بالا 10 تاثیر گذار ترین دانش آموزان در دانشگاه فلوریدا

بدون شک دانشگاه فلوریدا تولید بسیار موفق و تاثیرگذار دانش آموزان است. بسیاری از آنها را حتی تبدیل به نام خانو

توسط ATSHNEWS در 13 خرداد 1399

بدون شک دانشگاه فلوریدا تولید بسیار موفق و تاثیرگذار دانش آموزان است. بسیاری از آنها را حتی تبدیل به نام خانواده. از ورزشکاران حرفه ای به سیاستمداران به المپیک حتی صدای فینیاس در "فینیاس و Ferb" شما می توانید پیدا کردن UF فارغ التحصیلان در همه جا. UF, معروف شدن یک ردیف بالا, عمومی موسسه رتبه هفتم در کشور است. باتلاق را بالا ردیف دانش آموزان نیز منعکس است که بسیار وضعیت. حتی با بسیاری از استثنایی Gators, یک انتخاب چند موفق به شنا راه خود را به بالای زنجیره غذایی.

نگه داشتن خواندن برای 10 تاثیر گذار دانش آموزان شما قطعا باید بدانند در UF پردیس.

1. ترور پاپ, دانشجو, بدن جمهور

روز از دبیرستان احساس خیلی دور که در آن دولت های دانشجویی بود فقط یکی دیگر از نقطه گلوله اضافه شده به برنامه های کاربردی کالج. در UF, SG اشکال تجربه 54,000 (و شمارش) دانش آموزان در هر سال. به عنوان رئیس جمهور بدن دانش آموز پاپ دستگیره های بسیار مهم از جمله مسئولیت های مدیریت 20 میلیون دلار بودجه ایجاد قوانین جدید و نظارت بر بیش از 200 دانشجو نمایندگان در SG. تا کنون پاپ ویژه مشغول به کار برای ارائه $500,000 در اجاره امدادکمک دانش آموزان در بحران مالی ناشی از COVID-19. او با SG پول دیگر در حال استفاده باقی مانده از ترم فعالیت است. اما پاپ را تحت تاثیر قرار نیست صرفا مشتق از ریاست جمهوری خود. او همچنین بخشی از UF هیئت امنا که مجموعه او را به عنوان عضو هیئت مدیره برای UF بنیاد Alumni Association, انجمن ورزشی و Harn موزه هنر. پاپ کمک می کند تا مجموعه ای UF سیاست و حکومت در استفاده از منابع دانشگاه.

در یک مقیاس کوچکتر پاپ آغاز سال دوم به عنوان یک UF قانون ، او موفق به دریافت مدرک کارشناسی در رشته علوم سیاسی و اقتصاد در سال 2019 شد و یک درگیر و موفق عضو از باتلاق. در مقطع کارشناسی به عنوان او پیوست پیشنمایش کارکنان و فلوریدا Cicerones. او نیز شد ریتز محقق شد و القاء به UF سالن از شهرت در میان دیگر دستاوردهای. در حال حاضر پاپ کمک می کند به عنوان یک عضو از فی بتا کاپا علمی افتخار جامعه و آبی فلوریدا کلید معتبر ترین رهبری افتخاری در دولت است. او همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک حقوقی extern برای UF دفتر معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی فراهم می کند که مشاوره حقوقی و نمایندگی به UF و کسانی که بخشی از وابسته و یا کار برای دانشگاه. بدیهی است که پاپ او را در UF در چند جبهه. به عنوان این سال پیشرفت ما را ببینید که چگونه او همچنان نفوذ خود را در حال اجرا SG.

2. کایل Soch, دانشجو, دولت, رئیس دادگستری

درست مثل ملت ما دولت فدرال UF SG متشکل از سه قوه یکی از آنها که شعبه قضایی. SG رئیس دادگستری کایل Soch, اشکال, بخشی از دانشگاه دیوان عالی کشور است. Soch می شود به نگه داشتن موقعیت خود را تا زمانی که او فارغ التحصیلان به او اجازه می دهد و تصمیمات خود را به باقی می ماند به عنوان جداگانه که ممکن است از فرایندهای سیاسی که رخ می دهد در UF پردیس. انتصاب او تکیه می کند حزب سیاسی حاکم. به عنوان رئیس دادگستری Soch با این نسخهها کار با بقیه قضایی شعبه to بررسی کنید که SG نقض نمی کند UF قانون اساسی و یا UF بدن دانش آموز اساسنامه. بحث SG تصمیم گیری ساخته شده اند در سال های گذشته از تغییرات شدید در تخصیص بودجه به زبان آورده و در محوطه دانشگاه. به وضوح Soch موقعیت ثابت می کند بسیار مهم در حفظ نظم و قانونی در SG به عنوان تغییرات بوجود می آیند.

علاوه بر این او قضایی موقعیت Soch همچنین دارای یک انجام رزومه. او قبلا به رهبری به عنوان رئیس جمهور تتا چی برادری در UF به عنوان یک UF تالاهاسی همکار در دفتر رئیس جمهور مجلس سنا و مشغول به کار به عنوان یک کارآموز قضایی ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوب فلوریدا. Soch نشان دهنده یکی از بسیاری از نمونه افراد عامل در SG و تاثیر گذار دانش آموزان در UF. با تجربه خود را برای حمایت از خود SG موقعیت این عدالت باعث می شود حرکت می کند هر دو در داخل و خارج از Gator ملت است.

3. کلر Overholt رقص ماراتن مدیر اجرایی

influential students at UF
کلر Overholt

در این مرحله هر دانشجویی که حضور UF می داند در مورد رقص مسابقه دو ماراتون. اگر شما نیست, من می خواهم به یک لحظه و از آنها بخواهید اگر شما بوده ام به زندگی زیر یک سنگ در گینسویل. برای پر کردن شما در دیابت را افزایش می دهد بودجه و آگاهی به عنوان یک ملت-گسترده سالانه اجرا بشردوستانه با هدف آینده با بیماری های دوران کودکی. وجوه مطرح شده توسط DM رفتن به UF سلامت Shands بیمارستان کودکان. DM در UF مطرح شده بیش از $21.5 میلیون از آن رو شروع آن از 26 سال پیش از این سال گذشته در آوردن یک رکورد $2,526,418.24. این در سال آینده کلر Overholt منجر خواهد شد این برنامه به عنوان مدیر اجرایی جدید.

Overholt صعود ارشد رشته میکروبیولوژی شروع سفر خود را با DM حتی قبل از او یک دانش آموز در UF. "من در اصل درگیر شدم با رقص ماراتن شروع یک مینی ماراتن در دبیرستان من در طول سال ارشد" Overholt گفت. او ادامه داد: دخالت خود را با DM UF در این چهار سال گذشته است. او از عضو و کاپیتان رقصنده روابط به رقصنده روابط کلی رهبر. در حال حاضر او دارای نقطه بالا به عنوان مدیر اجرایی. "در سال گذشته کلی تیم پشت سر گذاشت میراث انعطاف پذیری و عزم و اراده به مبارزه برای فردای بهتر, با وجود چالش های پیش بینی نشده. در سال آینده, من تنها می تواند امید به دنبال در قدم به قدم و در ادامه به تغییر زندگی همه ما معجزه کودکان و شرکت کنندگان است." او رقصنده روابط تیم مطرح شده بیش از $80,000 با نزدیک به 5000 دلار از این مبلغ مطرح شده است.

Overholt تعهد و کمک به DM به دست آورده بود به خوبی سزاوار موقعیت. "رقص ماراتن چالش های اعضای خود را به انجام بهتر با جهان ما داده شد و در داخل سازمان است که ما متعلق به. زندگی رقص ماراتن اتحادش را تغییر فراتر از معجزه کودکان; این شامل خود من" Overholt گفت. "من زمان با رقص ماراتن قبل از شروع کالج حرفه ای. به طور مشابه, آن را به من را دنبال کنید ، من برای همیشه سپاسگزار برای تجربه دوستی ها و فرصت هایی که این سازمان به من داده است." او مطمئن شوید که برای ادامه موفقیت او به عنوان یکی از با نفوذ بسیاری از دانش آموزان در UF در حال رشد و بهبود DM برنامه در سال آینده است.

4. گابریلا Callixto فلوریدا Cicerones رئیس جمهور

influential students at UF
گابریلا Callixto

فلوریدا Cicerones شناخته شده نه تنها با زمان Gators اما حتی آینده آنهایی که در خدمت به عنوان دانشگاه ما رسمی سفیران. معمولا misconceived به عنوان تنها راهنمای تور برای UF, این افراد خیلی بیشتر. از خدمت به عنوان رسمی دانشجو میزبان رئیس جمهور کنت Fuchs و مهمانان خود را برای تشکیل بدن حاکم از دانش آموزان امروز, فارغ التحصیلان فردا آنها حتی کمک در جذب ستاره ما ورزشکاران برای دانشگاه انجمن ورزشی. فلوریدا Cicerones فرم حیاتی و تاثیر گذار بخشی از UF اکوسیستم.

گابریلا Callixto منجر خواهد شد به عنوان Cicerones' رئیس جمهور این سال است. Callixto بازگو چگونه یک عضو جدید پس از یک تور داده شده توسط یک Cicerone که او در نتیجه تصمیم به رفتن به UF و اعمال به یک Cicerone خودش. "او سپس نوع قرار دادن من در این نقطه و به من گفت که من که Cicerone. داشتن این دانش آموز احساس می کنید که راه و قادر به تاثیر انتخاب های خود را حتی هنگامی که آنها به UF به می خواهید به درخواست به Cicerones چیزی واقعا خاص است و چیزی است که من قطعا با خود من به عنوان یکی از کسانی که کالج, داستان برای بقیه زندگی من" Callixto گفت. حتی بدون تحقق او تغییر زندگی است.

Callixto نمونه یکی از پر رونق و تاثیر گذار دانش آموزان در UF هر دو در و خارج از Cicerones. او به تازگی به دست آورده او لیسانس علوم در بازاریابی به عنوان نسل اول فارغ التحصیل شد. Callixto در حال حاضر به دنبال یک ترکیب کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی. او به دست آورد تجربه به عنوان یک Gator فوتبال سفیر عضو فی Mu برادری داوطلب برای DM و پروژه ها Makeover و خیلی بیشتر. در Cicerones, Callixto برگزار موقعیت های متعدد قبل از فرض ریاست جمهوری صندلی مانند باتلاق پیراهن صندلی و برنامه نویسی و معاون رئیس جمهور. "من در زمان که جهش از ایمان در استفاده از. آن را به طور کامل تغییر این دوره از کالج حرفه ای و زندگی من به عنوان یک کل. آن را بسیار غیر منتظره اما یکی است که برای عدم وجود یک کلمه بهتر جادویی" Callixto گفت. هیچ غریبه ای به UF دانشگاه Callixto باعث می شود بیشتر از زمان و تجربه در باتلاق.

5. هایلی DeRigo فرهنگی یونانی رئیس شورای

influential students at UF
هایلی DeRigo

در UF یونانی زندگی می کند به بازی می آیند. صفحه اصلی به چهار شوراها با 66 فصل هزاران UF دانش آموزان شرکت در یونان زندگی است. چند فرهنگی یونانی شورای اسلامی به عنوان متحد نیروی 14 قومی سازمان های یونانی در محوطه دانشگاه. درگیر در MGC برای بیش از دو سال در حال حاضر رئیس جمهور هایلی DeRigo شروع به نفوذ به برنامه نویسی مدیر در سال 2018 است. او رئیس جمهور شد و در پایان همان سال و حفظ موقعیت خود را پس از آن. "من می خواستم به طور کامل در آغوش و در خدمت چهارده سازمان ساخته شده است که دوست داشتنی ترین و الهام بخش جامعه که من تجربه کرده اند در دانشگاه فلوریدا" DeRigo گفت. او نشان دهنده بیش از 300 دانش آموزان به عنوان رئیس جمهور منجر شورا در ارکان رهبری, بورس, خدمات و جامعه است. ادامه تحصیل در رشته آموزش بهداشت و رفتار DeRigo او آغاز می شود سال گذشته در UF.

این مقام اختصاص زمان خود را به سازمان های متعدد در محوطه دانشگاه. DeRigo با این نسخهها کار به عنوان یک پیش نمایش کارمند و در فعالیت های دانشجویی و مشارکت. او همچنان عضو فعال فیلیپینی, دانش آموز انجمن. یک خواهر از آلفا دلتا کاپا فی بین المللی خواهری DeRigo برگزار شد چندین موقعیت های رهبری در سال های گذشته. در حال حاضر او به عنوان سلامتی صندلی. "من می خواهم از اعضای MGC به باور بالقوه و تاثیر ما در شورای مربوطه ما سازمان ها به طور یکسان در محوطه دانشگاه در جامعه و در سراسر دنيا ، من امیدوارم که من می تواند کمک به ایجاد انگیزه در شورای آینده رهبران و تشویق توسعه و افزایش رهبران ما در شورا با همدلی و اعتماد به نفس و عقل" DeRigo گفت. او به طور مداوم می دهد بازگشت به Gator ملت با استفاده از وضعیت او به عنوان یکی از تاثیر گذار دانش آموزان در UF به بهبود سازمان ها در محوطه دانشگاه. مطمئن شوید که برای نگه داشتن زبانه ها در این برجسته یونانی Gator.

6. Alexa Jean جوان PanHellenic رئیس شورای

influential students at UF
Alexa Jean جوان

یکی دیگر از یونانی شورای UF در این Panhellenic شورای خانه های 18 sororities در پردیس با بیش از 4000 عضو دارد. به رهبری رئیس جمهور Alexa Jean جوان این شورا تلاش برای ترویج رهبری زنان, تنوع, scholastic دستاورد و خدمات در جامعه است. جوان گل رز از موقعیت خود به عنوان فعالیت های معاون رئیس جمهور در 2019. او در حال حاضر نشان دهنده این شورا به عنوان یک کل و دارای مسئولیت عملیات کلی. "این Panhellenic شورای اتحاد موجب رشد بسیار زیاد در رهبری و به من این فرصت را به با الهام از شور و شوق و تعهد این گروه از دانشگاهی زنان است. من نمی تواند بیشتر خدا را شکر این تجربه" جوان گفت:. جوان تأثیرات جهت از او به عنوان شورای نظارت بر عملکرد و فصل جمهور در آن است.

اما جوان ارائه می دهد مجموعه ای از موفقیت در حق خود است. افزایش ارشد جوان به دنبال در رشته علوم سیاسی با افراد زیر سن قانونی در آمریکا مطالعات زنان مطالعات و نوآوری است. تحت او محبوس در کاپیتول هیل دو بار در قانونگذاری دفتر او محلی عضو کنگره است. "من به عنوان طلیعه چیزی بودن در یک دهه جدید از رهبری در این شورا است و من امید نهایی به ترک یک میراث از ورود و ارائه یک فضای است که استقبال زنان در تمام جمعیت" جوان گفت:. اخیرا این Pi چی شد ریتز محقق کردم و شنود گذاشته به بهار سال 2020 کلاس آبی فلوریدا کلید. به رسمیت شناخته شده هر دو در داخل و خارج از باتلاق جوان قطعا سزاوار او نقطه در این لیست تاثیر گذار دانش آموزان در UF.

7. تثلیث توماس 2020 SEC ژیمناست از سال

Gator دو و میدانی اشکال یکی از افتخارات و شادی از این دانشگاه فلوریدا. اگر چه COVID-19 قطع ورزشی فصل کوتاه است که متوقف نمی ورزشکاران ما از موفقیت است. تثلیث توماس افزایش کاربر و عضو UF تیم ژیمناستیک فراهم می کند به عنوان مثال کامل. بدون شک توماس به دست آورده وضعیت او به عنوان انجام ژیمناست حتی قبل از او یک دانش آموز در UF. او سپس ادامه داد: به عنوان یک ستاره ورزشکار در طول سال اول خود را. اما توماس واقعا تابیده او دانشجوی سال دوم فصل در بهار گذشته.

توماس شد تنها 2020 ژیمناست به کسب 10.0 در سه حوادث مختلف در میان دیگر دستاوردهای. او همچنین به دست آورده یک آرایه باور نکردنی از جوایز برای موفقیت در این فصل است. به نام برخی از توماس به دست آورده عناوین زنان کالج, ژیمناستیک, انجمن و جنوب شرقی کنفرانس ژیمناست از سال است. توماس به دست آورده تعیین SEC ژیمناست این هفته یک رکورد 8 از 9 بار و موفق به کسب حداکثر پنج آمریکایی افتخارات در WCGA به طور منظم فصل جوایز. در بالای همه این توماس به عنوان یک فیزیولوژی کاربردی و حرکت شناسی عمده با تخصص در تناسب اندام سلامتی نیز موفق به حفظ وضعیت او در SEC علمی رول افتخار برای سال دوم در یک ردیف. با دستاوردهای شناخته شده جهان این محقق و ورزشکار را تنها ادامه به تاریخچه.گزارش این آگهی

8. کیه اسمیت 2020 SEC مرد شناگر از سال

UF ورزشکاران تاریخ ساخته شده در بیش از یک مناسبت و در طول این فصل ادامه داد: این سنت است. افزایش junior کیه اسمیت عضو UF مردان شنا و غواصی تیم شد یکی از با نفوذ ورزشکار برجسته در این سال با سال 2020 در حال شکستن رکورد سال است. در مجموع او یک آمریکایی گپ, SEC, فلوریدا و رکورد شخصی در 500 رایگان. او همچنین مجموعه ای SEC و فلوریدا سوابق در 200 تقسیم آزاد و 800 رایگان رله. تا آنجا که جوایز رفتن اسمیت به دست آورده هفت آمریکایی افتخارات. علاوه بر این او واجد شرایط برای مسابقات قهرمانی NCAA در 100 و 200 و 500 رایگان. در بالای همه که اسمیت اهدا شد SEC مرد شناگر از سال و قهرمانی شناگر از دیدار با.

بیشتر به طور قابل توجهی اسمیت کاربردی فیزیولوژی و حرکت شناسی عمده, آیا این همه, در حالی که همچنین ساخت SEC علمی رول افتخار برای دومین سال متوالی است. همانطور که برای آینده او است که به دنبال به جلو به شرکت در المپیک 2021 محاکمه. امیدوارم او خواهید آن را بر روی ایالات متحده ارشد تیم. واضح اسمیت تحت تاثیر قرار هر دو در داخل و خارج از استخر. این Gator مطمئنا ادامه شکستن رکورد و ساخت UF افتخار.

9. اندرو Sowinski نسلی امداد در پروتز (گرفتن) رئیس جمهور

influential students at UF
اندرو Sowinski

در عرصه نوآوری بعدی این دانشجو واقعا تاثیر ساخته شده در سال گذشته. مهندسی کامپیوتر افتخارات دانش آموز اندرو Sowinski خواهد وارد سال آخر خود را در UF با صدای بلند. اولین و مهمترین Sowinski ریاست این سال به عنوان رئیس جمهور برای نسل امداد در پروتز سازمان دانشجویی. این دانشجو-اجرای گروه در UF با هدف ایجاد اختلاف در جهان است. آنها این کار را با کمک به دیگران از طریق ایجاد 3D-چاپ کمکی دستگاه های. "هر بار که ما تحویل یک دستگاه است که تیم ما کار کرده اند و آن را به من می دهد یک نگاه اجمالی کمی از آنچه ممکن است در هنگام پرشور دانش آموزان کار می کنند با هم به سوی یک هدف مشترک است. هیچ چیز باعث می شود من لبخند مانند دیدن بچه ها با استفاده از دستگاه های است که ما را ساخته اند به بازی یک آلت موسیقی و یا سعی کنید از یک بازی ویدیویی. این واقعا دلگرم کننده," Sowinski گفت. دستگاه های در حال تحویل به گیرنده در سراسر جهان است.

تیم تحقیق به دستگاه های خود را به عنوان کارآمد و سازگار با محیط زیست دوستانه و فراگیر به عنوان امکان پذیر است. آنها همچنین اختصاص زمان به پروژه های دیگر. "ابتکار ما به تازگی آغاز شده است و تولید سپر چهره و گوش نگهبانان برای کارکنان بهداشتی درمانی. بسیاری از موادی که استفاده می کنیم برای ساخت دست و کمکی دستگاه می توان به تولید این تجهیزات حیاتی و آن را طبیعی علاوه بر این به ما عملیات" Sowinski گفت. او ادامه داد: دخالت خود را برای بیش از دو سال در حال حاضر, کمک از طریق چندین رهبری. Sowinski در حال حاضر می شود برای بهینه سازی و نفوذ او در این زندگی در حال تغییر سازمان به عنوان رئيس جمهور.

خوشبختانه برای آنها Sowinski نیز اختصاص داده شده استعدادهای خود را به سازمان های دیگر در دانشگاه ما. شروع به عنوان یک موسس کاپیتان Sowinski رز برای تبدیل شدن به مدیر فعلی DreamTeamU. این اشکال در بخش برنامه نویسی در UF تیم رویایی سازمان نظام مهندسی. Sowinski نیز متعلق به فی کاپا فی افتخار جامعه و به تازگی یک ریتز محقق است. Sowinski فراهم می کند یک مثال از قابلیت های UF دانش آموزان داشته باشد. تلاش ها و دستاوردهای به تنهایی سزاوار به رسمیت شناختن و کسب او یک نقطه در این لیست تاثیر گذار دانش آموزان در UF.

10. آنا اسکلنت, داد و بیداد کن, مجله, Editor-in-Chief

influential students at UF
آنا اسکلنت

آخرین نقطه در این لیست تاثیر گذار دانش آموزان در UF می رود به یکی از با استعداد بسیاری از معماران و طراحان در UF پردیس. آنا اسکلنت در حال حاضر به دنبال یک لیسانس علوم در روزنامه نگاری اجرا می شود داد و بیداد کن, مجله, به عنوان سردبیر. تاسیس در ماه سپتامبر 2018, داد و بیداد کن, مجله قهرمانان خود را به عنوان یکی از معدود دانشجو-اجرای خلاق انتشارات با تمرکز بر طراحی در UF. این مجله به بیش از 60 تیم از اعضای برجسته ترکیبی از هنر و فرهنگ و فعالیت بدون چسبیدن به هنجار است. داد و بیداد کن ایجاد یک هویت منحصر به فرد خود را با فردیت محتوای آن را به عنوان به خوبی به عنوان مجله استقلال به عنوان یک سازمان (یعنی آنها نیست بودجه توسط UF). "بخشی از ایجاد و تاسیس چیزی که در نهایت رشد داشته باشد برای من شخصا به یکی از مهم ترین سیستم عامل من فکر می کنم به عنوان دانش آموزان است که ما ارائه می دهیم یک رویا بوده است" گفت: اسکلنت.

او از یک عضو تیم بازاریابی به دستیار خلاق و رسانه های اجتماعی مدیر. در حال حاضر به عنوان سردبیر ، Escalante را به نفوذ در جهت مسائل مربوط به آینده. پس از سه موفق مسائل و 800 نسخه به فروش می رسد (تا کنون) ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید او چگونه شما را اضافه خود را لمس شخصی به مجله. "تمرکز من با داد و بیداد کن همیشه تقاطع بین مد و زیبایی با فعالیت های سیاسی و اجتماعی تغییر...من فکر می کنم این دو موضوع مناطق است که می تواند دست در دست" گفت: اسکلنت. "به عنوان سردبیر یک نشریه است که به معنای واقعی کلمه باید بین المللی پس [با مشترکین از بیش از 20 کشور] برای من مهم است که اجازه دهید مردم می دانند که داد و بیداد کن است چند وجهی انتشار درست مثل ما [به مردم] هستند. من می خواهم میراث به ساخت مردم متوجه شما می شود یک فعال در راه خود را."

اسکلنت ارائه می دهد یک دنیا تجربه و مشارکت. در UF, اسکلنت نوشت: قبلا به صورت مستقل در فلوریدا تمساح fundraised برای DM و گزارش WUFT اخبار. او همچنین شرکت به عنوان یک عضو از تبلیغ, جامعه, فلوریدا, مجله انجمن دانشجویان و Pi بتا فی زنان برادری. خارج از UF, اسکلنت حتی به رسمیت شناخته شده برای او روزنامه نگاری استعداد. او قرار داده شده در بالا 20 در سال 2020 ملی هرست جوایز روزنامه نگاری در اخبار نوشتن رده. Escalanate ثابت می کند خودش را به عنوان استثنایی و تاثیرگذار نماینده خلاق موفقیت متلاطم درون باتلاق.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب