن می تواند در نهایت به عنوان با نفوذ ترین بخشی از کالج خود را حرفه ای.

17. تماشای سر چارلز زوارق (HOCR)

photo of rowers on the Charles River
عکس از هانا Harn

در حالی که برخی از دست رفته دیدن بیانسه و جی-Z خواندن سرود ملی در HOCR سال گذشته همه دانش آموزان هنوز هم باید شاهد سر چارلز مسابقه قایق رانی. به عنوان بزرگترین دو روز مسابقه قایق رانی در جهان, در این رقابت می بیند 11,000 ورزشکاران ردیف پایین چارلز رودخانه هر سال است. "شما لازم نیست به یک پارو علاقه مندان به لذت بردن از تماشای boaters," Harn گفت. "این HOCR است به یک جزء اصلی فرهنگی در این شهرستان است. به علاوه شما به خودتان پیدا کنید در نزدیکی مواد غذایی شگفت انگیز در هر دو طرف رودخانه بنابراین شما نمی توانید از دست بدهند." از دست ندهید در بهانه ای برای صرف در تمام طول روز جوابی نیامد و در آخر پاییز آفتاب و با بهره گیری از این رقابت ها هر ماه اکتبر.

18. در واقع بحث را به شما اساتید

professor talks to students sitting around a desk
flickr.com

وقت و زمان دوباره همه به دانش آموزان به صحبت کردن با استادان خود را و از آنها بخواهید برای مشاوره و کمک به, و زمان, و زمان دوباره دانش آموزان بیش از حد عصبی به انجام این کار. "من آرزو می کنم من بیشتر با مراجعه به دفتر ساعت از آنجا که خود از استادان بزرگ و منابع شما نیاز به استفاده از آن" Pliszak گفت. "برو به اتاق ساعت را روابط خود را با استادان و مانند آنها در مورد مراقبت از شما. کل خود را به دیدن شما موفق خواهد شد." گذشته فقط کمک گرفتن برای دوره های صحبت کردن به یک استاد می تواند بهتر آماده شدن دانش آموزان برای حرفه ای خود را به عنوان به خوبی. "آن را مفید به کسی که بینش بیشتر در مورد این نوع از مشاغل مختلف که در دسترس هستند برای افرادی که تحصيلات دانشگاهي خود را در رشته روانشناسی و یا هر آنچه در آن است که شما علاقه مند هستید" Hauck گفت. اساتید می تواند کمک به دانش آموزان پیدا کردن اتصالات در آینده خود را در صنعتبه مشاوره شغلی و راهنمای دانش آموزان در مورد نحوه ورود این زمینه است.

19. تحصیل در خارج از کشور اگر شما می توانید

Antonia and her friend stand in front of the Thames river overlooking the London Eye
عکس آنتونیا DeBianchi

تحصیل در خارج از کشور ممکن است و نه "تغییر" را به عنوان بسیاری از مردم می گویند اما آن را به باز کردن چشم خود را به فرهنگ جدید و تجارب. در حالی که تحصیل در خارج از کشور نیست و امکان پذیر برای تمام رشته ها و, بودجه,, اگر شما این فرصت را به رفتن BU مطالعه در خارج از کشور می آید بسیار توصیه می شود از برخی از BU اخیر فارغ التحصیلان. "افتتاح آن بسیاری از درها برای من چون من نه تنها بزرگ مربیان و استادان وجود دارد اما آنها همچنین اساتید و فقط شهر خود من الهام" DeBianchi گفت. "من فکر می کنم تحصیل در خارج از کشور واقعا به من اجازه داد تا به درخواست خود من علاقه به من اجازه داد تا به نوعی به شعبه و استفاده از مهارت های تفکر انتقادی از چگونه من می توانم با استفاده از زمین من راه رفتن در دانشگاهی views." برای دانش آموزان مانند DeBianchi, تحصیل در خارج از کشور نه تنها می تواند آنها را آماده برای بقیه عمر خود را در کالج تجربه و حرفه ای اما می توانید برای باز کردن چشم خود را به ایده های جدید و دیدگاه های خود را کار می کنند.گزارش این آگهی

20. صرف تابستان در بوستون

band plays on a porch in Boston
flickr.com

برای کسانی که می توانند زمین های کارآموزی و یا کار در تابستان در بوستون, این شهر در تابستان ارائه می دهد کاملا متفاوت تجربه از سال تحصیلی. با بیشتر outdoorsy حوادث مانند آتش بازی بیش بندر در چهارم ژوئیه Porchfest که در آن گروههای محلی انجام ایوان در سراسر محله های بوستون و جمعیت هجوم آوردند به سواحل ماندن در تابستان فراهم می کند یک نگاه متفاوت در این شهر است. به علاوه با کلاس های تابستان و در دانشگاه شغل شما به احتمال زیاد برخی از دوستان در اطراف برای عضویت در قدردانی از بوستون تابستان است.

21. یادگیری به عشق بو خصلت قبل از اینکه شما شروع به آنها را از دست ندهید

graduates toss their graduation caps while standing on the BU seal
flickr.com

هنوز بسیاری از مدارس دیگر باید مانند یک میل برای نارنجی روشن مخروط مانند بو دانشجو بدن. آن را می سازد دانشگاه بوستون مانند خانه احساس راحتی کنید. دانش آموزان در نظر آن را یک مراسم از تصویب در بو در نهایت به درک مشترک وسواس با مخروط ترافیک overpopulating Comm خیابان. فقط آن را به عنوان یک مراسم از تصویب برای ترمز ماشین در سراسر لغزش نوار در BU پل هر زمان که از آن باران یا برف مهم نیست که چقدر با دقت شما آج. تلاش برای پیدا کردن 4 و نیم طبقه در کالج علوم و هنر تقسیم یک "mozz استیک پیتزا" در ساعت 3 صبح و در حال رشد به عشق دومینو به سادگی است چرا که ما دانشجو کد تخفیف Rhett باعث می شود تا بخشی از تجربیات به اشتراک گذاشته شده در بدن دانش آموز اوراق قرضه بیش از. این خصلت rites of passage و تجربیات به اشتراک گذاشته شده را BU احساس می کنم مثل یک جامعه مثل خانه. شما آنها را از دست ندهید زمانی که شما در نهایت فارغ التحصیل و رسیدن به مرحله در آن مهر و موم را از دست ندهید در حالی که شما در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب