زمان برای برخی از واقعی استقلال

به عنوان سیاسی storm clouds تبدیل شده تاریک در سراسر کشور از آن زمان برای اکثریت خاموش به گام تا و صحبت کردن.

توسط ATSHNEWS در 11 تیر 1399

به عنوان سیاسی storm clouds تبدیل شده تاریک در سراسر کشور از آن زمان برای اکثریت خاموش به گام تا و صحبت کردن. کسانی که بر این باورند در حفاظت از پرچم ما نظم و قانون آزادی مذهبی و حاکمیت ایالات متحده این اجازه دهید صدای خود را سر و صدا.

وقت آن است که برای کسانی که در خانه ابراز آرام خشم رسانه های اجتماعی سربازان پنهان شده در پشت صفحه نمایش کامپیوتر خود را و فلاسفه در خط پرداخت برای دریافت و با صدای بلند و با افتخار در دفاع از کشور و جامعه مدنی همه ما به آن اعتقاد داریم. چرا ؟ زیرا کسانی که مایل به شورش و غارت و سوزاندن نقطه نظر خود را از در حال وافغان. کسانی که در تظاهرات علیه پلیس و خشونت اعتراض پال خواستار قطع بودجه دولت اجرای قانون هستند شنیده می شود.

به عنوان بسیاری از مترقی فکر رسانه ملی هل داستان خود را برای هرج و مرج بیش از مدنیت کسانی که از شما نشستن در آرام سرپیچی نیاز به فعال. فراموش نکنیم چرا ما جشن روز استقلال در جولای 4.

در طول زمان خود را آمریکایی استعمارگران رفت از آرام معترضان به صدای معترضان و در نهایت در زمان دست به اسلحه که منجر به ایجاد یک کشور جدید آمریکا آزمایش و ایالات متحده آمریکا. آنها در واقع هنگامی که اکثریت خاموش که تا به حال لحظه ای خود را به ایستادگی کردن صحبت کردن و مبارزه برای آنچه آنها باور دارند. آن آسان نبود آن زمان شجاعت, اما آنها تا به حال خود را به نقطه شکستن.

آن زمان برای اکثریت خاموش به تقاضا است که هر مقام دولتی خواستار آن است که آنها پال خواستار قطع بودجه دولت خود را در ادارات پلیس — خروج جامعه ما محافظت نشده توسط کسانی که مایل به انجام به ما آسیب — واگذاری خود را مسلح جزئیات امنیتی و حفاظتی خدمات موثر بلافاصله. وقت آن است که برای مجلس نانسی پلوسی به او سرویس مخفی حفاظت. وقت آن است که برای او به پاره کردن دیوار بالا است که از او خانه ای در سان فرانسیسکو و اجازه دهید بسیار آنارشیست او پشتیبانی را از ادارات پلیس او خواسته پال خواستار قطع بودجه دولت. وقت آن است که برای شهردار بوستون مارتی والش به رانندگی در سراسر شهر بدون مسلح افسر پلیس. وقت آن است که برای اکثریت خاموش به صحبت و اشاره به ریاکاری از این narrow-minded مقامات دولتی.

که در میان شما که در حکومت قانون را به عقب نشستن بی سر و صدا به عنوان ما به تماشای آثار تاریخی در حال پاره کردن ؟ که خواهد ماند تا زمانی که پارک های ملی مانند Gettysburg نابود شده برای تنها هدف از پاک کردن تاریخ ؟ در روز استقلال خواهد شما را تماشا بی سر و صدا به عنوان مجسمه آبراهام لینکلن در حال حفر تا پایین کشیده و سوزانده? و یا شما خود را آموزش بیکاری 30 ساله با پسر یا دختر خود زندگی می کند که در زیرزمین که ANTIFA در حال رفتن به اجرای دولت است که آنها مایل به پاره کردن. شما آنها را آموزش دهد که ناهار رایگان آنها لذت ببرید در حال حاضر جایگزین خواهد شد با بی قانونی خطوط مواد غذایی و مرگ اگر آنها نمی تواند عمل خود را با هم و به سرعت ؟ وقت آن است که برای اکثریت خاموش به صحبت کردن!

به عنوان COVID-19 اقدامات ایمنی باید کوبیده خواهد شد پایین جشن ژوئیه 4, ما را به جای جشن روز استقلال در اطراف کباب با خانواده و همسایگان و دوستان — شاید آن زمان به بحث در مورد دقیقا آنچه که ما در حال به دست آوردن به عنوان یک کشور توسط سکوت.

آیا وقت آن نشده است بپرسید که چرا تظاهرات مسالمت آمیز جایگزین شده اند شورش و هرج و مرج و دقیقا چه ما به دست آورده اند? از آن زمان به ایمان به عنوان یکی از مردم است که اگر چه وجود دارد این است که برخی از بد پلیس می توان آن را رفع و بدون به خطر انداختن حاکمیت قانون و مدنیت.

از آن زمان به واقع درک استقلال ما را به دست آورده و آن اذعان شکنندگی و آسیب پذیری به خصوص اگر اکثریت خاموش همچنان به سکوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب