"ببر پادشاه" توطئه: آنچه واقعا در پشت صحنه اتفاق افتاده

تماشای "ببر پادشاه" Netflix بکشد اخیر درست-جرم docuseries همه ما دیدم چه درام پایین می رود در جهان از گربه های

توسط ATSHNEWS در 28 خرداد 1399

تماشای "ببر پادشاه" Netflix بکشد اخیر درست-جرم docuseries همه ما دیدم چه درام پایین می رود در جهان از گربه های بزرگ. اما آیا ما به همه چیز ؟ برای کسانی از شما آشنا نیست با نشان دادن جو عجیب و غریب فرار از خانه پس از مسدود شدن توسط خانواده اش برای همجنسگرا بودن. او سپس سقوط در عشق با گربه های بزرگ و اختصاصی زندگی خود را به ساختمان یک باغ وحش است. بسیاری از وحشی موارد را نشان می دهد جالب مانند سه مرد عروسی. که عروسی در مقایسه با چیزی که با توجه به آنچه واقعا اتفاق افتاده خارج از دوربین. نگه داشتن خواندن برای فاش کردن توطئه از "ببر پادشاه است."

نشان می دهد تمرکز بر روی زندگی جو عجیب و غریب و در حال بررسی اتهام ظاهرا تنظیم کارول Baskin قتل.

آیا کارول Baskin ارتکاب قتل ؟

tiger king
giphy.com

کارول Baskin, جو عجیب و غریب را archenemy صاحب گربه بزرگ امداد و نجات در تمپا, فلوریدا. نشان می دهد و توضیح می دهد که داستان او و او پیوست و با فوت شوهر دوم جک دونالد لوئیس یا بهتر شناخته شده به مشتاق "ببر پادشاه" به عنوان طرفداران همین Lewis. به عنوان ما می دانیم که او درگذشت تاسف از مرگ. اما جو عجیب و غریب و بسیاری از "ببر پادشاه" طرفداران احساس مشکوک چگونه او در واقع مرده است. طرفداران بر این باورند Baskin ذبح همین Lewisانداخت او را از طریق چرخ گوشت و تغذیه او را به ببر در سال 1997. طرفداران نشان می دهد بر این باورند که Baskin کشته شدن شوهرش به طوری که آنها در زمان این نظریه به Infinite. کارول Baskin قتل شوهرش whacked او نمی تواند مرا متقاعد کند که این اتفاق رخ نداد. "مردم نه تنها ناپدید می شوند; شرایط خود را به او را در حال گناه" سمینول ایالت کالج junior نوح ملتن گفت. پس از همین لوئیس ناپدید شدن مرموز هیچ کس تا به حال بر بدن است.

یکی از بزرگترین نظریه که چرا او ممکن است سرش را مربوط به پول در جیب خود. در آن زمان به انجام کامل قصد طلاق او. این قرار Big Cat Rescue عمده در معرض خطر به دلیل از دست دادن دارایی در کارول را در اختیار. به منظور دفاع از خودش او به طور مداوم اذعان دارد که لازم نیست حفظ میلیون دلار هنگامی که او را ملاقات کرد. اگر چه او ادعا می کند رابطه خود را شرح زیر است مسیر عشق واقعی آن را نمی خواهد به اندازه کافی نگه قدرت را تعطیل طرفداران تئوری های توطئه است. به عنوان کارول توضیح می دهد که عشق او را برای دان ما به تماشای یک رابطه سنگی در سراسر مجموعه. رابطه خود احساس سمی به همه. همین خانواده به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش یادآوری کارول تهدید زندگی اش را چندین بار. در 12 ژوئن سال 1997 به لوئیس ثبت سفارش حفاظت ادعا زندگی خود احساس خطر در دست کارول Baskin.

Carole مشکوکی باور نمی کند همین عمدا کشته شدند. او ادعا می کند به اعتقاد این داستان که سقوط هواپیما در هنگام پرواز به کاستاریکا. همین اغلب به بازدید از کاستاریکا به عنوان اغلب به عنوان تعطیلات آخر هفته. او در بازدید از دوستان که زندگی می کنند وجود دارد برخی معتقدند همین می خواستم به حرکت وجود دارد و روزی و ترک کارول ، اما همین می تواند استفاده از هر یک از هواپیماهای خود را برای پرواز به تنهایی. نشان می دهد و توضیح می دهد که هواپیما های کوچک خود را نمی شامل انرژی کافی برای پرواز به دور. همین را که مورد نیاز برای ایجاد چند توقف در طول راه. او نیاز به چندین متوقف می شود برای ادامه به مقصد نهایی خود را.

شدید ترین ویژگی های درام "ببر شاه" در ادامه با چرخ گوشت. تولید کنندگان نشان می دهد آن را یک نقطه برای نشان دادن کارول Baskin گوشت چرخ که در آن طرفداران بر این باورند او زد به بدن از طریق. اما پلیس رد این ابزار به عنوان ناتوان از دفع بدن است. شما چه فکر می کنید ؟

آیا جو عجیب و غریب ارتکاب قتل ؟

tiger king
giphy.com

در این نظریه, جو عجیب و غریب سعی در کم ارزش کردن هر گونه اتهامات ساخته شده در برابر او. معلوم است مردم ممکن است فقط به او اعتقاد دارند. برخی از طرفداران بر این باورند که عجیب و غریب را شریک کسب و کار Jeff Lowe: هنرمند باهم کشته دون لوئیس کارول در درخواست. به نظر می رسد مانند کسی که نمی خواهید برای گرفتن دست خود را کثیف. بینندگان به نظر می رسد متقاعد او یک معامله با جف برای رسیدگی به این کار کثیف. همانطور که می دانیم همین مخفی secret stashes از ثروت اما کارول بود که نومیدانه در نیاز به پول نقد. مردم به عنوان دیوانه به عنوان کسانی که در گربه بزرگ در جامعه خواهد هر چیزی را برای صعود از بدهی. سال بعد تحقیقات خود ادامه داد و هیچ کس گرفتار شدم.

برای اضافه کردن به شواهد جو عجیب و غریب ممکن است بی گناهی او اجازه می دهد تا داستان خود را به اجرا در Netflix بکشد. اما او هنوز هم نشسته است در یک سلول زندان امروز و به مدت حداقل 20 سال دیگر برای بازی در نقش کارول Baskin را اقدام به قتل است. همانطور که در حال حاضر پلیس به اعتقاد او کمک کرد تا بخشی از یک قتل-برای-طرح استخدام اضافی نقض حیات وحش ،

او در طول زندگی حرفه ای او نوشته شده متعدد تهدید نسبت به کارول Baskin و سعی کردم به اشک کسب و کار خود را به خاک. جو و حتی رفت و به حدی از تیراندازی یک blow-up doll لباس پوشیدن و به عنوان کارول با تفنگ دستی خود را به عنوان یک تهدید. یکی دیگر از جریان زندگی شامل جو تیراندازی در یک هدف تا آن گرفتار شعله; او به نام فیلم "اوه کارول." این خود را نشان داد اهداف و آرزوها برای کارول Baskins را در آینده قابل پیش بینی. هنگامی که او حتی نوشته شده در Instagram عکس از Baskin سر ضبط بر روی یک شیشه میسون; آن بود تا خود را به نابود کردن آن است. در ماه نوامبر آن را اعتقاد بر این است که او وعده داده شده $3,000 به یکی از پیروان فرقه برای کارول مرگ و پول اضافی پس از دریافت مدرک از مرگ است.

می تواند جو عجیب و غریب آواز خواندن ؟

joe exotic - tiger king
giphy.com

حرکت رو به جلو این مستند نشان می دهد یک فروشگاه عجیب قریب آهنگ ها و موزیک ویدیو های ایجاد شده توسط جو عجیب و غریب. یکی از محبوب ترانه "من تو را دیدم یک ببر" منتشر شده در سال 2013 به پایان رسید تا بودن یک ضربه بزرگ. اما آیا او واقعا نوشتن و خواندن آن آهنگ ؟ من شک و تردید در مورد آن زمانی که او حتی نمی سعی کنید برای مطابقت با لب خود را به موسیقی متن فیلم. حتی اگر مرد به وضوح انجام نمی تبدیل شدن به یک ستاره پاپ معروف, ما می توانیم همه موافق او ساخته شده برخی از جاذب bops در طول عمر خود.

برخی از حس سوء ظن در مورد جو صدای آواز. همه ما می دانیم و عشق آهنگ "اینجا زن سبک و جلف زن سبک و جلف" منتشر شده در سال 2015 به عنوان او مسخره کارول Baskin. هنگام گوش دادن به صحبت کردن صدای خواننده برای تلفن های موبایل مانند یک فرد کاملا متفاوت. "من فکر می کنم او می خواند آهنگ های خود را, اما صدای دوبله شد با خواننده های مختلف گفت: دانشگاه فلوریدا دانشجوی سال دوم دالتون بیتی گفت. پس از انجام برخی از حفر, Vanity Fair یافت که جو عجیب و غریب مطابقت ندارد صدا از آهنگ تولید شده در نام خود را. در واقع آنها یافت معاون جانسون و دنی کلینتون ایجاد کشور کلاسیک. جانسون نوشت: این آهنگ برای کلینتون به خواندن و سپس آنها را ایمیل نسخه نهایی به جو برای آزادی تحت نام خود را.

جانسون به عنوان ترانه سرا برای او کلینتون جانسون باند و Dany کلینتون sang آهنگ ها. این گروه موفق به ساخت موسیقی برای فیلم "توجیه می شود." جانسون تنها می خواستم برای کمک به عجیب و غریب ایجاد یک تم آهنگ برای واقعیت خود را نشان می دهد. آنها معتقد بودند این امر برخی از آنها را در معرض قرار گرفتن آنها به عنوان تغذیه از جو محبوبیت است. این منجر به سه آلبوم و کلینتون قبل از مرگ این گروه به رسمیت شناختن. زمانی که Joe منتشر شد موسیقی او وعده داده شده را به وینس اعتباری. اما وینس را دیدم که وعده برآورده شده است.

هیچ کس نمی تواند پیش بینی جو عجیب و غریب ، ما می دانیم که عجیب و غریب به عنوان بد نیست اما نه یک مرد خوب است یا نه. عجیب و غریب, راههایی را برای استفاده دیگران به نفع خود. او تمایل شدیدی به موفقیت مورد نیاز هر آنچه در آن زمان بدون توجه به عواقب آن.

که توسط Jeff Lowe?

snow white - tiger king
giphy.com

این نظریه ادعا می کند که جو پیر شریک کسب و کار جف Loew, راه اندازی جو در قتل-برای-استخدام طرح. مردم همچنین شایعه است که این مرد همان شبیه کارول اولین بار, شوهر, Michael Murdock. مقایسه تصاویر دو نگاه بسیار مشابه است. علاوه بر این, Carole استخدام جف (مایکل؟) به کشتن همین با کمک شریک زندگی خود را, Allan Glover. برخی تصور کنید که او پرداخت می شود و آنها را پس از این واقعیت با پول او زیر به مرگ و استفاده از آنها را دوباره برای دور دوم: فریم جو. همانطور که در حال حاضر (با تشکر از TMZ) ما می دانیم Hillsborough County Sheriff چاد Chronister می داند که بیش از یک نفر کمک کرد در این قتل است.

آیا جو عجیب و غریب خود را تنظیم وحش در آتش ؟

fire - tiger king
giphy.com

به عنوان نشان داده شده در docuseries, جو عجیب و غریب از دست داده و بخش عمده ای از باغ وحش خود را به Jeff Lowe و آتش. عجیب و غریب ملاقات لاو 2015 در هنگامی که او آمد به خرید چند گربه. بعد از مدتی دو پسر آن ضربه خاموش شد و همکاران. Jeff Lowe به پایان رسید تا خرید یک بخشی از این باغ وحش از جو عجیب و غریب. لاو به نظر می رسید مانند یک قهرمان در زمان پرداخت پول برای حیوانات پارک امور مالی, اما او تا به حال یکی دیگر از برنامه پشت صحنه. زمانی که جو برای پرونده های قتل-برای-استخدام لاو شروع به پریدن کرد در این فرصت. او پیشنهاد عجیب و غریب یک معامله است. از جان گذشته برای حفظ آن از کارول دست جو به فروش می رسد باقی مانده از باغ وحش به لاو. در حال حاضر پس از جو نشسته در یک سلول زندان, جف موجب صرفه جویی در باغ وحش برای خودش.

در نیمه های شب, در سال 2015 یک بمب رفت داخل استودیو کسل کننده از نوار با ماه ارزش اطلاعات برای Netflix بکشد docuseries که تبدیل به "ببر پادشاه است." این تیم از دست داده بود تمام پیشرفت خود را برای جو عجیب و غریب تلویزیون. خدمه نیز متوجه تجهیزات از دست رفته همراه با 60000 ساعت مجنون نوار قدمت آن به سال 1999. غم انگیز ترین از همه جو سوخته هفت تمساح و تمساح زنده است. شد این اقدام یک اشتباه و یا او به عمد کشتن حیوانات برای پنهان کردن آهنگ های خود را? پس از همه, که می کشتن خود معشوق حیوانات ؟ پس از بررسی چند مظنون آشکار شد از جمله فعالان حیوانات ریک کیرخم و جو عجیب و غریب خود را.

کیرخم تولید جو عجیب و غریب تلویزیون; اما او تا به حال یک بزرگتر بهره در تولید یک واقعیت نشان می دهد در مورد باغ وحش. پس از نگاه کردن به فیلم پلیس معتقدند که او در استودیو در آتش است. کیرخم پشت کردن این ایده با توضیح که آینده خود را با تکیه بر از دست داد فیلم. او اختصاص داده شده و زندگی خود را به عجیب و غریب و این فیلم امید به بازنشستگی. متاسفانه کیرخم قرار دادن تمام تراشه های خود را در اشتباه گلدان.

بینندگان فکر می کنم جو تا به حال یک دلیل خوب برای سوزاندن آن نوار. "جو سوخته آن را بدون درپوش. او تا به حال تمام اقدامات غیر قانونی که فیلم برداری این ویدئو مرد... وقتی که این مرد تهدید به ترک و فیلم خود را با او. جو می دانستم که وجود دارد تنها یک کپی" دانشگاه جنوب فلوریدا دانشجوی سال دوم مسیحی Humperville گفت. به او... از دست دادن چند حیوانات به نظر می رسد به ارزش قیمت می باشد. البته جو نمی خواهید به عمد سست تمساح اما برخی فکر می کنم او خواهد عمل خودخواهی. بر اساس اقدامات قبلی جو را دوست دارد به کنترل. بسیاری از شاهد بیش از حد بسیاری از مواد مخدر و سوء استفاده و اسرار را ترک کنند. او را متهم کارکنان خود را از خائن بودن و تهدید به ترک آنها را به خیابان ها. "جو دستکاری و آنها را باور وجود زندگی در خارج از باغ وحش" دانشگاه ایالتی فلوریدا دانشجوی سال دوم Kaan کایا گفت. یک کارمند بازوی خود را پاره کردن توسط یکی از گربه ها. جو و حتی انتظار می رود او را به بازگشت با تنها هفت روز به بهبود می یابند. بسیاری از کارکنان خود را وحشت زده بودند به ترک.

همه چیز ثبت شد; او نمی تواند فرار از یک دوربین. شاید جو چیزی از او نمی خواهم مردم بدانند ؟ شاید شواهد باقی مانده در آن دوربین. مدارک و شواهد از قانون شکنی و تهدید نسبت به کارول و یا یک برنامه است که تغییر گربه جهان برای همیشه لطفا برای.

از طریق این rollercoaster نشان می دهد نظریه ظهور و نتیجه گیری ناشناخته باقی می ماند. اما ما هنوز هم می توانید اجازه دهید از ذهن سرگردان در مورد امکانات بی پایان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب