هزاران نفر در لندن نگرانی نژادی و بی عدالتی خشونت پلیس

توسط پان PYLAS و جیل LAWLESSلندن (AP) — هزاران نفر از مردم نشان داده و در لندن در روز چهارشنبه علیه خشونت پلیس

توسط ATSHNEWS در 14 خرداد 1399

توسط پان PYLAS و جیل LAWLESS

لندن (AP) — هزاران نفر از مردم نشان داده و در لندن در روز چهارشنبه علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس است که در تنظیم کردن روز از ناآرامی ها در ایالات متحده است.

شعار "سیاه زندگی موضوع" هزاران نفر با تجمع در هاید پارک لندن بزرگترین فضای باز و یک سنتی در اعتراض به برگزاری. بسیاری از آنها بعد از سمت چپ پارک و راهپیمایی در خیابان های مسدود کردن ترافیک.

برخی از معترضان همگرا در مجلس و در نزدیکی خیابان داونینگ دفتر نخست وزیر بوریس جانسون. چند لغو کردند فوران خارج از خیابان های سنگین فلزی گیتس به عنوان صدها نفر از معترضان فریاد زد: سوء استفاده در مقابل یک کمربند از ده ها تن از پلیس.

داخل جانسون یک کنفرانس خبری گفت که او "وحشت زده و بیمار" توسط Floyd مرگ در مارس 25 تا زمانی که مینیاپولیس افسر درک چوین فشرده زانو خود را بر روی دستبند را گردن برای چند دقیقه.

قبلا "جنگ ستارگان" بازیگر John Boyega که متولد انگلیس به نیجریه پدر و مادر و بزرگ در جنوب لندن نظر محله التماس قطره قطره به تظاهرکنندگان به ماندن صلح آمیز است.

"از آنجا که آنها می خواهند ما را به ظروف سرباز یا مسافر تا آنها می خواهند ما را آشفته باشد, اما, امروز نیست," او گفت:.

Boyega, به یاد می آورد مورد استفان لارنس, 18 سال, پیر مرد سیاه و از جنوب شرقی لندن که چاقو به مرگ در سال 1993 به عنوان او منتظر یک اتوبوس. این مورد در برابر مهاجمان خود را فرو ریخت و در سال 1996 و یک گزارش دولت اشاره نهادی نژادپرستی در شهر لندن نیروی پلیس به عنوان یک عامل کلیدی در شکست خود را به طور کامل به بررسی این قتل است.

"سیاه و سفید زندگی همیشه اهمیت" Boyega گفت. "ما همواره مهم بوده است. ما همیشه به معنای چیزی است. ما همیشه موفق بدون در نظر گرفتن و در حال حاضر زمان است. I ain't انتظار."

پلیس به نظر می رسد برای حفظ مشخصات پایین در طول تظاهرات و متعاقب آن راه پیمایی.

زودتر و انگلستان بیشترین ارشد پلیس گفت که او "وحشت زده" توسط Floyd مرگ و "وحشت" توسط متعاقب خشونت در شهرستانها ایالات متحده است.

Metropolitan Police Commissioner Cressida, کیر, گفت لندن زور خواهد "ادامه سنت ما پلیس با استفاده از حداقل نیروی لازم است."

در حالی که لندن معترضان ابراز همبستگی با آمریکایی ها اعتراض فلوید مرگ بسیاری نیز با اشاره به مسائل و نزدیک به خانه. "نژادپرستی یک بیماری همه گیر" گفت: یک پلاکارد در لندن تظاهرات.

برخی از آنها انجام شده پلاکارد گفت: "عدالت برای حلقه Mujinga" یک زن 47 ساله ایستگاه راه آهن کارگر که درگذشت coronavirus در آوریل سال پس از یک حادثه که در آن او گفت که او سرفه و تف بر توسط یک مشتری که مدعی به توان و حذف.

مرگ او آمده است به نماد بالا تلفات ویروس گرفته بر روی اقلیت های قومی انگلیسی و کارگران خط مقدم و برخی بی عدالتی اجتماعی. پلیس نمی آوردن اتهامات عنوان شده علیه این متهم به مقابله با Mujinga گفت: تحقیقات نشان داده بود او را آلوده و وجود دارد هیچ مدرکی برای اثبات یک جرم جنایی.

دیگر اعتراضات در حال وقوع در سراسر جهان از جمله در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی و در ریکیاویک ایسلند.

در شهر کیپ تاون در حدود 20 نفر جمع شده بودند در دروازه های پارلمان پیچیده و برگزار شد تا نشانه با شعارهای "Black Lives Matter" و "عدالت 4 جورج فلوید کالینز و Khosa."

Khosa است درگذشت یک ماه پیش پس از مواجه شدن با سربازان و پلیس در ژوهانسبورگ را Alexandra township. اعضای خانواده او می گویند او درگذشت ساعت پس از او فشرد و مورد ضرب و شتم.

آفریقای جنوبی ارتش تحقیقات پاک سربازان تخلف اما وکلای Khosa خانواده می گویند که آنها را به چالش بکشد این یافته ها.

در هلند پلیس, برش های کوتاه, تظاهرات هزاران نفر از معترضان در روتردام به دلیل جمعیت بیش از حد بزرگ شد برای coronavirus اجتماعی فاصله گرفته است.

بسیاری از لندن تظاهرکنندگان به نظر می رسد به چشم پوشی اجتماعی فاصله دستورالعمل در انگلستان که در آن مردم بوده است گفت: برای ماندن 2 متر (6 فوت) از هم جدا.

از شیوع کروناویروس در معرض اختلافات و نابرابری در انگلیس یک دولت-سفارش گزارش روز شنبه تایید کرد که اقلیت های قومی در انگلیس تجربه بالاتر مرگ و میر از coronavirus از سفیده اما ارائه هر گونه پیشنهادات در مورد چگونه برای کاهش خطرات.

آمار و ارقام از لندن شهری پلیس همچنین نشان داد که سیاه و اقلیت های قومی لندن با احتمال بیشتری از همتایان سفید به جریمه یا بازداشت برای شکستن قفل قوانین جلوگیری از تجمعات و یا غیر ضروری سفر.

جانسون که به دنبال پرورش روابط نزدیک با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد که آنچه او می خواهد به او می گویند.

"پیام من به رئیس جمهور تهمت به هر کسی در ایالات متحده از انگلستان است که ... نژادپرستی نژادپرست و خشونت هیچ جایی در جامعه ما," او گفت:.

جانسون گفت: مردم حق اعتراض دارد و می خواهیم مردم را به اعتراض مسالمت آمیز و مطابق با قوانین اجتماعی فاصله."

"همه زندگی ماده, سیاه زندگی می کند اما ما باید به مبارزه با این ویروس خوب," او گفت:.

--

آسوشیتد پرس نویسنده جرالد Imray در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی و راف Casert در بروکسل کمک کرده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن