"بودن یا نبودن"—چگونه برای تبدیل شدن به یک معلم انگلیسی

همه ما تا به حال معلمان ایم که تغییر راه ما مشاهده یک موضوع و شاید حتی راه ما مشاهده در کل. مسئول پیشرو, کلاس

توسط ATSHNEWS در 27 تیر 1399

همه ما تا به حال معلمان ایم که تغییر راه ما مشاهده یک موضوع و شاید حتی راه ما مشاهده در کل. مسئول پیشرو, کلاس درس, معلمان, دانش آموزان تاثیر فوق العاده با حمایت و هدایت آنها را از طریق خود را گیج کننده سال دبیرستان. یادگیری چگونه برای تبدیل شدن به موثر خواننده و نویسنده است و یک بخش ضروری از کلاس زبان انگلیسی. با یادگیری چگونه به نوشتن به طور موثر به ما فرمان توانایی خود بیان و منحصر به فرد ما از نقطه نظر. گاهی اوقات آن را آسان به تجارب ما را برای اعطا شده که که نمی تواند دورتر از حقیقت است. معلمان انگلیسی راهنمای ما از طریق روش های متعدد برای درک متون و دیگر انسان است.

خوانده شده در برای پیدا کردن چگونه برای تبدیل شدن به یک معلم انگلیسی.

چه یک معلم انگلیسی انجام دهید ؟

high school English teacher
pinterest.com

به طور کلی دبیران دبیرستان تدریس با توجه به برنامه درسی و طراحی برنامه های درسی و همچنین ایجاد و کلاس تست و مقالات. پس معلمان زبان انگلیسی کار در جهان از کتاب ها و زبان خیلی از این کلاس ساخته شده است در اطراف درک این کتاب ها دانش آموزان را خوانده و در حال توسعه زبان به بحث در مورد این کتاب به طور موثر. برای مثال آلبرت کامو را غریبه. چگونه در مورد آموزش این مرموز وجودی رمان? یک کلاس بحث ممکن است شروع با توضیح کامو را جذاب با نام تجاری از فلسفه خاص خود را با عبارت "مرد در مواجهه با پوچ است." زبان انگلیسی کمک می کند تا دانش آموزان کشتی با ایده های بزرگ و توسعه مهارت های لازم برای درک پیچیده کار می کند.

چه آن را برای تبدیل شدن به یک معلم انگلیسی?

pinterest.com

بیشتر آینده نگر معلمان انگلیسی تصمیم به عمده زبان انگلیسی در کالج. پس از دریافت مدرک لیسانس خود را, بسیاری از را انتخاب کنید به دنبال تحصیلات تکمیلی در زبان انگلیسی, باریک کردن بر روی یک موضوع خاص در ادبیات, اما آن را یک نیاز. برخی از نمونه را مطالعه شعر سیلویا پلات در عمق (شاید نوشتن یک پایان نامه در مورد نحوه پلات ساخته شده گام های مهم در نوشتن در مورد تجربه مادری در شعر خاک هنوز هم عمدتا ناشناخته). یا شما می توانید تجزیه و تحلیل آثار چاسر Canterbury Tales (چرا وجود دارد 24? چرا همسر حمام خیلی پر رو? شد چاسر یک فمینیست ؟ ).

پس از اتمام تحصیلات خود را (و یا درجه) نامزدها پس از آن باید با تصویب دولت مورد نیاز معلم امتحانات گواهینامه. این آزمون نشان می دهد که داوطلبان دارای مهارت های لازم برای آموزش و درک این موضوع است. خط پایین این است که بتواند مواد و یادگیری چگونه برای آموزش شامل دو مجموعه مهارت. شما نیاز به آموزش خود را کامل مورد نیاز و همچنین کسب آموزش های لازم و اعتبار.

آنچه شما باید بدانید در مورد تبدیل شدن به یک معلم انگلیسی?

youtube.com

به طور متوسط در سراسر کشور معلمان انگلیسی را بین 45000 $52,000 در اوایل مرحله از زندگی حرفه ای خود رابا افزایش حقوق و دستمزد به عنوان شما به دست آوردن تجربه بیشتر. معلمان کار تقریبا هفت ساعت از دوشنبه تا جمعه و نه از جمله دیگر فعالیت های فوق برنامه در خارج از کلاس درس. معلمان همچنین مسئول درجه بندی و ایجاد تکالیف در یک روز به صورت روز. در سمت روشن معلمان همان تعطیلات به دانش آموزان که به معنی استراحت تابستان و تعطیلات ،

همچنین آموزش می تواند بسیار پرارزش و انجام حرفه ای. "بر خلاف دیگر رشته های حرفه ای معلم, تمایل به ورود به حرفه خود به عنوان یک حرفه ای واقعی (به معنای واقعی کلمه یک تماس) برای یک عمر و 40 سال تضمین اشتغال اجازه می دهد تا برای تبدیل که فوق کار صادقانه به—به خواست خدا—به خوبی سزاوار امنیت مالی در پایان راه," معلم انگلیسی Tarim چانگ گفت. روشن است که آموزش حرفه ای طول می کشد اما جرات همراه با مزایای آن است.

همچنین به عنوان یک معلم شما را وادار به تصمیم گیری پویا از کلاس درس خواهد بود. اساسا شما مسئول برای ایجاد یک محیط که در آن دانش آموزان احساس راحت و پشتیبانی به اشتراک گذاری ایده های خود را. "آموزش زبان انگلیسی است که به خصوص سرگرم کننده است. با وجود فرهنگی پیام است که خواندن و نوشتن هستند dalliances از دوران گذشته همه ما هنوز دست آوردن قدرت هنگامی که ما یاد بگیرند برای کنترل زبانو این که چه کلاس زبان انگلیسی است همه چیز در مورد" معلم انگلیسی کارولین سابین گفت. به نحوی وجود دارد این مداوم ننگ است که خواندن و نوشتن نیست که مفید دیگر. چگونه می تواند این باشد ؟ بدون خواندن و نوشتن چگونه دیگری را ما انجام دورهم گفتگو با مرده نویسندگان یا سند جنگ ما دستمزد در درون خودمان کشتی کج برای حقیقت و تجزیه کردن به اصطلاح باورهای ؟

3 مهارت های کلیدی شما نیاز به تبدیل شدن به یک معلم دبیرستان

giphy.com

1. شفقت

به عنوان یک معلم انگلیسی شما در حال سرمایه گذاری در این داستان که شما در حال آموزش به عنوان به خوبی به عنوان داستان از افراد جوان در کلاس درس خود را. "در حالی که زبان انگلیسی گروه درگیر در مهارت های ضروری خواندن و نوشتن مهم توسعه در کلاس های درس ما شامل شخصیت. به سادگی قرار دادن دانش آموزان ترک کلاس های درس ما بهتر است مردم," معلم انگلیسی نیکول Colson گفت. مراقبت در مورد دانش آموزان خود را با چک کردن در کلاس و یا در ساعات اداری می تواند یک تفاوت بزرگ در زندگی خود را.

2. درک خوبی از حس شوخ طبعی

یک معلم خوب باید قادر به رول با مشت و نگه داشتن کلاس درس پر جنب و جوش. آموزان بالا هستند هورمونی خواب محروم و بد خلق—طول می کشد تا یک قهرمان واقعی به نوبه خود 8th دوره در روز جمعه به یک ارزش و بحث فکری. معلمان می دانیم که دانش آموزان در حال رشد و تغییر است و گاهی اشتباه می کنند. برای مثال نویسنده به یاد می آورد پرتاب پرتقال در سراسر درس یک بار و به طور تصادفی به استخوان معلم فنجان قهوه به لپ تاپ خود اضافه نمودن صفحه کلید. وجود دارد ممکن است جرقه. به جای واکنش کامل با خشم به عنوان انتظار می رود آقای راس آن خندید و به طور کامل درک که به دست آورده به نویسنده احترام از آن روز ،

3. عشق به یادگیری

یک معلم متعهد به پیشبرد آموزش و پرورش از دانش آموزان خود را شناخت که یادگیری مادام العمر است سفر است که پایان ندارد که سالمندان فارغ التحصیل و ترک کلاس. بسیاری از معلمان نیز خواهد اعتراف به یادگیری چیزی جدید از دانش آموزان خود را هر روز. وجود بارهای از نقل قول های زیادی وجود دارد در مورد اهمیت یادگیری, اما این یکی است که به خصوص مربوطه: "آموزش و پرورش کيندلينگ از یک شعله پر از رگ" گفت: سقراط (که در بالا بودن بسیار تاثیر گذار فیلسوف نیز چیزی از قول خدا).

نظرات

tumblr.com

"آموزش یک راه عالی برای صرف یک زندگی است. شما هرگز تعجب می کنم اگر کار شما مسائل; شما می دانید که آن را ندارد... شاید تنها به یک دانش آموز که در سال اما هنوز هم به اندازه کافی انگیزه برای خارج شدن از رختخواب هر روز صبح" سابین گفت.

"من چند دیدگاه در آموزش به شرح زیر است: 1. آن را به برخی از صادقانه ترین کار من می دانم. پس از یک به نوبه خود در شرکت های بزرگ جهان, من به آموزش به دلیل آن به نظر می رسید مانند یک مستقیم, معتبر, راه برای ایجاد یک زندگی عاری از چه وردزورث به نام 'گرفتن و هزینه های که ذخیره کردن زباله قدرت ما.' 2. که فوری تماس روزانه با افراد جوان (که بسیار در معرض خطر در حال حاضر) را نگه می دارد من خیلی درگیر (و احساس جوانی و سریع از ذهن — بله که من دیده بان من و همکاران من ببینید که چگونه معلمان سن و سال فوق العاده خوبی)," چانگ گفت.

"همانطور که برای یک معلم انگلیسی من هرگز پشیمان حرفه من. من واقعا عاشق تدریس ادبیات. البته هر گونه افکار در این حال خود من است. من اغلب تأکید کرد که آموزش یک هنر است بنابراین دیدگاه من ممکن است متفاوت از دیگران است. من دعوت به تدریس متولد شده است از یک عشق از ادبیات و اعتقاد به قدرت خود را به حمل و نقل و تبدیل. خواندن ادبیات عمیقا تجربه شخصی است. تصاویر و روابط است که تشکیل شده در حالی که خواندن هستند و منحصر به فرد تجارب خواننده. بنابراین در یک کلاس درس وقتی که خواننده قادر است به هر دو سهم که تجربه و شنیدن تجربیات دیگران ضروری پرسش ها مطرح شده است. چرا من آن را ببینید که در راه است ؟ چرا من همکلاسی دیدن آن متفاوت است ؟ چه معنا در مورد من ؟ این پرسش بی درنگ بازتاب آن است که این انعکاس است که تسهیل تغییر" Colson گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب