بالا 10 چوگان سرپهن مربیان: کسی که به را انتخاب کنید برای مطابقت کامل خود را

آیا شما برای یک تیم چوگان سرپهن دبیرستان اما امیدوارم که به مهارت های خود را به سطح بعدی ؟ کالج ها به دنبال با

توسط ATSHNEWS در 9 تیر 1399

آیا شما برای یک تیم چوگان سرپهن دبیرستان اما امیدوارم که به مهارت های خود را به سطح بعدی ؟ کالج ها به دنبال بازیکنان آنها می تواند منجر به قهرمانی. کار تیمی فداکاری درس عشق و کار را به بهترین از بهترین. تنها بزرگترین چوگان سرپهن مربیان می تواند به شکل یک تیم برای رسیدن به همه اهداف آن است. پیدا کردن مدرسه مناسب و برنامه ورزشی گسترش بیشتر فقط با داشتن بهترین تیم و سرد طلسم. اگر شما از نزدیک تماشا چوگان سرپهن مربیان و دانشگاهیان در کالج خود را به فرم خود را در آینده قابلیت.

در هنگام انتخاب یک مربی مناسب خود را دید شروع شده توسط ایجاد یک چک لیست از آنچه شما به دنبال در یک تیم است. مطمئن شوید که شما نه تنها نگاهی به تیم لاکراس رکورد. پس شما امیدوارم صرف بیشتر وقت خود را در عمل بررسی کنید که چگونه این تیم رفتار یکدیگر و چگونه مربی بر تیم پیوند. سازمان دیده بان دانشجویان در اطراف شما و نحوه تعامل آنها با یکدیگر است. توجه کنید که چگونه رفتار مربی بازیکنان خود را. رهبری نشان می دهد که قدرت از یک تیم است. اگر مربی را نشان می دهد رهبری ضعیف این تیم قدرت پایین می افتد رتبه بندی. هنگامی که شما به دنبال کامل مربی آنها باید احساس مانند خانواده.

در ادامه برای بالا 10 بهترین مربیان چوگان سرپهن در NCAA مدارس.

1. دانشگاه مریلند: کتی ریس (22-1)

person playing lacrosse stick
unsplash.com

با 14 ملی عنوان قهرمانی دانشگاه مریلند نشان میدهد خود سازگار در استعداد خود را. این دختران ایجاد بهترین تیم در کشور سال به سال با کمک women's lacrosse مربی Cathey ریس. انتظارات هرگز تکان دادن: ریس را تیم لاکراس است معادل بیل Belichick جدید انگلستان میهن پرستان. "چوگان سرپهن بزرگ مریلند ورزش و بخشی از ایالت مریلند فرهنگ" دانشگاه مریلند دوم مدیسون زیرچشمی نگاه کردن گفت. واضح است که هنگامی که شما بازی برای ریس چوگان سرپهن می شود بخشی که شما هستند.

ریس مربی برای 13 سال در حالی که جمع آوری تجربه با چهار زنان دانشگاهی چوگان سرپهن همکاران. او به ارمغان آورد و این تیم به پنج قهرمانی ملی, 11 Final چهار دست و پا و 20 قهرمانی کنفرانس در طول زمان خود را در مریلند است. در حال حاضر شما می توانید او را پیدا کنید در داخل دانشگاه مریلند سالن از شهرت. از شروع از زندگی دانشگاهی او در حال حاضر انجام بسیاری. او راه می رفت از دبیرستان با سه دوره متوالی مسابقات قهرمانی کشور, همه, مترو, بازیکن سال در سال 1994 و 170 به اهداف به ثمر رساند بیش از گذشته او دو فصل برای وایکینگ ها. در نهایت او در نقل مکان کرد برای بازی مریلند که در آن او در بر داشت خودش مربیگری در سال بعد. می دانستند که یک مربی می تواند بسیار موفقیت است ؟

ریس تمرکز تیم به نمایندگی از افتخار و احترام در میان رقبای خود است. توسط برنده بزرگ ده قهرمانی او که فقط. اگر شما نگاه کنید برای به انجام رساندن و بهبود در تیم ریس می داند که چگونه به شما وجود دارد. نه بازیکن نام برده شده به همه آمریکایی تیم است. او این دختران نه تنها به تمرکز توجه خود را بر برنده محترم جوایز اما به تکیه بر هر یک از دیگر.

2. کالج بوستون: واکر-Weinstein (22-2)

white helmet lot
unsplash.com

در تپه شاه بلوط ماساچوست بوستون کالج (پیش از میلاد) باقی مانده است به عنوان بالا 10 چوگان سرپهن برنامه های 2019 ملی دانش آموز-ورزشکار رتبه بندی برای بخش 1 women's Lacrosse. برای دو سال متوالی اقاقیا واکر-Weinstein نگه داشته این برنامه ایستاده به بالا 5 درصد مدارس در سراسر کشور برای lacrosse. راه رفتن را به او هشتم سال به عنوان یک مربی چوگان سرپهن برای میلاد واکر-Weinstein شرکت در 16 NCAA مسابقات به عنوان یک بازیکن و یا مربی.

هیچ کس تا کنون می تواند فراموش فصل در سال 2018 است. واکر-Weinstein تاریخ ساخته شده با یک شکست نخورده فصل دوم تعطیلات به مسابقات NCAA بازی. این تیم همچنان به شکستن رکوردها و مسیر خود را برای اولین بار ACC فصل به طور منظم قهرمانی. واکر-Weinstein تلاش در مربیگری را به دست آورده تیم بوستون کالج وقفه (BCI) تیم جایزه سال سه سال متوالی در یک ردیف. این به این معنی میلاد است women's lacrosse تخلیه مسیر تعالی است.

صحبت از جوایز واکر-Weinstein جمع آوری مربی او جایزه سال برای سومین سال در یک ردیف. او برگزار شد یک شکست نخورده نجومی برای دو سال از جمله فوران چاه نفت بازی و comebacks در برابر دانشگاه سیراکوس (SU) و دانشگاه کارولینای شمالی (UNC). واکر-Weinstein این برنامه در یک مسیر جدید از طریق فداکاری است. او سریع ترین مربی در تاریخ به 50th حرفه پیروزی تنها با 74 بازی. یکی از به یاد ماندنی ترین بازی شامل مسابقات NCAA اضافه کاری پیروزی برابر سیراکیوز در سال 2014. دوباره او به معنی کار سخت و فداکاری!

3. دانشگاه شمال کارولین: جنی لوی (17-4)

concrete road surrounded by trees
unsplash.com

جنی لوی UNC را زن چوگان سرپهن مربی بزرگ با این برنامه از همان ابتدا در سال 1994. او شروع به جوان و تازه از کالج. او نشان می دهد که اهمیت یک دختر که منتشر شده او جاه طلبی و انرژی. لوی شروع به کار با یک بودجه کوچک و او هنوز هم جمع آوری ماهر استخدام. او در زمان بازیکنان فوتبال و تبدیل آنها را به تبدیل شدن به برخی از بهترین بازیکن چوگان سرپهن. با استفاده از این روح او منعکس کننده آن بر روی بازیکنان است. "بزرگترین تاثیر جنی بود تیم ما توانایی مبارزه را از طریق سختی. او ساخته شده همه چیز دشوار است گاهی اوقات در راه است که احساس دست نیافتنی اما ما آماده شده... جنی نفوذ به ما نشان داد که شما را بیشتر مخزن از شما فکر می کنید و شما قادر به مقابله با چالش های پیش رو از شما" UNC آلوم کاراکتر Sofield گفت. یک چیز به دیگری منجر شد و لوی هدایت این تیم به 14 NCAA قهرمانی در فقط 16 سال است.

UNC گروه از دختران افزایش انگیزه و الهام بخش از مالیات. آنها حامل یک پیام است که طول می کشد بسیار مهمی در قلب از این بازی است. این زنان ارزش هر یک از دیگر اینکه شما پا در این زمینه یا نه. لوی می آموزد که بازی چوگان سرپهن نشان دهنده یک ماموریت: به این باور در این تیم و نشان دادن قدردانی نسبت به یکدیگر است. Stickwork نه به عنوان تنها چیزی که مهم است وقتی که می آید به UNC, کار تیمی باقی می ماند در بالای صفحه. لوی در زمان این تیم به پیروزی دو NCAA Tournament مسابقات قهرمانی و دو NCAA بخش (ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس) قهرمانی. علاوه بر کسانی که برنده دختران تا به حال بسیاری از ظواهر به عنوان semifinalists یا چهارم نهایی. دختران سخت کار می کنند اما آنها نمی تواند آن را انجام دهد بدون این عنصر کلیدی آموزش داده شده توسط لوی: کار گروهی است.

در حال حاضر مالیات وارد او 25th فصل به عنوان سر مربی چوگان سرپهن برای کارولینای شمالی در نظر گرفته و در میان بهترین مربیان در women's lacrosse تاریخ است. حالا چرا شما می خواهید به از دست که ؟ رتبه سوم در NCAA Division من برنده او نیز انجام دو قهرمانی و دو بار مربی سال.

4. دانشگاه: کلی Amonte-هیلر (16-5)

best lacrosse coaches
facebook.com

کلی Amonte-هیلر تبدیل دانشگاه women's lacrosse تیم به یک نیروگاه در طول 12 سال به عنوان یک مربی چوگان سرپهن. او رهبری تیم را از طریق هفت قهرمانی ملی از سال 2005 در حالی که درآمد او پنجمین سرمربی تیم ملی فوتبال جایزه سال. در یک شهر کوچک او ساخته شده این مدرسه چیزی به عبادت. Amonte-هیلر برنده ورزشکار سال در سال 1996 پیوستن به برادرش تونی Amonte در خانواده شهرت. او در زمان یک برنامه که نمی بینم varsity سطح در 10 سال و منجر آنها را به موفقیت. به عنوان 2012, مردم تشخیص او در U. S, چوگان سرپهن, سالن از شهرت برای دستاوردهای او به عنوان یک چوگان سرپهن مربی و بازیکن.

در سال 1982 چوگان سرپهن تیم آغاز شد و به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سطح باشگاه های ورزشی. آنها در نهایت موفق به کسب پنج متوالی NCAA زن چوگان سرپهن مسابقات از سال 2005 تا 2010. پس از از دست دادن سال بعد از آنها آمد با دو سال بیشتر از بودن قهرمانان. این باعث ایجاد یک وضعیت جالب در میانه ساحل. در میانه مردم نمایش بازی چوگان سرپهن به عنوان یک ورزش محبوب است. محبوبیت خود را در گرایش به تمرکز در اطراف سواحل شرق بنابراین Wildcats باقی می ماند به عنوان تنها تیم در خارج از این منطقه را به نفع خود یک عنوان ملی.

Amonte-هیلر هدایت او تازه بدوران رسیده نورث وسترن تیم به اولین قهرمانی NCAA برنده بازی تا کنون دیده شرقی منطقه زمان. او را نجات داد این برنامه آورده و آنها را به هفت اضافی قهرمانی. آوردن یک تیم را به موفقیت می کشد جدی عشق و فداکاری است. خوشبختانه Amonte-هیلر حفظ این صفات است. این نشان می دهد که چگونه در این تیم بازی می کند و در عمل با یکدیگر است. هیچ مدرسه دیگر می توانید مقایسه چگونه افتخار Amonte-هیلر احساس می کند برای این برنامه است.

5. دانشگاه پرینستون: Chris قایق بادبانی (16-4)

best womens coaches princeton
twitter.com

مربی کریس قایق بادبانی یک سال 2008 آمریکا در چوگان سرپهن ملی تالار افتخارات مشمول جشن او 35هفتم فصل در پرینستون با women's lacrosse برنامه. او اولین چوگان سرپهن مربی برای رسیدن به 400 برنده در بخش مدرسه. در سال 2018 او رتبه چهارم در میان مربیان سراسر چوگان سرپهن بخش. این جوایز را به راحتی. به عنوان یک مربی او با استفاده از یک استراتژی منحصر به فرد هنگامی که در حال توسعه تیم است. او با این نسخهها کار با تک تک بازیکنان و آموزش دانش خود را بر روی چوب کار بسته به موقعیت خود را. او آموزش خود را در زمان واکنش و کار بر چابکی خود را. به عنوان یک ماده در واقع تعهد خود را به این برنامه آغاز شد و در سال 1987 و پس از آن تنها تیم بهتر است.

پرینستون دانشگاه آیوی لیگ مدرسه سرچشمه در نیوجرسی توسعه داده است شهرت برای lacrosse برنامه های. اما قایق بادبانی تبدیل جداول زمانی که او پا به عنوان سر مربی چوگان سرپهن. تیم شرکت کننده در سه NCAA قهرمانی, 11 ملی در نیمه نهایی حضور و 26 NCAA مسابقات همه در حالی که جمع آوری 15 عنوان آیوی لیگ. شکی نیست که این تیم می تواند رسیدگی به برخی از رقابت. با قایق بادبانی, ببر برنده شش سال متوالی در لیگ آیوی مسابقات به درآمد خود را به شماره 7 دانه در مسابقات NCAA.

قایق بادبانی با تمرکز بر روی تیم و آنها را نگه می دارد با انگیزه است. در حالی که او اشاره می کند دستاوردهای خود او نیز اذعان نقاط ضعف خود را. بعد از هر بازی قایق بادبانی می گوید تیم او چگونه آنها می تواند به بهبود به ایجاد انگیزه در آنها را به کار سخت تر است. برای برنده برنده انجام نمی به اندازه کافی. با استفاده از این در ذهن او تیم نشان دهنده شور و شوق خود را از طریق دستاوردهای خود.

6. سیراکیوز دانشگاه: Gary راه رفتن (16-5)

giphy.com

در حال حاضر زمان به شما در حفظ و بر روی انگشتان شما و اعلام کند که سیراکیوز استخدام مربیان مرد. بله من آن را گفت. مربی گری راه رفتن طراحی و توسعه این برنامه به یکی از رقیب تیم ملی در مسابقات قهرمانی. پس از مصرف بیش از او در زمان SU رکورد به 190-70 و رهبری تیم را به دو حضور در مسابقات قهرمانی ملی. او برنده مسابقات NCAA 10 بار با سه عنوان در حالی که بازی وقت خود را در سو. مردی که چوب به خانه او در نشان فداکاری بزرگ برای دختران در این برنامه است.

سیراکیوز برنامه ریزی به پا زدن کردن 2020 فصل برابر UNC که در آن دو تیم شامل تقریبا یکسان نقاط قوت در سرعت و استراتژی. متاسفانه UNC ندارد راه رفتن به عنوان یک مربی چوگان سرپهن. به عنوان 2019 در سیراکیوز چوگان سرپهن برنامه نهفته در بالا 5 درصد از مدارس کشور به صورت, چوگان سرپهن دو سال در یک ردیف. چه چیزی باعث این مدرسه متفاوت است ؟ پاسخ آسان: مربی می کند. با توجه به این که این مدرسه نیز با پشتیبانی از زنان در تیم های ورزشی از نظر مالی با ارائه حدود 9 میلیون نفر به این برنامه.

در تاریخ 24 ژانویه 2017, مربی تیم در زمان و موقعیت به عنوان موقت کمیساریای ایالات women's Lacrosse تیم است. در حالی که بازی برای سو در کالج و به نمایندگی از کانادا در محیط داخلی و ملی چوگان سرپهن لیگ, او هرگز نمی تواند پیش بینی کند که مربی تیم زنان تیم لاکراس.گزارش این آگهی

7. دانشگاه ویرجینیا: Julie مایرز (13-7)

college sports ncaa GIF
giphy.com

دانشگاه ویرجینیا برنامه گیر کرده در اطراف برای بیش از چهار دهه و تنها برگزار می شود سه سر مربیان است. مربی جولیا مایرز آغاز شده و در این مدرسه به عنوان یک دانشجو و ادامه داد: برای ماندن اختصاص داده شده به تیم او. او فارغ التحصیل از ویرجینیا در سال 1990 و در بازگشت به عنوان یک مربی برای ادامه میراث او را در سال 1996. هنگامی که او در زمان بیش از برنامه او به رهبری از طریق 22 حضور در postseason اسکله که فقط پشت مریلند. علاوه بر این که او در زمان کاوالیرز به شش ملی عنوان. در سال 2017, مایرز او برنده 300امین بازی که باعث می شود او چهارمین مربی برای رسیدن به این هدف است. خوشبختانه او به این تیم پیوست و تبدیل این برنامه در اطراف.

2020 فصل خواهد گرامیداشت 25هفتم فصل مربیگری در ویرجینیا. برگزاری 31-23 رکورد در مسابقات NCAA مایرز تغییر این تیم انگیزه در اطراف. این اولین بار بود که در NCAA Division 1 تاریخ است که یک مربی برنده یک عنوان به عنوان یک بازیکن و سر مربی. در طول زمان خود را در این زمینه او تولید هشت بازیکن از سال و سه ملی پیوستند. در 2019 در کاوالیرز به پایان فصل با رکورد 13-7 که به معنی آنها قرار می گیرد پنجم در ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس (ACC). اما آنها هرگز نباید فراموش شگفت انگیز فصل آنها انجام شده برنده بیش ماهر تیم: ویلیام و مری, Richmond, جورج میسون و ویرجینیا. مایرز خواهد ماند مصمم تر از همیشه برای حفظ تیم خود را در رتبه بندی.

8. دانشگاه فلوریدا: Amanda o'leary (14-7)

pound it slow motion GIF by University of Florida
giphy.com

مربی آماندا o'leary به عنوان سر مربی در سال 2007 و آغاز سفر به فلوریدا Gators در تیم لاکراس. او شروع به مربیگری در دانشگاه ییل برای چهار فصل و سپس دستیار مربی در دانشگاه مریلند و بعد از آن در دانشگاه Delaware. در طول زمان او آموخته است که بهترین مهارت های مربیگری از بهترین تیم ها نمی دانستند که او را به استفاده از آن را برای تیم خود. در حالی که او وقت خود را در دانشگاه او را به دست آورده و خودش را به عنوان دو زمان همه آمریکایی هافبک. در سال کالج او تیم خود را به مسابقات NCAA در سال 1988. چه رزومه من درست است ؟

دانشگاه فلوریدا برای خود صحبت می کند هنگامی که صحبت کردن در مورد مبارزه با Gators. این تیم ممکن است نشستن در وسط باتلاق اما این بدان معنا نیست که آنها نمی توانند بازی ، اولری تیم به نظر می رسد در مسابقات NCAA نه بار; از کسانی که نه آنها کشیده پیروزی در هفت کنفرانس مسابقات عنوان. به عنوان نسبتا جدید برنامه از آن شروع به توسعه در سال 2005 و در واقع در سال 2007 آغاز شد. اول خود را به طور منظم فصل بازی لگد کردن در سال 2010. از این شما می توانید ببینید که چگونه سریع برنامه توسعه خود را و تبدیل به یک موفقیت است. فقط در سه سال فلوریدا Gators در چوگان سرپهن تیم به رقابت پرداختند در امریکا چوگان سرپهن کنفرانس. اولری ساخته شده این تیم از ابتدا و دیگر هیچ مربی فرود یک انگشت بر روی آن است. به عنوان یک نتیجه او واقعا صاحب این برنامه با هر قطره عرق او از طریق به آن است.

بازی چوگان سرپهن چالش های خود اهداف شخصی و اهداف تیم. مربیان مانند o'leary شما میآموزد که چگونه به تعادل بازی با خودتان است. تنها ویژه ساخته شده و مردم می توانند برای زنده ماندن از طریق قدرت از این بازی است. "ورزش به شما می آموزد که نظم و انضباط و ساختار. من آموخته اند که مهارت های رهبری است که انجام خواهد شد در یک محیط حرفه ای," دانشگاه فلوریدا ارشد کارا Trombetta گفت. "عواملی که دانشگاه فلوریدا یک برنامه بی حد و حصر است. نه تنها ما رقابت در سطح بالا در برابر دیگر تیم های برتر این مدرسه همچنین دارای برخی از بهترین امکانات و شگفت انگیز, حمایت از کارکنان است که اجازه می دهد تا دانش آموز ورزشکاران برای موفقیت است. قدرت مربی ورزشی, مربی تحصیلی مشاور و متخصص تغذیه ما کمک می کند تا تعادل در تمام جنبه های مهمی از زندگی ما است." به عنوان یک بازیکن بازی خود را در زندگی شخصی و زندگی نیاز به پیدا کردن یک تعادل است. بدون کمک یک مربی فوق العاده و امکانات این بازی می تواند له ذهنیت خود را. اولری می یابد و این تعادل کامل و به شما می آموزد که چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد آن است.

9. دانشگاه دنور: لیزا کلی (16-4)

sick dance party GIF
giphy.com

لیزا کلی در ادامه به 14هفتم فصل به عنوان رئیس سراسر مربی برای دانشگاه دنور (UD) است. او هدایت آنها را از طریق خود ظاهر چهارم در مسابقات NCAA. دختران حتی رفت و به یک چهارم نهایی برای نخستین بار به لطف کلی. در سال 2017, او به دست آورده 200هفتم حرفه ای برنده بیش از ورمونت. کلی هرگز نمی دانستند که در آن او می خواست برای پایان دادن به زندگی حرفه ای و زرنگ. "من استاد به من گفت: "آیا آنچه شما را دوست دارم,'" کلی گفت. به عنوان یک بازیکن کلی بازی هافبک در UD از سال 1995 تا سال 1998 است. در حالی که انجام این کار او را به دست آورده و سه آمریکایی افتخارات کردم و القاء به UD دو و میدانی سالن از شهرت به عنوان به خوبی به عنوان بالتیمور فصل از ایالات متحده, چوگان سرپهن, سالن از شهرت. یک زن با این تجربه نمی تواند به شما اجازه پایین.

این women's lacrosse تیم آغاز شد و در سال 1999 به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده ، UD در بر داشت راه خود را به چهار NCAA مسابقات با کلی پیشرو در راه است. در سال 2019 برنامه حتی از آن ساخته شده به نخبگان و هشت. که اگر این کافی نیست, دستاوردهای; سرانجام دختران پیوست تیم مردان در شرق کنفرانس در سال 2017. آنها تحت فشار قرار دادند و بیشتر به سفر به شیرین 16 در سال 2012. حتی در دوران سخت کلی دختران می آموزد به ایستادن و رقابت است. بنابراین دختران سخت کار می کنند و از طریق فشار به نگه داشتن طرفداران خود را زنده.

بالاتر از همه, اگر شما نگاه کنید به بهبود خود را به عنوان یک بازیکن و انجام اهداف شخصیکلی به شما کمک خواهد کرد بیش از حد. زیر بال او 24 بازیکن شد به عنوان امریکا شرق افتخار رول در حالی که پنج بازیکن دیگر دریافت کمیساریای بالا رول افتخار. بسیاری از بازیکنان آمده اند و رفته با کلی اما بسیاری از آنها قادر بودند برای به انجام رساندن اهداف شخصی خود.

10. دانشگاه میشیگان: هانا نیلسون (16-4)

womens lacrosse coaches
facebook.com

مربی هانا نیلسن یک قهرمان ملی با 10 سال از من بخش مربیگری تجربه, دارای, روی, خلاق, برنامه ریزی برای سال 2020 است. حتی اگر او علاوه بر جدید به این تیم سه سال پیش او به سرعت با تشکیل یک باند با دختران. فقط با دو سال افزایش Wolverines به بهترین مبارزات در تاریخ است. "درک اهمیت داشتن توپ. ما خیلی راحت احساس در لحظه ای که ما باید برخی از قوی بدن و hard-nosed بازیکنان به آنها" نیلسن گفت. زیر بال او میشیگان در نهایت به دست آورده خود را در اولین رتبه بندی در IWLCA مربیان نظرسنجی. با نیلسون در این تیم آغاز شده و به طور مداوم شکستن فصل پرونده مانند 40 یا بیشتر امتیاز در همان فصل است. او این برنامه را توسعه و آن را برای رقابت با بهترین ها.

مردم می دانند که در دانشگاه میشیگان چوگان سرپهن تیم به عنوان تیم که مبارزه برای آنچه آنها می خواهند. مربی نیلسون یک جنگنده است نه ترک. آن را گرفته اند ممکن است در حالی که برای رسیدن به مسابقات NCAA سال گذشته بدون در نظر گرفتن آنها از آن ساخته شده. با تعیین مربی دختران الهام گرفته شد به اندازه کافی برای نگه داشتن در تلاش است. Wolverines برق زد در سال 2019, نیلسن دوم فصل. آنها به دست آورده راه خود را به 16 برنده شد و شماره 8 دانه به میزبان دو دور اول از مسابقات NCAA.

جایی که آنها پس از آغاز به عنوان یک باشگاه ورزشی, تیم ساخته شده راه خود را به وضعیت تیم اول دانشگاه یا دانشکده. در Nielsen دو سال در میشیگان به انواع پستانداران گوشتخوار دله, چوگان سرپهن, برنامه افزایش داد به یکی از بهترین در تاریخ است. او به مدرسه یک NCAA tournament ظاهر و چیزی برای افتخار. بدون نیلسون به عنوان چوگان سرپهن مربی این تیم هنوز هم می تواند فقط در یک تیم اول دانشگاه یا دانشکده ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب